Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Поверовао сам све што си написао.
    36 година а понашаш се као адолесцент.
    Ту нешто не штима.

    Мене занима како девојка која живи на форуму мисли да се уда?
    И за кога.

    Какав ће то живот бити.
    Ајмо драга ту и ту, само мало драги да видим да ли је ко шта написао на форуму.
    Драга кревет .... ево драги секунд распламсала се расправа на форуму!
    Драга треба да идемо .... чекај бре драги, овај један ђубре од човека удара на мој алтер его!

    Пошто је тешко таквог наћи који ће да трпи двоструку личност и да трпи задовољштине алтер ега, онда остаје једина варијанта да се глуми дама на форуму.
    Што је ваљда битно једино Лошмију, који се уби да се докаже на форуму.

    Из свега изводимо закључак, да ће девојка која виси на форуму, на крају, на жалост, завршити у браку са неким Лошмијем.

    Шта знам.
    Не делује као добро решење

    Са ким ће завршити дечкић од 36 година који виси на форуму, ту једначину решите сами

    Comment


    • Ja bas nista ne znam o zenama, kao ni o zivotu. Svaki dan ucim i svaki dan sam iznenadjen.

      Situacije u kojima se nalazim cesto imaju tragikomican prizvuk. Isto tako nemam osecaj za blud, ne znam sto su ljudi ustogljeni toliko. Uglavnom sve mozes da dobijes ako pitas i normalno razgovaras bez nekog kurcenja. A ja bas lepo znam da pricam
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Ne fali nama nista.Ako ti nemas zivot bez i sa forumom to je tvoja stvar.Npr ja sam danas ustao u 9h..otisao sa devojkom/zenom do lekara danju pregleda,pa smo otislina dorucak oko 11:30h. Posle toga sam otisao na bazen i saunu..Posle toga se nasao sa drugom i izblejao malo...otisao do banke i posle da se vidim sa drugim drugom u centru ali on nije mogao bolesno mu dete...

        Otisao da kupim patike,nema moj broj i otisao kuci i napisao ovde 10-15 postova i u medjuvremenu zavrsio posao za danas i cim jedem pocecu posao za sredu koji ima...trebacemi dva sata..i za ta dva sata cu gledati da izbambusam jos par puta...

        Da ne kazem da pravim pacije batake sa integralnim pirincom koji ce biti gotovi zapola sta, dosla zena gladna sa posla. Uvece ako Bog da mozda odem do bioskopa ili u neku laganom setnjom po keju, videcu jos...

        Sta si ti radio, si izasao iz sobe? Proluftirao malo stan...valjda ti je mama napravila rucak da mozes uvece opet da pises po forumu..

        Da dodam da mi je prosao i mec, djavola rabota..Avtodor vise od 163.5 ...zaradilo se nesto sitno i na tome a sad je 16:35wowwwwwwww
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ovaj Losmi samo saunu spominje.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Ovim taksistima treba tako lepo neko da JSPS... stoka kartelska.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Zene su nesto najlepse sto postoji na svetu...treba ih tretirati kao zene,kao dame i nece biti problema

              Uzajmno postovanje ce uvek biti tu,mi kao jaci pol moramo da budemo tas na vagi koji ce to drzati pod kontrolom...

              Zene i Muskarci su Jing i Jang..
              Tebra prvi deo od ovog boldovanog se slazem da su zene nesto najlepse sto postoji ..

              Ali sa ovim drugim se ne slazem donekle ,iako je to normalno rezonovanje ..

              Danasnje devojke ,zene su poprimile ono najgore sa zapada ,vrednost da se prodaju.
              Danas sto ih vise gledas i tretiras kao zene,dame ,to ces vise biti izvrgnut ruglu.
              Danas kod takvih devojaka,zena prolaze samo ovi sto su nabedjeni kriminalci.
              Skoro svaki grad sve vise lice jedan na drugi.Danas je "in" da je muskarac kriminalac i zavisnik od narkotika ,a devojka da je k**** i da je takodje zavisna od narkotika.

              Takva nam je drzava ,krimogena ,takav je i narod ..
              A generacije ce biti sve gore i gore..

              Comment


              • @blanco Imas pravo sve sto si napisao, ali za svakog na ovoj plaenti ima savrsena zena koja se podudara. Ima ih,ali isu sve takve, licno se nikad nisam druzio sa takvim zenama ali ni muskarcima.

                Znam da ima svega toga sto ti pises, ali ja sam se izolovao od toga jos davnih dana. Neki sam uvek bio deo undergrounda,ranije doduse koji nije bitisao takve vrednosti..

                Ima takvih zena ali si nabrojao i takve muskarce..kretene...i oni moraju naci svoju zakrpu...da zadovolje obe strane svoje komplekse...svi imaju svoj para i jednostavno to moramo pprihvatiti,na stranu sto ti ljudi moraju biti u zatvoru.

                Ono sto ti smeta treba ingnorisati i zvot ce ti biti mnogo lepsi..sto da se nerviras oko toga,kada mozes naci normalno svoje drustvo i devojku....jednostavno se mora prihvatiti taj sistem vrednosti i probati kroz druge kanale to zaustaviti za neka nasa potomstva..

