Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta li se to krije iza Antarktika?

    Comment


    • Opet ova tema
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Hajmo da odemo da vidimo. A da, ne možemo, zbog Antartica treaty. Tu ne možeš ni sanke da koristiš. Jer oni se brinu o ekološkim standardima tog kontinenta, o flori i fauni. Nema veze što izvoze otpad u zemlje trećeg sveta. Mislim toliko su im šuplje priče da ono, ljude da ne mrzi da se cimaju svi bi skontali. Deluje to ovako apstraktno i svi se pitaju pa zašto bi neko lagao. Pa interes kućo.

        Gde da ti kaže da se Sunce okreće oko Zemlje, odmah bi kontemplacijom skontao da oni ne mogu da lutaju negde po nekoj galaksiji i da ti jebeno ne lutaš u nekim galaksijama, zveknulo bi te nešto, već si stvoren tu da živiš i zvezde i Sunce po savršenim linijama svakodnevno obilaze oko tebe. Kontemplacijom bi skontali - jebote, nas je nešto stvorilo.

        Ovako je laganini. Živiš na lopti koja se vrti oko Sunca i oko svoje ose, i sve se to vrti po nekim pičkama materinama a nikad te ništa ne spiči od tih nebeskih tela za ovo vreme postojanja.

        Wolf kupi kokice hahahahah.

        Comment




        • Ovo je bre odsjaj u vodi. Fatamorgana. Inače idu mi na k pompezni nazivo ovi na yt, i ove slike, samo skidaju kredibilitet istini.

          Comment


          • Šta si u Srbiji kad pokloniš Bor za džabe, pa ti Kina da mrvicu kao pomoć a ustvari ti plaća 15ti deo cene Bora u vidu 3 milijarde?

            Ti si legenda, ti si novi Tito, ti si Vučić. Definitivno novi Tito, vrv najveći neprijatelj Srbije još od njega a konkurencija je ogromna.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Šta si u Srbiji kad pokloniš Bor za džabe, pa ti Kina da mrvicu kao pomoć a ustvari ti plaća 15ti deo cene Bora u vidu 3 milijarde?

              Ti si legenda, ti si novi Tito, ti si Vučić. Definitivno novi Tito, vrv najveći neprijatelj Srbije još od njega a konkurencija je ogromna.
              A sta bi bilo da RTB nije prodat Kinezima?

              I dalje bi se kralo, i dalje bi bilo stranackog i rodbinskog zaposljavanja, a prirodni resursi ostali neizvadjeni iz zemlje.

              Ovako ce Kinezi iskoristiti pun potencijal topionice, kasnije ce ga i prosiriti, mozda ce otkupiti zemlju od Nevsuna koji ima pravo istrazivanja novog nalazista zlata, srebra i bakra, a da je sve to ostalo u posedu nase bagre, sve bi tako ostalo neiskorisceno a ono sto bi se izvadilo, pokralo bi se kao i uvek.

              Comment


              • Druže jesi pametan? Ne možeš nešto što košta milijarde dolara prodati za 250 miliona, staviti u džep i uzeti još 3 milijarde investiciju kao dobiti, a sve u spoljnopolitičke svrhe i praviti se pametan.

                Kineske investicije se svode na to da sve rade njihovi radnici i da sav profit izvlače logično kao i svaka druga kapitalistička zemlja. S tim što su Kinezi gori od Amerikanaca, Evropljana i Rusa.

                Odlična ti strategija da prodajemo prirodne resurse, bio bi ponosan i Vlade Divac Sorošov pulen.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Druže jesi pametan? Ne možeš nešto što košta milijarde dolara prodati za 250 miliona, staviti u džep i uzeti još 3 milijarde investiciju kao dobiti, a sve u spoljnopolitičke svrhe i praviti se pametan.

                  Kineske investicije se svode na to da sve rade njihovi radnici i da sav profit izvlače logično kao i svaka druga kapitalistička zemlja. S tim što su Kinezi gori od Amerikanaca, Evropljana i Rusa.

                  Odlična ti strategija da prodajemo prirodne resurse, bio bi ponosan i Vlade Divac Sorošov pulen.
                  Pa vidi, ja sam naravno za to da drzava iskoristi resurse i uzme 100% profit za sebe, ali to je u slucaju da je drzava koliko toliko normalna. Ali to nije moguce. Em smo siromasni, em smo lopovi.

