Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I posle kažu lako je policajcima...a ovaj koga juri gospođa je morao biti stondiran...normalan bio nije

    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • E moj Betmene....

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Mene drugo brine, imam manje od 20 dana da izaberem neku sliku. [emoji41]
        Ja sam je vec izabrao,nosices je Deka dugo dugo,do marta.

        Comment


        • Sa srecom Ivane! Male su sanse, ali zelim ti da pobedis u opkladi
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Koliko samo mene izludjuje Noyer na PESu '13 , dodje mi da polupam monitor/TV.

            'eto, morao sam da podelim sa vama

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Mene drugo brine, imam manje od 20 dana da izaberem neku sliku. [emoji41]
              Ne znaEm jel' biraš za sebe ili drugog, ali Miljana fuckin' Kulić bi bila top-notch fora..


              Ladies, pardon my French..
              Last edited by salelesa; 22-08-18, 20:35.

              Comment


              • Originally posted by salelesa View Post
                Ne znaEm jel' biraš za sebe ili drugog, ali Miljana fuckin' Kulić bi bila top-notch fora..


                Ladies, pardon my French..
                Nije za mene, a nešto se mislim da uopšte ne bude osoba na slici. Što bi neki drugi rekli, stay tuned![emoji41]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by salelesa View Post
                  Ne znaEm jel' biraš za sebe ili drugog, ali Miljana fuckin' Kulić bi bila top-notch fora..


                  Ladies, pardon my French..
                  Moze i Nancy Fancy.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment




                  • Gledao sam RTS da čujem vreme... I sad čekam kada će efekti da prođu...

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Moze i Nancy Fancy.
                      Bez tetovaza, pocetak karijere.

                      Comment


                      • Originally posted by MarkoNFL View Post
                        Toplica Spasojević rešio da kupi svoju firmu
                        Kompaniju ITM grupa, koja se prodaje iz stečaja, kupiće dosadašnji suvlasnik Toplica Spasojević.

                        On je za Betu rekao da neće dozvoliti da neko drugi kupi kompaniju jer ne želi da izađe iz biznisa koji se zasniva na uvozu robe, već da je samo reč o “restrukturiranju preko stečaja” i da će ITM grupu kupiti druga firma koja je pod njegovom kontrolom.



                        Čovek je oterao firmu u stečaj i ko će sad da je kupi, pa naravno on.

                        Samo u Srbiji.
                        Na taj način izbriše dugove ?
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Banke mu bile poverioci, opro ih.

                          Radnika se rešio. Sad se ne važi Kolektivni sporazum od ranije...

                          Namirio je pajtose, koje je morao, neku banku koja mu treba. Stečajni upravnik odobrio, onda mora sud. Sud isto, rekao - Sve ok.

                          Naravno, ovako nešto ne može svakome da prođe.

                          Comment


                          • Udjite ko ima fb kucajte Mile Jerković braćala obavio se oko USA zastave. Čovek zaštićen svedok protiv Šarića, bio pun. Kakva je to glava, drži poljoprivrednike u dužničkom ropstvu.

                            Comment


                            • Kako izrokaše jednog Ognjanovića ispred kuće, ispred sina.

                              Mrtva usta ne govore.

                              Comment


                              • Ko nije obavešten, ovo Uroševo može da isprati.
                                Bili smo Evropski Brazil, sad smo Evropska Kolumbija, to je tu negde

                                Comment

                                Working...
                                X