Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Probao danas, prvi put, THC kapsule. Nisam nesto zadovoljan Strpao pet komada i cekao jedno sat vremena da udare... nista specijalno. Morao sam da zavijem par komada.. ma vidim ja nema tu dok se ne inhalira... kakve kapsule i g*vna


    Edit: A mozda im treba i malo duze od sat da proradi efekat jer sam sad uhvatio sebe kako bagujem Potpuno zaboravio da mi muzika u spavacoj dolazi za bluetooth zvucnika koji je povezan sa telefonom i lagano sam proveo 15 minuta cackajuci laptop da vidim sta nije u redu i zasto ide muzika kad je samo tab za forum otvoren Gasi ja mozilu, otvori task mngr da vidim sta je upalio skeniranje jer sam mislio da je to neki virus koji random pusta muziku Nista mi nije bilo jasno

    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Odu u Ameriku i eto šta rade!

      Sramote nas i AV-a tamo LOL

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Probao danas, prvi put, THC kapsule. Nisam nesto zadovoljan Strpao pet komada i cekao jedno sat vremena da udare... nista specijalno. Morao sam da zavijem par komada.. ma vidim ja nema tu dok se ne inhalira... kakve kapsule i g*vna


        Edit: A mozda im treba i malo duze od sat da proradi efekat jer sam sad uhvatio sebe kako bagujem Potpuno zaboravio da mi muzika u spavacoj dolazi za bluetooth zvucnika koji je povezan sa telefonom i lagano sam proveo 15 minuta cackajuci laptop da vidim sta nije u redu i zasto ide muzika kad je samo tab za forum otvoren Gasi ja mozilu, otvori task mngr da vidim sta je upalio skeniranje jer sam mislio da je to neki virus koji random pusta muziku Nista mi nije bilo jasno

        sloboda ili ništa

        Comment


        • Hrvatski sabor u 3 sata ujutru. Kazu da je pricao pod uticajem marihuane. Ludilo od klipa.

          Comment


          • Šonja!
            Pa fenomenalno
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Ivan_pg
              Sto je fora sa ovima Ne davimo Beograd,oni su kao neki revolucionari,borci protiv sistema.Pregazice vas Vucic kao plitak potok pa kmecite do sjutra.
              Evo citam finansira ih Soros i oce da odcijepe Sandzak i daju puniju autonomiju Vojvodini.Ista prica ka onaj Otpor 2000-ih otperjali cim su ispunili svoju namjenu i smakli Milosevica.
              Znaci da je sve u redu. Soros je sad nas veliki prijatelj.
              "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

              Comment


              • Originally posted by Carcosa View Post
                Znaci da je sve u redu. Soros je sad nas veliki prijatelj.
                Moj post je trebao da bude uvjerljivi post Vucicevog bota,nadam se da sam uspio.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Moj post je trebao da bude uvjerljivi post Vucicevog bota,nadam se da sam uspio.
                  Znam, i moj, tako da je sve oke

                  Edit: samo je trebalo da dodam "veci prijatelj cak i od Klintona, Blera i Sredera"
                  Last edited by Carcosa; 02-03-18, 12:49. Reason: naknadna pamet
                  "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                  Comment


                  • Znaci Hrvatski sabor jutros cirkus zivi. Kao da gledam skeceve Monti Pajtonovaca.

                    Last edited by skeptik; 02-03-18, 12:53.

                    Comment


                    • Jel to flaster na Bulju? :P
                      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                      Comment


                      • Samo da mi Kolindicu ne maknu,kako volim onu zenu.
                        A Plenkovic se pokazao kao svi do sad,glumio je toleranciju neku na kraju zadesnicario kao Tompson.

                        Comment


                        • Samo Kuba jebes sve ovo

                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Znali smo Indigo da si prikrivena komunjara,te romantizam te ovo te ono i na kraj se stiglo do Kube.Prozreo je tebe Aki odmah.

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Samo Kuba jebes sve ovo

                              Ehhh koliko sam zelela da ih posetim dok ih ne pokvare, ne osavremene i ne uvedu internet

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Moj post je trebao da bude uvjerljivi post Vucicevog bota,nadam se da sam uspio.
                                Nazalost tu si u pravu. Ne moze mene neko da ubedi da momci od 25 godina su veoma organizovani za svaki protest, imaju ozvucenje, kamione, zastave i transparente. To sve kosta, a vreme koje oni trose je ogromno.
                                Ne rade ovo dobrovoljno.

                                Pritom su komunisti.

                                Comment

                                Working...
                                X