                Licno uvek gledam dobre osobine da ima moje okruzenje,oni koji mi smetaju, ignorisem ih i ne druzim se sa njima i to u startu, ne dajem laznu nadu...zivot je prica..desavaju se kiksevi..lose stvari,ali to je zivot .

                Naravno nerviraju me i staticni da ne kazem dosadni ljudi, sa njima ne mogu..postujem ih, ali to izjeda..te frikove produhovljene i ta sranja..danas sam bas sreo jednog, dobar momak ali osho u qrac, svaka druga rec crkva,manastir itd..

                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ne fali nama nista.Ako ti nemas zivot bez i sa forumom to je tvoja stvar.Npr ja sam danas ustao u 9h..otisao sa devojkom/zenom do lekara danju pregleda,pa smo otislina dorucak oko 11:30h. Posle toga sam otisao na bazen i saunu..Posle toga se nasao sa drugom i izblejao malo...otisao do banke i posle da se vidim sa drugim drugom u centru ali on nije mogao bolesno mu dete...

                  Otisao da kupim patike,nema moj broj i otisao kuci i napisao ovde 10-15 postova i u medjuvremenu zavrsio posao za danas i cim jedem pocecu posao za sredu koji ima...trebacemi dva sata..i za ta dva sata cu gledati da izbambusam jos par puta...

                  Da ne kazem da pravim pacije batake sa integralnim pirincom koji ce biti gotovi zapola sta, dosla zena gladna sa posla. Uvece ako Bog da mozda odem do bioskopa ili u neku laganom setnjom po keju, videcu jos...

                  Sta si ti radio, si izasao iz sobe? Proluftirao malo stan...valjda ti je mama napravila rucak da mozes uvece opet da pises po forumu..

                  Da dodam da mi je prosao i mec, djavola rabota..Avtodor vise od 163.5 ...zaradilo se nesto sitno i na tome a sad je 16:35wowwwwwwww
                  Gde mi je Slejvara?

                  Otvoriti temu Losmijeve hronike
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Na kakve to devojke nailazite
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Hahahahaha

                        Našao je kome će da postavi pitanje. Najboljem treneru u Evropi. Pritom, pitanje čiji je cilj da isprovocira, ali to je stil Ćosića. Samo je ovde ispao vrlo glup.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Devojka koja zeli kriminalca pored sebe je ili sa margine ili neka pevaljka/starleta ili dolazi iz takve porodice i ne bas neka pametnica.
                          Ok, te koje zele muskarca sa lovom je oduvek bilo. Na kraju i nas stari kov je gledao i ugovarao brakove sa dobrostojecima, a ne nekim goljama, tako da ne znam sta je to toliko za osudu. A ako nemate dovoljno para za takve, onda se krecete u pogresnom drustvu i pucate na pogresnu sortu.

                          Vidjam i znam mnogo obicnog sveta (one nisu napucane, nisu starlete, nisu polugole, oni nisu kriminalci i bitange) i deluju mi sasvim normalno, svi se skolovali ili rade odavno, dakle odrasli i prevazisli adolescenciju, ali su sami i jedni i drugi, i svi kukaju.
                          Nesto tu debelo ne stima.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Pa šta očekivati od djevojaka 15-20 godina kada im se to stalno promoviše.
                            Glavne bračne savjetnice u magazinima in i sličnim emisijama su Jeca, Nata, Seve, Goca koje u zbiru imaju cc 12 brakova
                            Looodilo na max

                            Comment


                            • Mesa Mesanovic ce da brani Srbiju iz Kine.

                              Pre par meseci sam naleteo na jedan mim gde je njegova faca ''nalepljena'' na neku gejsu i isao je tekst Gejsa Gejsanovic. Kud ga ne sacuva. Taj mim mi je sada prekopotreban.

                              Video pre par sati izasao njegov intervju od 4 sata u Balkan Infu, ali nisam trenutno vremenski fleksibilan da preslusam u jednom cugu. Vec duze vreme ne pratim kanal, mozda samo volim da cujem ludu glavu Bosnica i na tome se zadrzava.

                              Neko bese ovde spomenuo kako se Macicka prodala? Pretpostavljam da jeste neko opljunuo po bivsoj alfa-opozicionarki.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Politicki novinar i trener. Zanimljivokako ti Vuce takav opozicionar tre vase trece Srbije samo lagno pljujete ''drugosrbijance'' koji su na tapetu vlasti. Od 150 takvih postova,149 napadate opoziciju itd...

                                Jezivo, avanzovalo je botovanje samo tako. Mene zanima za koga si ti tacno? Sta podrzavas...naravno da neces napisati. Jezivo je ovo vise..reci glasam za kurcica,volim...sto je sovinista govnar, znamo da mora ovako ..bolje on nego drugosrbijanski olos...takvi ste vi..ali ovi botovi su bar fer..i lepo kazu...ja sam sns bot i cao..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X