Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au, Losmi, izadji iz tog moda "on je protiv Vucka = ne sme da se kritikuje" i pogledaj sta covek pise po tviteru, to je kolekcija gluposti. Evo, npr. ovo sto sam postavio, a toga ima koliko hoces.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Au, Losmi, izadji iz tog moda "on je protiv Vucka = ne sme da se kritikuje" i pogledaj sta covek pise po tviteru, to je kolekcija gluposti. Evo, npr. ovo sto sam postavio, a toga ima koliko hoces.
      Odgovori mi Vuce, mene iskreno zanima kakveto ''gluposti'' pise? I sta kaze generalno i sta pise taj Albert npr po Tviteru? Cisto ako te ne mrzi da malo preciznije objasnis
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Pa ako te nije mrzelo da citas malo Albertove tvitove, valjda te ne mrzi i od ovog akademika. Mene mrzi, za Alberta ne znam ni kako da ti objasnim, prosto moras duze da ga pratis i onda ces videti u kom je fazonu.
        Sto se tice akademika, tebe ako ne mrzi da kopas po tvitovima, izvoli kopaj, mada ako tebi ovaj njegov tvit sto sam postavio vec nije kritican (postavljao sam i ranije neke njegove gluposti) i ne shvatas sta mozes da ocekujes od ostalih tvitova, onda gubis vreme sa tim kopanjem.
        Zaslepljen si, Losmi, ne vredi

        EDIT: u stvari, evo jos jedan primer, najsveziji moguci...

        Last edited by Mr. Wolf; 11-08-19, 22:34.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • A šta je kritično u ovom drugom tvitu? sve ovo iz drugog pasusa nije nimalo smešno, i na svaku od tih stvari bi se ustalo u bilo kojoj normalnoj zemlji. Previše smo zapali u apatiju i previše nam je sve iskrivljeno, zamisli koji je nivo (ne)svesti onih koji podržavaju Vučka (ne tebe ).

          A ovaj prvi tvit je klasično proseravanja njihovo, već godinu dana pišu "gotov je" po tom twitteru, jednom će i da ubodu. Baš su retardirani ti tviter revolucionari svi do jednog, opili ih lajkovi.

          Fejvovi zapravo, tamo se to drugačije zovd
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Cime zaslepljen? Vuce ovde nisi u pravu. Ako ti se ne svidja sta prica o vucicu, e to je vec nesto drugo. Kod Alberta to nema npr
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Nerealan View Post
              A šta je kritično u ovom drugom tvitu? sve ovo iz drugog pasusa nije nimalo smešno, i na svaku od tih stvari bi se ustalo u bilo kojoj normalnoj zemlji. Previše smo zapali u apatiju i previše nam je sve iskrivljeno, zamisli koji je nivo (ne)svesti onih koji podržavaju Vučka (ne tebe ).

              A ovaj prvi tvit je klasično proseravanja njihovo, već godinu dana pišu "gotov je" po tom twitteru, jednom će i da ubodu. Baš su retardirani ti tviter revolucionari svi do jednog, opili ih lajkovi.
              Pa kriticno je to sto je covek napisao da bi zbog ovih stvari predsednik SAD na dozivotnu, sto je smejurija, ali te gluposti pise upravo zbog ovoga sto si spomenuo kasnije - lajkova.(bar se nadam da je zbog toga, jer ako stvarno veruje u to sto pise onda...... ) U pravu si da bi to naterealo ljude na masovne proteste u mnogim zemljama, da je on to tako napisao, ja ne bih ni smatrao tvit bezveznim ili kriticnim, nego, eto, ljudi vole te "da se ovo desilo tamo, bilo bi to i to" i obicno neku glupost lupe za primer (dozivotnu robiju), dobiju lajkove i umisle kako su mnogo pametni i bitni. Vucko se verovatno cepa od smeha dok cita ove stvari, jer shvata da bolju opoziciju nije mogao da pozeli.
              Last edited by Mr. Wolf; 11-08-19, 23:10.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Cime zaslepljen? Vuce ovde nisi u pravu.
                Vec sam napisao, time da ako je neko protiv Vucka, ne sme nista lose da se kaze ili kritikuje


                Originally posted by LosmiSK View Post
                Ako ti se ne svidja sta prica o vucicu, e to je vec nesto drugo.
                Hahahahhahah, kako si samo ovo uspeo da izvuces
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Losmi, evo da te smirim malo u vezi sa Albertom , lajkovao je ovaj tvit...


                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Moram ovde da se prebacim, Mihajlo i mmajstor reze po kosarci, ne moze se prici

                    Ljudima je prekipelo i to je to. Ne znam da li si svestan sta rade uopste i kakva je diktatura, da ima par postenih novinara, pisalo bi o raznim sranjima..od mz do lorda.

                    Samo hocu reci da slabo pusta/te fore i price o pickoustom..vec eto smeta neki nebitan tvit sa grafikonom.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Comment


                      • Losmi, sad kad vidim da te takve stvari trigeruju, potrudicu se da vise postavljam ove tvitove gde se proziva akademik i njemu slicni
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Dobar je akademk. Ne slazem se njim bas uvek, ali boze moj, bilo bi zabrinjavajuce da se slazem
                          A ovo sto "lupeta" , vala sta ovaj poremecni autokrata dreci svaki dan 24/7, nista ne fali i sa ove strane malo lupetanja, narodu to bas prija rekla bih, posto sve guta.

                          Kazu i danas mahnitost pojacana.
                          Izvinjavam se, mozda vam i gdja smeta, ali i sa njom se slazem ponekad, a prenela sve taman da saznamo dovoljno.

                          Ceo thread

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Vuče, prešlo se 6 miliona

                            Comment


                            • Easy, very easy, Kija easy
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Evo kako jedan strani političar, doduše ne iz vladajuće stranke, komentariše ubistvo

                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X