Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma salim se ja, nesto sam dobro rapolozen.

    Comment


    • Smuvao si na Fristajleru starletu ili? Gde nam je Pobeda brat naš?

      Comment


      • Ma jok kazem srecan, ne ocerupan. A i 'ladno brate, ne mozes bez dugih rukava na reku nocu, zajebi to. Nemam pojma pre nekih 2 meseca mu se gubi svaki trag i na forumu i u grupi, otprilike otkad je trebalo da smuva jednu za koju se plasio da ce da ga odbije.
        Last edited by colchonero; 29-08-18, 02:29.

        Comment


        • Skupilo se društvo , igrli smo Uno. Za one koji ne zjnaju, Uno je igra sa kartama.

          Uno bi bilo sasvim superr igra, da se neko nije setio da kaže da gubtnik posle svake runde pije čašiucu žestine.

          Izgubio sam 10 rundi zaa redom. Da ne buh sad ispao mlakonja, popio sam 10 žestina za redom, i nimalo mi niej dobro.

          Sad je 5:26, a ja ustajem u 6:30, hihihihihih.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Samo da znate okle vam je Car Lazar

            https://www.google.me/url?sa=t&sourc...ISsjKBRmbczc0F

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • Iz južne Srbije, znali smo
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Gde iskopa ovaj clanak iz 2008. [emoji23]

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Skupilo se društvo , igrli smo Uno. Za one koji ne zjnaju, Uno je igra sa kartama.

                  Uno bi bilo sasvim superr igra, da se neko nije setio da kaže da gubtnik posle svake runde pije čašiucu žestine.

                  Izgubio sam 10 rundi zaa redom. Da ne buh sad ispao mlakonja, popio sam 10 žestina za redom, i nimalo mi niej dobro.

                  Sad je 5:26, a ja ustajem u 6:30, hihihihihih.
                  HAHAHAHAHAHAHAHA

                  Brat alkos, neradnik i rejver

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    A mnogo mi to plaćati iz Srbije do Milana pa iz Milana do Rima, mogu ići direkto do Rima iz Srb ali bih malo u Milanu bio jedno 2-3 dana. A prvi put idem bez agencije pa bih se malo informisao, sećam se da mi je Indigo rekao da samo debili ili buržuji tako nešto, idu preko agencije.

                    Sigurno postoji neka jebena linija autobus, voz bilo šta. Nešto ne previše skupo.

                    Ceo život dobijam info na gotovo da li za fax da li za bilo šta, valjda će se pojaviti i ovde neko dobre volje da ovom lenjivcu objasni. Bio sam na google ali onde nabacano smara me da čitam sada. Volim vas.
                    Ne znam za Rim-Milano al ako hoces bas jeftino da prodjes imas brate let iz Bukuresta do Milana ryanair-om i wizzair-om, povratna karta je 30€. Drugar ide jednom mesecno tamo, i uvek bas jeftino prolazi, a do bukuresta obicno nahvata neku agenciju koja organizuje jednodnevne izlete busom pa plati kartu 10€.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by madrid View Post
                      Ma jok kazem srecan, ne ocerupan. A i 'ladno brate, ne mozes bez dugih rukava na reku nocu, zajebi to. Nemam pojma pre nekih 2 meseca mu se gubi svaki trag i na forumu i u grupi, otprilike otkad je trebalo da smuva jednu za koju se plasio da ce da ga odbije.
                      Hahahha, znači ili je smuvao ili ga je odbila pa se ubio Pobeda ako si i dalje živ, javi se slobodno. Neće misliti da je varaš na forumu, ne služi forum za to.

                      Bici hvala pogledaću baš.

                      Comment


                      • Ovo što je Bici rekao je najisplativije.
                        Osim ako ne moraš do Rima prvo. Ako da, onda na bus stanicu u Rimu pa kartu do Milana. Ide to bar na svakih sat, dva.

                        Comment


                        • Problem je što moram prvo do Milana pa do Rima i gledam šta mi je najpovoljnije da odem tačno od Milana do Rima. Verovatno autobus neki.

                          Comment


                          • Ne znam za Rim, ali piče u velikim gradovima autobusi samo tako. Mislim na međugradske linije.
                            Verovatno da Rim ima i više autobuskih stanica.
                            Pogledaj malo na netu.
                            Tu ti je najveći problem ako su aerodrome i bus stanica na suprotnim delovima grada i sl.

                            Comment


                            • Uklonjena bomba sa ulice u Baru

                              https://www.cdm.me/hronika/blokiran-...spala-sa-auta/
                              Prema nezvaničnim saznanjima CdM-a, bomba je bila prikačena za vozilo, a u jednom trenutku u toku vožnje je otpala.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Zadruga 2, ulazi Cobe Mambole, mambole i Gel, gel kupujem da na kosu nanesem.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X