Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa i Srbi iz Srbije zar misliš da nekoga iz Zrenjanina tangira Knin. To je bilo par ložana koji su išli voljno u rat sve ostalo primorano.

    Moj otac lično je bežao od poziva, a ujak glumeo ludaka da ne bi išao na ratište.

    I onda kada rat počne iako odeš nevolino, vidiš jednog drugog zaklanog (i naš vojnik i njihovi) i probudi bes u tebi i onda ratuješ.

    Nema tu šta Beograd, Sarajevo, Zagreb, svakako ima mržnje ali ko to voli da ratuje?

    To ti je kažem ti agenda sa IV kongresa KPJ u Dresdenu u vremenu najvećeg drugovanja KPJ sa ustašama oko najmanjeg zajedničkog sadržaoca a opet bazične vrednosti obe organizacije - antisrpstvo. Slobodno udji po izvorims pa pročitaj ako sumnjaš

    Comment


    • Naravno, pa sigurno da većina ljudi nije htjela ići negdje da ratuje, mobilizacija je i bila slaba koliko znam. Mislio sam Beograd u smislu vlasti ne građana.

      Comment


      • Kako je za tebe sve jednostavno [emoji4] Za sva sranja koje je Srbija napravila optužiš "komuniste"

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Ja sam globalista.
          Vjerujem u svijetsku vladu i ukidanje nacionalnih identiteta.

          Comment


          • Neka moja životna škola me naučila da uvijek treba pišati niz vjetar 0ZX9BIy.gif

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Kako je za tebe sve jednostavno [emoji4] Za sva sranja koje je Srbija napravila optužiš "komuniste"

              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
              Za sva sranja za koja optužuju Srbiju da je napravila je mislim tačnija formulacija, a možemo se raspraviti da li sam ja ili si ti u pravu.
              Last edited by nebitan; 27-08-20, 15:28.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Comment


                • Jak mu dokaz u pm. Mogao je i lepse slikati. Mada i bolje, kako je koga podrzao taj je na izborima nestao.

                  Bice klanja dole, ista prica kao kod nas..bugarski voz, kupuju glasove i nista...

                  Tuga
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Za sva sranja za koja optužuju Srbiju da je napravila je mislim tačnija formulacija, a možemo se raspraviti da li sam ja ili si ti u pravu.
                    Nisam mislio na tebe ali nema veze .Iz iskustva znam da iz ovako različitih stavova , teško ide bilo kakva rasprava . Suviše sam vremena i nerava potrošio na tu vrsu rasprave ...

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Nisam mislio na tebe ali nema veze .Iz iskustva znam da iz ovako različitih stavova , teško ide bilo kakva rasprava . Suviše sam vremena i nerava potrošio na tu vrsu rasprave ...
                      Znam da meni nije bilo upućeno ali mi je zasmetala formulacija koja predstavlja tvrdnju (ne prepostavku) a glasi "Za sva sranja koje je Srbija napravila" meni to zvuči kao konstatacija da je učinjeno a ne možda, ako, verovatno. Na to sam mislio ja kada sam reagovao na tvoj post.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Znam da meni nije bilo upućeno ali mi je zasmetala formulacija koja predstavlja tvrdnju (ne prepostavku) a glasi "Za sva sranja koje je Srbija napravila" meni to zvuči kao konstatacija da je učinjeno a ne možda, ako, verovatno. Na to sam mislio ja kada sam reagovao na tvoj post.
                        To i jeste konstatacija. Problem je verovatno što ti (pogrešno) čitaš kao "isključivi" krivac.



                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                          Boldovano...
                          Možda nije imao PCR test tj. važeći test...Vidim da je iz BiH krenuo u CG (da li se zadržavao u BiH i koliko? ), a PCR ne sme biti stariji od 72h...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by ... View Post
                            Ja sam globalista.
                            Vjerujem u svijetsku vladu i ukidanje nacionalnih identiteta.
                            Da promenimo temu, znaš li što sam razmišljao?

                            Downside kad ožene silikonjaru.

                            Rodi ti dete ružno. Ti gledaš ona lepa ti normalan. Tražiš joj slike pre operacije, dete isto majka iz mladosti.

                            Kakva misao dana i kakva realizacija.

                            Comment


                            • Originally posted by Cassius Clay View Post
                              Da promenimo temu, znaš li što sam razmišljao?

                              Downside kad ožene silikonjaru.

                              Rodi ti dete ružno. Ti gledaš ona lepa ti normalan. Tražiš joj slike pre operacije, dete isto majka iz mladosti.

                              Kakva misao dana i kakva realizacija.
                              Nece mene Uki te silikonjare,bjeze od siromasne veprine.
                              A volio bi ja da omastim brke nije da ne bi.
                              Nikad mi nije bilo jasno kad kazu,ne volim ja te plasticne,makni mi to.
                              A ne je li kako da ne.

                              Comment


                              • Ma brate hahaah polako. One su siromašne u glavu. Ali za jedno su dobre i ni ja se ne bih bunio.

                                Comment

                                Working...
                                X