Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo Uki dolazi zima na severnoj polulopti, pravo vreme za tebe da posetis Antarktik. Nije ni skupo
    https://www.escape.com.au/world/anta...03166417888f67

    Sto se tice svemira, kvota 3.50 na Urosa, 4.20 na Limuna. 7.70 na Ivana.Neko drugi 1.80
    Screen Shot 2018-09-14 at 14.24.14.jpg
    Attached Files
    Last edited by colchonero; 14-09-18, 13:29.

    Comment


    • Kako to da mi stojimo naopacke u odnosu na one sa druge strane planete,ako sad izburgijam zemlju naici cu na nekog filipinca koji stoji naopacke to je nemoguce.Zemlja je zaobljeni disk sa kupolom,sunce je precnika samo 2 km i uranja i izranja iz vode.Na kraju diska,na antarktiku postoji ledeni zid i to je sve sto znamo.Bog zna sta je iza njega a bolje bi nam bilo da nikad ne saznamo.
      Kaka crni let oko mjeseca i gluposti,to ona NASA i Mask zaludjuju svijet,misle da smo mi nekakve sisarke ili vjeverice pa da povjerujemo u sve to.
      Last edited by E1_PG; 14-09-18, 13:32.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        Kako to da mi stojimo naopacke u odnosu na one sa druge strane planete,ako sad izburgijam zemlju naici cu na nekog filipinca koji stoji naopacke to je nemoguce.Zemlja je zaobljeni disk sa kupolom,sunce je precnika samo 2 km i uranja i izranja iz vode.Na kraju diska,na antarktiku postoji ledeni zid i to je sve sto znamo.Bog zna sta je iza njega a bolje bi nam bilo da nikad ne saznamo.
        Nemoj da obmanjujes ljude sa tim zaokruzivanjem, sunce je precnika 2,14km i ti to dobro znas. Ti si FAKE NEWS!!
        Last edited by colchonero; 14-09-18, 13:33.

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Nemoj da obmanjujes ljude sa tim zaokruzivanjem, sunce je precnika 2,14km i ti to dobro znas. FAKE NEWS
          Nije bitno sad je li 2 ili 2.14,sustina je da nas sistematski obmanjuju od treceg razreda osnovne,sve sa ciljem da izgubimo iz vida posebnost nasu,da izgubimo iz vida nasu bozansku prirodu,da smo bozija kreacija koju je stavio u centar univerzuma a da smo u stvari proizvod neke puke koincidencije,u to zele da nas ubjede.
          E pa nece im uspjeti,dzaba vam je sve Rozenkrojceri,Crno plemstvo,Iluminati i ostali,ne mozete bozansku klicu iz nas izvaditi,sve je u nama,istina je u nama.
          Last edited by E1_PG; 14-09-18, 13:39.

          Comment


          • A mesec je od sira...?



            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment




            • sigpic

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                A mesec je od sira...?



                Pokaj se nevjernice,osjecam tvoj sarkazam,pitanje ti nije iskreno.
                A mi ne znamo od cega je mjesec,tako da iako si ironican moze bit da je od sira.Aj dokazi da nije.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Pokaj se nevjernice,osjecam tvoj sarkazam,pitanje ti nije iskreno.
                  A mi ne znamo od cega je mjesec,tako da iako si ironican moze bit da je od sira.Aj dokazi da nije.
                  Ako je tako....put pod noge i nosim rakiju sa sobom...kad već meze ima
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Ako je tako....put pod noge i nosim rakiju sa sobom...kad već meze ima
                    Nosis i p`prike?
                    Kad se zacuje o`zgo "Leleeeee", ima da laju kucici po sve ma`le dol`.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Posto vidim da nisam ozbiljno shvacen povlacim se iz ove diskusije.Niste otvorenog uma.Ljudima je tesko da prihvate nesto sto ce iz korijena promjeniti njihov pogled na svijet,njihova uvjerenja,imaju osjecaj da to atakuje direktno na njihov sistem vrijednosti na njihov identitet.I zato ce uvijek vasa svijest ostati ucaurena a moje je carstvo nebesko,i moj um nema granice.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_PG View Post
                        Posto vidim da nisam ozbiljno shvacen povlacim se iz ove diskusije.Niste otvorenog uma.Ljudima je tesko da prihvate nesto sto ce iz korijena promjeniti njihov pogled na svijet,njihova uvjerenja,imaju osjecaj da to atakuje direktno na njihov sistem vrijednosti na njihov identitet.I zato ce uvijek vasa svijest ostati ucaurena a moje je carstvo nebesko,i moj um nema granice.
                        Izvini Ivane, ali ja još uvek čuvam ATlas iz O.Š. ..... i neme karte
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Nosis i p`prike?
                          Kad se zacuje o`zgo "Leleeeee", ima da laju kucici po sve ma`le dol`.
                          Bez paradajz ne idem...sira ima...domaća šljiva. Pa izvolve na Đurđvdan kod mene
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Evo Uki dolazi zima na severnoj polulopti, pravo vreme za tebe da posetis Antarktik. Nije ni skupo
                            https://www.escape.com.au/world/anta...03166417888f67

                            Sto se tice svemira, kvota 3.50 na Urosa, 4.20 na Limuna. 7.70 na Ivana.Neko drugi 1.80
                            [ATTACH=CONFIG]16307[/ATTACH]
                            A realno je okrugla. Mislim to je toliko logično, ne znam zašto sam ignorant fool. Moram otići na ovaj put, siguran sam da je odlično i da će mi otkriti sve misterije.

                            Znači da rezimiramo, živimo na okrugloj lopti koja se vrti oko sebe i oko Sunca, i sve je to stvoreno iz velikog praska koji je stvoren ni iz čega. Kako sam mogao da zanemarim činjenicu da je paun sa onim šarenim krilima nastao isto kao i ja iz nekog mikroorganizma

                            Lagao bih kad bih rekao da me mislim da je ovako i to sam skoro revidirao stav, iako nisam mislio ni tada da je okrugla. Meni ako se ukaže čvrst dokaz da je okrugla pa ja ću opet revidirati. Nije me sramota. Da zamemarimo one baljezgarije o udaljenosti sunca od zemlje smehotresno.

                            Last edited by Cassius Clay; 14-09-18, 14:14.

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              Izvini Ivane, ali ja još uvek čuvam ATlas iz O.Š. ..... i neme karte
                              Zut ti taj atlas.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Nije sve crno belo, okrugla zemlja je fact, veliki prasak je teorija (ne u naucnom smislu). Ako imas misljenje da je zemlja okrugla, ne znaci da moras mislis da je sve nastalo od velikog praska, ili da je i taj prasak nastao sam od sebe. Sokantno je da mozes idalje da budes vernik, iako znas da je zemlja okrugla. Isto kao sto evolucija ne znaci da ne verujes u boga. Ili isto kao sto ako ne verujes u pricu da je porodica amatera napravila brod za 6 miliona zivotnja, koje su nekim cudom prelazile iste te okeane od kojih su se spasavali da bi stigli do broda na kojem bi svaka imala po 5 kvadratnih milimetara prostora, za par dana od drveta, a da danas trebaju godine za kruzere na kojima rade hiljade profesionalaca i napredna tehnologija, ne znaci nuzno da ne verujes da visa sila postoji.
                                Last edited by colchonero; 14-09-18, 14:27.

                                Comment

                                Working...
                                X