Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Racunao sam nakon toga 3200 kuna je skoro 450 (433 tacnije) eura .... Fino su ih olilili - ali sami su krivi, lepo im je taj moj drugar objasnio
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ima pravo covjek... Sto se zalis i kukas kao da nisi znao dje si dosao da rucas Radio sam u restoranu dje se sluze sva navedena jela i dje bi racun bio, manje-vise, isti.. ali je razlika sto je taj restoran u Americi pa je i normalno da te u takvom restoranu vecera za cetvoro(sa makar jednom flasom vina) izadje toliko. Ipak je to previse za Balkan s obzirom koliko narod zaradjuje. Ali taj koji je otisao u takav restoran i narucio sve navedeno nema pravo da se zali i da kuka kako su ga odrali jer ga niko nije nacerao da tu vecera a i vjerovatno ih nije posteno zaradio cim moze da spicka 400 i kusur eura na veceru, pa i treba da ga oderu.

      Isto, ko god da je, ne moze ni da prismrdi opstinskim poglavicama iz Kolasina koji su prije nekoliko godina uspjeli da "pojedu" 8.000 eura u restoranu ski-centra Bjelasica(naravno, taj su racun prisili na ime opstine pa je zbog toga taj epski podvig i dospio u javnost). Da mi je da vidim taj racun... pa sta su to jeli, majku li im milu j*bem, kad su uspjeli da nakrcaju racun od 8.000 eura? Pa ni da je Obeliks licno bio sa njima, opet mi nije jasno...

      Comment


      • Jede mi se kacamak i cicvara.Uffff i jos kisjelo mlijeko domace.

        Comment


        • Mislim Ivane da na pogresnom mestu izgovaras svoje zelje

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Mislim Ivane da na pogresnom mestu izgovaras svoje zelje

            tt
            A ne znam vidim potegla se neka prica o hrani a ja na dijetu pred polazak na more moram da se spustim ispod 100.Lakse mi je kad se ovako ispovjedim,manje me glad drzi.

            Comment


            • Ovo je prejako

              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • I posle recite da Limun greši

                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • hahaha, Bljuc

                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Moram priznati da ova Brnabiceva bas ima dobar ukus kada je o zenama rec

                    Comment


                    • Plavusha, pa jos inteligentna ....

                      Comment


                      • Lebe mekani, al` se ispada danas.
                        Maro, kako je kod tebe?
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment




                        • Neki kulirancija, Stole hiperakcija, Dino legenda i Malnar kralj.


                          Je l gledao ko noćnu moru od starijih? Kakva zadruga kakvi parovi, Malnar tata.

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Lebe mekani, al` se ispada danas.
                            Maro, kako je kod tebe?
                            Za sada je dobro iako je naselje Barič ( između BG i Obr) potkačilo lepo i izlilo.
                            Zahvaćeno još par priobalnih naselja koja uvek stradaju u bujici.
                            Daleko od 2014.
                            Standardno za ovakve padavine i bujične reke kakva je Kolubara...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Za sada je dobro iako je naselje Barič ( između BG i Obr) potkačilo lepo i izlilo.
                              Zahvaćeno još par priobalnih naselja koja uvek stradaju u bujici.
                              Daleko od 2014.
                              Standardno za ovakve padavine i bujične reke kakva je Kolubara...
                              Brinem za tebe da ne nazebes - `oce to kad su mokre nogice.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Brinem za tebe da ne nazebes - `oce to kad su mokre nogice.
                                Jes' vala sa nogu se najlakše neka beda navuče

                                EDIT:A ovako je u 15:00 izgledalo nebo nad gradom

                                Last edited by Marija81; 29-06-18, 23:04.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X