Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dogovoreno.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Originally posted by John Dies at the End View Post
      Nije ni u Srbiji bolja situacija, posebno ko je aplicirao po 26.2 . Konstantno se povecava vreme cekanja.

      Nista, ko prvi stigne na destinaciju, placa pivo
      Postoje li neki podaci koliko godišnje odlazi iz Srbije ljudi? Iz BiH baš ogroman broj ljudi ode.

      Comment


      • Postoje, ali se ne saopštavaju.

        Sad... dosta ljudi radi na Malti, Dubaiu, Kataru, ma svuda i oni npr. nisu kao otišli za stalno.

        Ali baš mnogo...

        Comment


        • Pre par dana sam prisustvovao nekom fakin sastanku u NSZ ( kakvi "mozgovi" su postavljeni od strane vladajuce klike ) i aparatcik mi je izneo nestvaran podatak, da je po raznim osnovama, za vizu za Nemacku od '16, kada je donet novi zakon o zaposljavanju osoba sa "zapadnog balkana", za istu apliciralo oko 100K (nije razumeo mabasadora da li je samo za SRB ili SRB+BiH )

          Prosle god je u Rusiji , na osnovu raznih privremenih dozvola (radna+boravisna) radilo nesto vise od 110K, od toga 10-ak + K na crno ( u Rusiji ,bez prebivalista i "na turistucku" vizu mozes da ostanes mesec dana ) ... itd Slovacka,Norveska gde je moguce legalno dobiti radnu dozvolu , verujem da niko ne zna tacan broj osoba .

          Verujem da niko nema tacan podatak i da je minimum za trecinu veci broj ,jer vecina se ne odjavljuje , : Naime, prosečan godišnji broj emigranata iz naše zemlje samo u države članice OECD u 2014. emigriralo je 57.000 osoba, da bi 2015. taj broj dostigao rekordnih 60.000.
          Last edited by Ja Civi; 23-05-18, 10:05.

          Comment


          • Iz moje ulice... pola ulice je otišlo... šta da kažem...

            Većina je otišla po osnovu radnih viza/dozvola zavisi od režima zemalja.

            Pa se oni tako ne računaju da su emigrirali. Sve je to mlađa generacija...

            Ostaće penzioioneri - verno glasačko telo.

            A i ja razmišljam da se pakujem...

            Comment


            • Stigosmo i u slagalicu

              Spoiler


              tt
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment



                • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Kronos, nedeljom ujutru, na forumu....




                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Kronos, nedeljom ujutru, na forumu....




                      tt
                      Nisi mogla da nadjes ovaj?

                      Ja vec drugu kafu ispi dok se vi probudite. cccc......
                      Last edited by kronostime; 27-05-18, 09:01.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Sta taj? Nije valjda da su vec nekog banovao, i to na ovaj sveti dan?


                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Nisi mogla da nadjes ovaj?

                          Ja vec drugu kafu ispi dok se vi probudite. cccc......
                          Jbeno je kada moraš da ustanes u 5:30 da bi stigao na vreme na pijacu

                          Samo da vas pozdravim ...



                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Sta taj? Nije valjda da su vec nekog banovao, i to na ovaj sveti dan?


                            tt
                            Procitao u crkvenom kalendaru pod "valja se..." , a ja sa "postujem obicaje".
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by John Dies at the End View Post
                              Jbeno je kada moraš da ustanes u 5:30 da bi stigao na vreme na pijacu

                              Samo da vas pozdravim ...


                              I sta si kupio?
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Podgorica 32,94 C,topli,suncani izborni dan.

                                Comment

                                Working...
                                X