Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • i bube prave plan



    znam da ovo nisu bube, al nema veze
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Muškarci...pa ti da si video te desetine i desetine totalno neočekivanih i iznenadnih nemani da su krenule pema tebi ti bi skočio kroz prozor

      imam iskustva sa muškarcima kada vide bube.... znam o čemu pričam

      Uroše, ako ti se pojavljuju po danu ti si u velikom problemu, bez zezanja. One samo noću vršaljaju, dakle imaš koloniju negde, stanište možda
      Nek ti je bog na pomoći ili najbolje one čike sa otrovom
      E znaš šta je panika meni se to desilo pre par godina.
      U po ljeta odem u podrum i kao i obično uvek imam osjećaj da nešto plazi po meni. Pogledam malo bolje po nogama a ono nešto crno i maleno. Uzmem cvike crni se po meni od buva. A uredno krenule prema stomaku, kolonija od vjerujem 1000 komada minimum skakuće po meni usred stana.Uletim u kadu onako obučen, tuš i vruća voda po sebi - a one se samo slivaju po kadi. Izađem iz kade a one skakuću na sve strane
      Presvučem se i izađem iz kuće do apoteke koja je na 20 metara. Objasnim ženi šta mi se desilo - kaže ima ovo nešto, neki sprej ali ne špricaj po sebi. Uđem u kuću i istresem sprej po sebi i po kući dok ga nisam potrošio. Odem do apoteke opet, kupim još jedan, istresem i njega i odem u kafanu na pivo. Nakon po sata se vratim, kolko-tolko moglo se bar disati u kući. I za divno čudo pobio sam ih sve. Naredni dan se tek razbuktalo to što su me izujedale, većinom po stomaku - izgledalo je to ko oni idioti na Diskaveri što odu na preživljavanje. Opet panika, znam da prenose razne bolešđuge - srećom sve se dobro završilo nakon 7 dana kad je to splasnulo.

      Molim komentar devojčice

      Comment


      • Originally posted by torpedo View Post
        E znaš šta je panika meni se to desilo pre par godina.
        U po ljeta odem u podrum i kao i obično uvek imam osjećaj da nešto plazi po meni. Pogledam malo bolje po nogama a ono nešto crno i maleno. Uzmem cvike crni se po meni od buva. A uredno krenule prema stomaku, kolonija od vjerujem 1000 komada minimum skakuće po meni usred stana.Uletim u kadu onako obučen, tuš i vruća voda po sebi - a one se samo slivaju po kadi. Izađem iz kade a one skakuću na sve strane
        Presvučem se i izađem iz kuće do apoteke koja je na 20 metara. Objasnim ženi šta mi se desilo - kaže ima ovo nešto, neki sprej ali ne špricaj po sebi. Uđem u kuću i istresem sprej po sebi i po kući dok ga nisam potrošio. Odem do apoteke opet, kupim još jedan, istresem i njega i odem u kafanu na pivo. Nakon po sata se vratim, kolko-tolko moglo se bar disati u kući. I za divno čudo pobio sam ih sve. Naredni dan se tek razbuktalo to što su me izujedale, većinom po stomaku - izgledalo je to ko oni idioti na Diskaveri što odu na preživljavanje. Opet panika, znam da prenose razne bolešđuge - srećom sve se dobro završilo nakon 7 dana kad je to splasnulo.

        Molim komentar devojčice
        Reč panika na više mesta dovoljno govori a kako si se ponašao...brrrr...aaaaa.. mlatio rukama, nogama, vikao... to ne znamo, nisi nam preneo

        Otkud buve u podrumu, šta si držao tamo?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          stavi tampone u usi

          Шта ти је администратор.
          Увек има решење.

          Comment


          • Originally posted by mr.gold View Post
            Шта ти је администратор.
            Увек има решење.
            uvek mi je drago kad ti pomognem
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ptice noću spavaju, ne lete, ne izmišljaj, samo slepi miševi lete, al oni nisu ptice.

              Rešeno.

              Dalje...
              Ено.
              Још ће бити да лажем.

              Следећи пут ћу ту миграцију овековечити једним фото сешн-ом за неверне модераторе.

              Comment


              • Ja u podrumu držim samo kupus zimi. Stara zgrada i par komšija nije zatvorilo prozore na podrumima. Ispred zgrade ima brat-bratu u ovom momentu 30 mačaka. Mačke su dovlačile u podrume golubove i vrabce i to je uzrok. Nakon toga zvao ove što špricaju, rješili problem ali se opet pojavio nakon po godine. Opet zvao, opet špricali, natjerao komšije da zatvore prozore i sad je ok - do kad ne znam.

                Sad gurnem nogu u podrum pa se vratim da vidim jel se šta upecalo na nju

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  uvek mi je drago kad ti pomognem

                  Comment


                  • Hahahahah

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      To što ih nema primirile se, imaš ih mnogo sigurno, čim ti se po danu pojavila nema veze nek je jedna, gde je jedna ... zapamti, imaš ih još ihaaaa .
                      Hvala, ovo mi je drago čuti. Ionako živim sam, smestiću ih u jednu sobu pa neka bleje i neka se kote. Da su bar razumna bića pa da možeš neki pakt sa njima.

                      I šta ću ja ako neki matorci od komšija navikli a ima 5-6 stanova na spratu, jedan da ne valja iznad i ispod mene meni se isto hvata.

                      Kad tad one se vraćaju, bitke ću dobijati ali rat teško.

                      Comment


                      • Originally posted by torpedo View Post
                        ...




                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Isusee!!

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Užas,videla danas...
                            Aj nešto lepše da okačim, da izbacimo ovu sliku iz glave...

                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Neprijatno gledati!

                              Šta te natera na ovo

                              Comment


                              • Izgleda ukusno.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X