Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne zezaj, ides na put oko sveta, a da ne svratis na jeftine prostitutke, znas koliko treba da obidjes pa da dodjes do Holandije da se legalno napusis i ispraznis?

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Kuba mora biti poslednja, da ne pricaju ljudi za dzabe da sam komunjara. Taman bih mogao ostati tamo sa "drugovima"

      Sve je to lepo samo trenutno bih imao para za neki jeftini tour po Evropi, mozda Rumunija, Bugarska, Ceska, Portugal, Malta, Albanija i kuci. Jeftini zato sto bih morao i ovu moju voditi ne verujem da bi htela ostati kuci
      Ne isplati ti se to. Znaš kako UEFA kaže sudijama: "Sačekaj, razmisli, proceni situaciju...". Osim ako ne planiraš više singl da budeš do kraja života.. onda jbg

      Originally posted by Seoski Terminator View Post
      Ne zezaj, ides na put oko sveta, a da ne svratis na jeftine prostitutke, znas koliko treba da obidjes pa da dodjes do Holandije da se legalno napusis i ispraznis?
      Ma ide se u svaku zemlju, nego smo pričali baš o tome koja će prva biti.. te možda budu među prvih 10 tom putanjom

      Comment


      • Ja tako sa drugarom zaseo i odes na google maps, imas mini trip kao da si stvarno nesto obisao.

        Al da, pare samo u putovanje.

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Pocni sa Albanijom i hrvatskim ostrvljem: Brac, Hvar, Pag, Korcula..... - "tvoja" ce biti prezadovoljna.
          Albaniju planiram vec neko vreme da posetim. U Ceskoj sam bio pre par godina kada sam jurio neku ludu Cehinju, ustvari ziveo sam u njenom stanu al smo onda shvatili da nismo nikako jedno za drugo.

          Tasmanija, Mongolija, Argentina, Aljaska
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
            Ne zezaj, ides na put oko sveta, a da ne svratis na jeftine prostitutke, znas koliko treba da obidjes pa da dodjes do Holandije da se legalno napusis i ispraznis?
            Kambodza i Tajland su vr` sto se toga tice.
            Najlepsa priroda je na Novom Zelandu i u Peruu - pred onim ostanes bez daha, mada ni pogled na Kilimandzaro iz podnozja nije za baciti.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Moram da vam se pohvalim ili da se pozalim Zenim se pocetkom juna Eto, zlo je vrijeme doslo... mora taj green card da se zavrsava

              Comment


              • Jel latino?
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Taman sam mislio da ne idem an more ove godine, kad spomenuste Albaniju
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Ma kakvi Znas moje stavove kad je rasa u pitanju

                      Comment


                      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                        Ja tako sa drugarom zaseo i odes na google maps, imas mini trip kao da si stvarno nesto obisao.
                        Ja pre neki dan gledao razna mesta na VRu preko Street Viewa, zavrtelo mi se u glavi eventualno

                        I da se nadovežem

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Moram da vam se pohvalim ili da se pozalim Zenim se pocetkom juna Eto, zlo je vrijeme doslo... mora taj green card da se zavrsava
                          Cestitke brate moj, sve najbolje. Mnogo dece vam zelim. Venecuelanka pretpostavljam?
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Green card is life! Cestitam.

                            @p4pi,

                            dap, bacis cikicu i bude street view, stvarno te odvede kao da si tamo. Jedno 8 sati smo sedeli i tako "putovali", bas dobar trip.
                            Last edited by Seoski Terminator; 20-03-18, 21:41.

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Moram da vam se pohvalim ili da se pozalim Zenim se pocetkom juna Eto, zlo je vrijeme doslo... mora taj green card da se zavrsava



                              Nek` je sa srecom.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Moram da vam se pohvalim ili da se pozalim Zenim se pocetkom juna Eto, zlo je vrijeme doslo... mora taj green card da se zavrsava
                                And this one right here, I dedicate this one right here
                                To all my homies out there grinding
                                You know what I'm saying? Legally and illegally, haha
                                Čestitam i valjda te neće mnogo odrati.. a i đe sme

                                Originally posted by Seoski Terminator View Post
                                @p4pi,

                                dap, bacis cikicu i bude street view, stvarno te odvede kao da si tamo. Jedno 8 sati smo sedeli i tako "putovali", bas dobar trip.
                                Eto ti, legalno i bez Amsterdama

                                Comment

                                Working...
                                X