                  Tako da nam ipak ostaju dva realna resenja: da RTB bude u nasem vlasnistvu i nastavlja sa dugovanjima u nezdravoj sredini gde svakog boli k da unapredi poslovanje firme, ili da se "pokloni" nekom ko je sposoban da radi posao kako valja, siri svoje poslovanje, zaposljava nove radnike koji ce zapravo nesto i raditi a ne pijanciti na poslu i lencariti, ici na bolovanje 80% radnih dana itd.

                  Kinezima jeste interes iskljucivo profit, ali su oni svakako bolja solucija od domacih lopurda. Sa svojih 33% vlasnistva, drzava ce daleko vise profitirati uz Kineze nego sa 100% kao do sad.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Šta si u Srbiji kad pokloniš Bor za džabe, pa ti Kina da mrvicu kao pomoć a ustvari ti plaća 15ti deo cene Bora u vidu 3 milijarde?

                    Ti si legenda, ti si novi Tito, ti si Vučić. Definitivno novi Tito, vrv najveći neprijatelj Srbije još od njega a konkurencija je ogromna.
                    Ti bata Urke nisi "savremenik" Titovog režima, a pošto ja jesam, evo par sitnica. U Titino doba nisi smeo da pričaš političke viceve i ko se odvažio dobijao je posao da na jednom ostrvu u Jadranu po celi dan presipa more, kofom bez dna, sa jedne na drugu stranu. Ko nije pričao političke viceve (da ne idem dalje) imao je pasoš, za koji mu je treba viza samo za Grčku. A u Grčku si mogao da odeš 15-20 dana u Julu i Avgustu, ako nisi veliki trošadžija, sa polovinom plate. Drugu polovinu ostaviš kući da imaš da preživiš, kad se vratiš s odmora, do sledeće plate. Učili su nas i pričali nam da čuvamo bratstvo i jedinstvo i da radimo više i bolje. Malo je zapelo u nekom dobu oko podrške Drugu Josifu Visarionoviču, ali i to se preživelo.

                    Danas, ja mogu da pričam političke viceve koliko god hoću, bez posledica, i imam pasoš, ali ne mogu da odem do prestonice...Beograda, jer je to velika investicija za mene. Mada nije ni mala cena pasoša, ali to je posebna priča. U Grčku mogu, ako mi je "kreditni biro" dobar i ako otplatim na vreme prethodni kredit za letovanje. U principu, što pa moram da idem na more, jel da ? Sada na pričaju da živimo "nikad bolje" i da koliko dobro živimo, dovoljno je da otvorimo prozor i sve će nam biti jasno. I kažu da su se svi zaverili protiv nas Srba i da se ne zna ko nas više mrzi..."Najskuplju srpsku reč" - "srce Srbije" trampimo za "Preševsku dolinu" da bi sačubali Vranje ?

                    (ovo su primeri većine oko mene, ja baš i nisam reprezentativni primerak)

                    Tako da bih ti savetovao da ne porediš ovu današnju "žvalavu goozitzu" sa "ćopavim Zagorcem"...razlikuju se ko "dupe i oko" (tako Jagodinci kažu ) Ono što je mašinbravar napravio, žvalavi i njegov bratić ne bi mogli ni za naredna dva života da ofarbaju....
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Fino je to mašinbravar napravio. Hvala mu za svakog ubijenog Srbina i Hrvata rodoljuba i domoljuba, fino nas je udesio. Hvala mu za ustav iz 1974. i hvala mu što je propagirao Marksovu ideju. Nisam znao da se Marksov komunizam zasnivso na zabadanju njegove masonske nosurde u američke kredite i bespovratna sredstva.

                      Prekinuo je kontinuitet privantog vlasništva i sada unuci komunizma jašu. Ovo je samo nastavak te priče.

                      Nego sirotinja gradila ni iz čega i bile prezaposlene fabrike a produktivnost na minimumu, živeli ste od tudjeg novca pa vam se osladilo. Niste ga sigurno zaradili.

