Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Sjetili se
      http://www.rts.rs/page/stories/sr/st...ezoluciji.html

      Comment


      • Je li propao referendum u Makedoniji?

        Comment


        • Originally posted by Ognjen View Post
          Je li propao referendum u Makedoniji?
          Lagano propo.
          Do 6.30 glasalo 34 %
          Last edited by E1_PG; 30-09-18, 19:21.

          Comment


          • Ovo bi lagano pobedilo na Evroviziji



            Kakva pesma
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment





            • To su Amerkanci, oni nonstop idu uškolu.

              Comment


              • Noz u ledja Urosu

                http://sportklub.rs/Kosarka/NBA/a253...tan-momak.html

                Irving je prošle godine šokirao javnost izjavom da je veruje da je Zemlja ravna ploča.

                U međuvremenu sjajni plejmejker je promenio mišljenje i o tome je govorio u "Forbes Under 30 Summit".

                "Bio sam pod uticajem teorije zavere. Svi su verovali u nešto, mislili su "Vau, šta se to događa sa našim svetom". Tada ste nevini i naivni u svem utome, ali shvatate kakav je uticaj raznih reči. Ja sam zapravo pametna osoba, samo tada nisam bio svestan efekata teorije zavere. Izvinjavam se zbog toga", poručio je Irving.

                Pošto je otklonio tu dilemu, plej Seltiksa može da se okrene pripremi za novu sezonu, koja startuje 17. oktobra, a tim iz Masačusetsa važi za jednog od najvećih favorita za osvajanje NBA prstena.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • A tebra, čuj, u doba antihrista je sve izrežirano, samo da ne podržavaju oni da je lopta, ja bih verovao i čak ne bih ni preispitivao. Ali pošto znam njihovu agendu, nema koji me može ubediti u suprotno.

                  Ne menja mi to ništa u životu i nije mi frka da priznam da nisam u pravu i da ne znam tačan oblik, uglavnom polazna tačka mi je da sve što zvanična nauka gura poslednjih godina znam da nije istina.

                  Za mnoge je Stiven Hoking genije, mnogi su plakali kad je Bouvi umro, a Uroša je bilo briga za dva imbecila satanistička.

                  Najgluplje stvari kada obaraju teoriju ravne ploče je što je zamišljaju doslovce ravnu sa nekim krajevima, nema krajeva jer su nebesa oko kraja, nemaš gde propasti, a i ona je okruglog oblika samo nije lopta pa se možeš vrteti u krug do śutra.

                  Već argumente Madrida ne mogu da savladam jer ne vladam tematikom a i nije bitno.

                  Evo i Nikola Pejaković zna da živimo u doba antihrista. Čitao čovek Bibliju. Posle mene pitaju što sam teoretičar zavere. Ja se izvinjavam što verujem od reči do reči u Božije reči.

                  Vama na volju tumačite simbolički, radite šta hoćete, uzdravlje.

                  Comment


                  • QQ, Urose - ala je tebi dobro.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Hahahahahha

                      Comment


                      • Iimune, ti li si? [emoji23][emoji23]

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Hahaha celo jutro se smejem HIT!
                          Da li znaš da sam na YT potražila ceo snimak,plačem od smeha ahahah...na čemu je on jbt,što je njemu dobro.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Iimune, ti li si? [emoji23][emoji23]

                            To mi je neki rod sigurno [emoji23]

                            Comment


                            • Ljudi drug mi je jutros kopajuci po stvarima pronasao sony ps 1,mi da ga ukljucimo kad ono radi.Nadjosmo 2 CD,Tekken 3 i Crash,suze su mi isle.Koja nostalgija,do sad smo igrali.Za ovo se zivi.

                              Comment


                              • Tekken 3 Eddy VS Law, old school.
                                Last edited by Tarantula®; 03-10-18, 15:31.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X