Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svasta se Vlasi sete. Ovaj hohstaplerski soj pogotovu.
    Opasne stvari...i niko na put da im stane. Jedino kuka i motika, def nema druge.

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      Pricam o vazecim listicima. Objasni mi kako mogu da manipuliraju moj glas pa da listic izgleda kao slika 2 ako sam ja glasao na primer za kandidata pod brojem 2 i pritom je listic vazeci.
      Pa ti predas vazeci listic kao sa slike 2, a na kraju zavrsi sa izgledom kao na slici 3.

      Comment


      • Rekao sam da listic izgleda kao slika pod brojem 2.

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Daj, nastavite diskusiju u temi za politiku. Ima nas na forumu kojima puca ona stvar za izbore u Srbiji
          Daj da te zaposlimo da ih izbacuješ sa teme. Platio bih za to najozbiljnije.

          Originally posted by kronostime View Post
          Kurban!

          Angry Ram kanal inače
          https://www.youtube.com/channel/UCVb...t5uBDOZHgm83ig

          Kažeš ne stresu i gledaš ga kako nabada stvari ceo dan.

          Originally posted by miloolja View Post
          A sta ste u horoskopu?
          Legolas

          Originally posted by colke995 View Post
          Madjari se sprdaju sa Skotima?
          Koliko se sećam, oni su im pandan našim Piroćancima

          Comment


          • Tebi bi vec papi trebalo da puca

            Ko su pandan Pirocancima .. Madjari? Salim se strelce, al sto ne nadjose nekog blize.

            A ovi gresnici sto moraju da glasaju za sns i da slikaju dokaz...eto prilike da se izvuku sa slikom 3

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Tako je, Olja. Izgled vazeceg listica pod brojem 3 je dusu dalo za manipulaciju glasova i sto je zanimljivo sliku sam skinuo sa sajta CRTA ((Centar za istraživanje, transparentnost i odgovornost) doduse to je vazilo za republicke izbore.

              Comment


              • Sto znaci da je i na republickim bilo manipulacija jer ovo pid 3 je zaista dusu dalo za kradju. Ovo pod 3 je onako drsko, bezobrazno, da svi znaju dzorisanje.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Plaaay....klik-klik...

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Tebi bi vec papi trebalo da puca

                    Ko su pandan Pirocancima .. Madjari? Salim se strelce, al sto ne nadjose nekog blize.
                    Za beograđane? Skroz si u pravu

                    Ne bre, Škoti im služe kao Piroćanci nama. Cicije.

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      Ma raspisace referendum za Kosovo. Pokrenuce neku kampanju kako naravno ne treba da ga damo. Onda ce lazirati rezultate i etoooo. Bice ja sam ucivino sve, a vi ste ga prodali.
                      Misliš po onom Slobinom principu '98 ?

                      Originally posted by bice View Post
                      Sapic i Djilas su u odlicnim odnosima. Skoro gostovali na Balkan info nahvalili jedan drugog. Cak je Sapic otisao iz DS-a kad je Djilas napustio stranku tako da verujem da ako dodje do neke moguce koalicije opozicije Sapic i Djilas ce ici zajedno, ali opet nedovoljno ce sve to biti. Imace Vucic oko 42 i Dacic jedno 6-7 i to je to. Ja verujem da kad bi Seselj presao cenzus sigurno bi usao sa Vucicem u dil.
                      Ja baš mislim da on ne bi ušao sa njima jer bi time izgubio podršku članstva.
                      Svi se sećamo one koalicije DS-SPS koja je koštala demokrate time da se stranka raspala i td...

                      Originally posted by MarkoNFL View Post
                      SNS osnovan u hotelu Ric u Parizu. Ko se seća.
                      Trebalo bi čitati tekstove Petra Popovića na temu SNS-a i AV-a. Čak i ovo za Ric mislim da je on prvi objavio.

                      Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Ima nas jos revouliconara u julu, npr 14.jul dan pada Bastilje.


                      Edit: kao prvo zene su te koje su stub porodice, i sve nose na svojim ledjima. Pogotovo u ovim krajevima.
                      Drugo teske situacije i probleme, pogotovo zdravstvene mnogo lakse prebrode. Muskarci kada su bolesni to ti je kuknjava na sve strane, a u borbi protiv teskih bolesti zene obicno uvek ostanu jace i bore se do kraja dok kod muskaraca to i nije slucaj, iskustvom sam naucen.(u ovim situacijama sam video kolike su sisice ustvari muskarci)

                      Za ovo ide reputacija i potpisujem od reči do reči- čast izuzecima . Moj dragi dobije temperaturu 37,5 - gotovo umire - kraj. Meni otvore glavu ništa - to je ok,teraj dalje...

                      P.S Ako imam slovnih grešaka ne smejte se ,slomila sam naočare, stao sestrić na njih Zaigralo se dete, bolje da me nije budio...
                      Last edited by Marija81; 03-03-18, 18:08.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Polako bre Maro, to što ti je dragi mekan nije razlog da nas generalizuješ sve

                        inače po vašoj logici sam žensko
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Originally posted by Nerealan View Post
                          Polako bre Maro, to što ti je dragi mekan nije razlog da nas generalizuješ sve

                          inače po vašoj logici sam žensko
                          Nije on mekan nego ga mama razmazila

                          Eto ispraviću u " čast izuzecima"
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by p4p1 View Post
                            Za beograđane? Skroz si u pravu

                            Ne bre, Škoti im služe kao Piroćanci nama. Cicije.
                            A nije te briga a...?
                            A kad dodju lok-rep bice te briga...moree

                            Pa gde su Skoti...gde Madjari, mislim i ja sam rekla da im zbog toga sluze, ali kad vec nisu recimo Austrijance, sto bi mozda bilo teritorijalno logicno...bolje da su Pirocance uzeli.. blizi im




                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • i mene je moja
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post

                                Za ovo ide reputacija i potpisujem od reči do reči- čast izuzecima . Moj dragi dobije temperaturu 37,5 - gotovo umire - kraj. Meni otvore glavu ništa - to je ok,teraj dalje...
                                Kako nista Maro? Kako nista?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X