                      Ja to uvek kažem mom dedi koji je 3 kuće izgradio. Kažem mu, da se zahvali SAD i kapitalizmu što su gurali novac u Jugoslaviju kao kontratežu i kao nosioca nesvrstanosti, u koji su spadale zemlje koje su po prirodi stvari bliže istoku.

                      Na stranu što je to sve farsa ali bar da se zna što se živelo bolje. Isto kao što se i Zapadna Nemačka digla na još većim američkim dolarima Maršalovog plana.

                      Daj ti meni sad milijardu dolara glumeću i ja bogataša lako i lepo ću živeti, i razdeliću ljudima i oni će biti srećni. Nije da su zaradili ali pamtiće da je bilo dobro pod mojom vlašću i da su izgradili svi po nešto i kupili auto i da su imali posla jer sam od milijardu koje sam dobio pokrenuo par biznisa. Ceo okrug će me voleti.Baš sam genijalan, a samo sam dobio sredstva.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Fino je to mašinbravar napravio. Hvala mu za svakog ubijenog Srbina i Hrvata rodoljuba i domoljuba, fino nas je udesio. Hvala mu za ustav iz 1974. i hvala mu što je propagirao Marksovu ideju. Nisam znao da se Marksov komunizam zasnivso na zabadanju njegove masonske nosurde u američke kredite i bespovratna sredstva.

                        Prekinuo je kontinuitet privantog vlasništva i sada unuci komunizma jašu. Ovo je samo nastavak te priče.

                        Nego sirotinja gradila ni iz čega i bile prezaposlene fabrike a produktivnost na minimumu, živeli ste od tudjeg novca pa vam se osladilo. Niste ga sigurno zaradili.

                        Ja to uvek kažem mom dedi koji je 3 kuće izgradio. Kažem mu, da se zahvali SAD i kapitalizmu što su gurali novac u Jugoslaviju kao kontratežu i kao nosioca nesvrstanosti, u koji su spadale zemlje koje su po prirodi stvari bliže istoku.

                        Na stranu što je to sve farsa ali bar da se zna što se živelo bolje. Isto kao što se i Zapadna Nemačka digla na još većim američkim dolarima Maršalovog plana.

                        Daj ti meni sad milijardu dolara glumeću i ja bogataša lako i lepo ću živeti, i razdeliću ljudima i oni će biti srećni. Nije da su zaradili ali pamtiće da je bilo dobro pod mojom vlašću i da su izgradili svi po nešto i kupili auto i da su imali posla jer sam od milijardu koje sam dobio pokrenuo par biznisa. Ceo okrug će me voleti.Baš sam genijalan, a samo sam dobio sredstva.
                        Uh...jebemu-čudo...masone sam zaboravio

                        Sve si ti lepo objasnio, ja nemam šta dalje tu da dodam. Osim....da ovaj "Aleksandar Veliki" uzima sve što su ti dedovi dobili i deli samo sa svojim batom.
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Još malo će se i njih dvojica pobiti. On rodjenu majku ispravlja u ćirilici koliko je kg imao na rodjenju, šta dalje pričati. On je sam sebe rodio.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Još malo će se i njih dvojica pobiti. On rodjenu majku ispravlja u ćirilici koliko je kg imao na rodjenju, šta dalje pričati. On je sam sebe rodio.
                            Možda i ona ima dosije..?
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Ne znam, znam samo da se broj drugova koji je otišao ili planira da ode povećava iz dana u dan. Što je najgore, idu matori ljudi u Kanadu i USA, Nemačku. Od 40-50 godina. Relativno matori hoću reći, za takve poduhvate pa idu.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Ne znam, znam samo da se broj drugova koji je otišao ili planira da ode povećava iz dana u dan. Što je najgore, idu matori ljudi u Kanadu i USA, Nemačku. Od 40-50 godina. Relativno matori hoću reći, za takve poduhvate pa idu.
                                Ja to u kući imam. Danas-sutra, bićeš i ti otac...da vidim kako ćeš tek onda da se osećaš kad ti dete mora 7-8000 km daleko od kuće. Druga kultura, drugi način života, druga vremenska zona. Slaba je satisfakcija što ja povremeno odem tamo, vidim "sveta" itd....A veruj mi...bez obzira na sve, iz momenta bih spakovao svoje koferče i u pičku materinu....što dalje odavde.

                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X