Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista ,posledice ankete od pre par dana

    Al moramo pripaziti ukorice nas limun da smo bludnici koji sire nemoral
    Last edited by 61563; 26-01-18, 00:36.

    Comment


    • Originally posted by tea View Post

      Sta je ovo hahaha.

      Zatrpacete komentarima moja pitanja za limuna.
      Pitaj nas

      I mi volimo slagalicu

      Comment


      • Comment


        • Gde je Tea?

          Comment


          • Dopisuje se sa mnom,preko PM

            Comment


            • Kako stiže kad smo goli preko Skajpa?!

              Comment


              • Comment


                • Ooo vidi, bogami ste se fino raspisali juce.. Limun i dalje bije bitku sa vjetrenjacama

                  Ja se divim ljudima koji daju krv. Ja ne znam ni koja sam krvna grupa.. Nikad u zivotu nisam dao krv. Imam fobiju od igle i spriceva, a sve i da nemam problema sa tim, ne vjerujem da bi im moja krv ista valjala... to mozes bacit jer ko zna sta bi mi sve nasli

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Ooo vidi, bogami ste se fino raspisali juce.. Limun i dalje bije bitku sa vjetrenjacama

                    Ja se divim ljudima koji daju krv. Ja ne znam ni koja sam krvna grupa.. Nikad u zivotu nisam dao krv. Imam fobiju od igle i spriceva, a sve i da nemam problema sa tim, ne vjerujem da bi im moja krv ista valjala... to mozes bacit jer ko zna sta bi mi sve nasli
                    Ti si Anestetik + grupa.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Ti si Anestetik + grupa.
                        Na mene nece ni komarci

                        Comment


                        • Originally posted by tea View Post
                          Kako to?
                          Koliko dugo se pridrzavas veganske ishrane?
                          Pa jednostavno nije bilo sta da se jede osim mesa. Bile su razne salate (skoro sve sa sirom), ali potreban mi je bio kalorican obrok jer sam pio alkohol. U suprotnom bih se osecao slabasno, brzo bih se napio i ne znam koliko bih izdrzao.

                          Negde krajem 2015. sam poceo sa celovitom biljnom ishranom, da kazem preciznije, jer veganstvo ne mora da bude zdravo. Mnogi vegani konzumiraju ulje, dodat secer, so, hranu sa aditivima, aromama, bojama... Oni su se vise opredelili za veganstvo zbog saosecanja prema zivotinjama a manje zbog svog zdravlja.

                          Comment


                          • Originally posted by tea View Post

                            Comment


                            • Limun postavlja nove standarde veganstva, rigorozniji od svega postojećeg
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Limun postavlja nove standarde veganstva, rigorozniji od svega postojećeg
                                Limun > Pepe Imaz. Da je srece da ga Novak uzme za novog gurua, opet bi bio prvi.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X