Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aj ovdje da okačim..
    Plaža Mogren, prije 10tak minuta

    IMG_20180604_092754.jpg

    IMG_20180604_092803.jpg

    "I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

    Comment


    • Crna Gora a još crnje more.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • A ti Bane... gledaš sa visine ili se kupaš ili bar planiraš?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Na Mogren samo buržuji idu.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            A ti Bane... gledaš sa visine ili se kupaš ili bar planiraš?
            Sa visine, bio sam u prolazu pa rekoh da okinem koju.

            Originally posted by Tarantula View Post
            Na Mogren samo buržuji idu.
            Niđe veze, evo ja sam imućan, ali ne idem na plaže na kojima je nasut Morački pjesak.

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • Deder, preporuci kakvu plazu za nas sirotinju raju

              edit: ono, podrazumeva se da se ne placa upad, suncobrani, lezaljke ili nedajboze pice
              Last edited by Ja Civi; 04-06-18, 18:05.

              Comment


              • Donji Štoj u Ulcinju, pre Ade Bojane. Jedna od najdužih, ako ne i najduža peščana plaža u Evropi.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by John Dies at the End View Post
                  Deder, preporuci kakvu plazu za nas sirotinju raju

                  edit: ono, podrazumeva se da se ne placa upad, suncobrani, lezaljke ili nedajboze pice

                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Lako je vama o moru misliti dok se ja patim sa Total tv-om...Promenili raspored kanala nikako da se naviknem...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Lako je vama o moru misliti dok se ja patim sa Total tv-om...Promenili raspored kanala nikako da se naviknem...
                      Dobro je da je dugme za menjanje kanala jedno od vecih na daljinskom upravljacu
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by John Dies at the End View Post
                        Deder, preporuci kakvu plazu za nas sirotinju raju

                        edit: ono, podrazumeva se da se ne placa upad, suncobrani, lezaljke ili nedajboze pice



                        Idi ti put Grčke!

                        "I love to speak with Leonard
                        He’s a sportsman and a shepherd
                        He’s a lazy bastard
                        Living in a suit ."
                        Leonard Cohen

                        Comment


                        • Pomirili se Rada i Milan.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • @ Bane jeeee Ne smem.Nemam hrabrosti da se vozim novim autobanovima koje su izgradili moderni smradikali. Kakav sam maler opicice me neki kamicak, a i plus moram da vadim "zelenu kartu"

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Lako je vama o moru misliti dok se ja patim sa Total tv-om...Promenili raspored kanala nikako da se naviknem...
                              Slican problem. Navikao na 15 i prenos skupstine, dok ukapiram da sam se za'ebo, prodje 15-ak minuta prenosa D

                              Comment


                              • Originally posted by John Dies at the End View Post
                                Slican problem. Navikao na 15 i prenos skupstine, dok ukapiram da sam se za'ebo, prodje 15-ak minuta prenosa D
                                Ja umalo tenis danas da propustim...

                                Originally posted by kronostime View Post
                                Dobro je da je dugme za menjanje kanala jedno od vecih na daljinskom upravljacu
                                Sreća i dioptrija je dobra
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X