Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Pa to ti kazem - nikakva.
    Kad bi pola uradilo bar kao i ja, bilo bi lepse...

    Moc njihovog spinovanja se ogleda u tebi. Prvo, svi su ti isti, SJ ti je udbas necu da glasam (gaso za Belog) itd...a najvise misle da ih spin masinerija obilazi..a ima jos..da su N1 i Informer isto.. itd..

    Daleko sam ja od tog tvog nikakva, to mozs sebi reci
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • U pravu si. Ubedio si me.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        U pravu si. Ubedio si me.
        Nije mi zelja da ubedim tebe, tu gresis

        Najlakse je




        Ajde laq noc
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Sto se ljutis odmah?
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Johnny Rotten View Post
            Problem kod teorija zavjere i to onih naučnih, koje mene uzgred najviše nerviraju, je nedostatak bilo kakve naučne metodologije. Baš zbog toga sam i započeo temu kontraproduktivnog djelovanja alternativnih medija. Nažalost, većina građana nije svjesna koliko je nauka sa metodološkog aspekta kompleksna i generalno ne shvata nauku na pravi način. U takvom neznanju mase, poene dobijaju kojekakvi kvazi-intelektualci čiji stavovi i zaključci nisu ništa više nego neprovjerene senzacionalističke hipoteze. Svima preporučujem knjigu "Da li postoje stvari koje ne postoje?" u kojoj Voja Antonić čitaoce podstiče na kritičko mišljenje, tako što sa stanovišta nauke opovrgava teorije zavjere i uopšteno pojave koje se kose sa naučnim saznanjima, kao što je npr. astrologija.

            Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
            Da, to u stvari i nisu teorije jer nema naučnog metoda.

            Ali problem je što je danas sve pod kontrolom nečijih interesa, pa tako i nauka, istorija, medicina, mediji..ako hoćeš da pričaš nešto što nije zvanično odmah te ismevanju, proglašavaju da si pseudo i lepe slične etikete.

            Kritički pogled na stvari je preko potreban ne samo kod teorija zavere, već i kod svih mejnstrim pravaca. Ne mogu ja verovati nekom samo zato što je autoritet. Ne treba verovati nikom, sve treba proveravati i propustiti kroz prethodna iskustva i sopstveni razum.

            Ali većina ljudi bi se pre ubili nego što bi počeli da razmišljaju. Lakše je ovako, neko je to već sve smislio kako treba, a tvoje je samo da budeš šraf u mašini.

            Comment


            • Nauka pod uticajem necijih interesa?

              I neko ko nije prosao odredjenu oblast i nije ulozio visegodisnji trud na to ima pravo da menja nauku?

              Ljudi, morate da shvatie da za pocetak ako hocete da se bavite nekom temom da morate da prodjete kroz proverene izvore, dodjete do nekih svojih zakljucaka i da ispisete xyz strana o tome.
              Last edited by Ricma; 26-04-20, 22:26.

              Comment


              • Kakav jeftin pokusaj rusenja vlasti.

                Comment


                • Naravno da je pod uticajem, sve je danas interes.

                  Problem je što taj koji hoće da menja ne samo nauku, već i druge oblasti, a uložio je vreme i stručan je, biva sabotiran, ismevan, ne dozvoljava mu se rad, podmeće i slično.

                  A sve da bi se zadržali uspostavljeni odnosi koji odgovaraju interesima kapitala.

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Sto se ljutis odmah?
                    Ne laskaj sebi, daleko si ti od nivoa za nerviranje

                    Jedino brat Chiwwi me iznervira kad napadne moju slavu, onako mucki, nenadano
                    Last edited by LosmiSK; 26-04-20, 22:37.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Nauka pod uticajem necijih interesa?
                      Da, nauka pod uticajem nečijih interesa.
                      Npr. Vakcine protiv ptičijeg gripa.

                      Tu je nauka odradila vakcinu za farmaceutsku kompaniju koja je te vakcine prodala našoj zemlji, a u našoj zemlji gotovo niko nije vakcinisan, jer je ptičiji grip nestao, tj. nije ga ni bilo.

                      Tu su nauka sa stvaranjem vakcine, i mediji sa svojim zastrašivanjem, tj. spinovima, bili direktni saučesnici u prevari.

                      Istovremeno su tada protivnike te šarade nazivali svakojakim imenima, i sada naravno, nikom ništa.

                      Nije se desilo ništa.
                      Nije to baš bilo tako.
                      Pravimo se blesavi.


                      Apropo Vučića i njegovog obaranja..

                      Ja ne znam zašto bi smo mi obarali nekog kog politički zapad podržava do dakse?

                      Dakle, ako EU i Ameri kažu da je Srbija sa svojim liderom(Da, tako ga zovu, tepaju mu lider) na pravom putu, ja ne znam šta se ovde neki prave pametniji od EU i Amerike.

                      Ili ako već stvarno žele da skrenu sa tog pravog puta, na kome se nalazimo po rečima zapada, i obore Vučića, onda moraju da shvate da se zmija bije u glavu, a ne juri joj se rep.

                      Za one koji i dalje nisu ukapirali, Vučić je zmije rep.
                      Last edited by Chiwwi; 26-04-20, 22:44.

                      Comment


                      • Originally posted by goku View Post
                        Danas sam dobio video snimak na viber od jedne prijateljice gde je šetalište pored Majne krcato, ono nije normalno koliko ljudi ima, sede na travi, cugaju, kao da je sve najnormalnije i sve je danas snimljeno.

                        Nemoj da ides pod uticaj trulog zapada, vidi kako rade braca sa istoka.
                        Last edited by belgrade_owl; 26-04-20, 22:40.

                        Comment


                        • Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            Da, nauka pod uticajem nečijih interesa.
                            Npr. Vakcine protiv ptičijeg gripa.

                            Tu je nauka odradila vakcinu za farmaceutsku kompaniju koja je te vakcine prodala našoj zemlji a u našoj zemlji gotovi niko nije vakcinisan jer je ptičiji grip nestao, a možda ga niiad nije ni bilo.

                            Tu su nauka sa stvaranjem vakcine i mediji sa svojim zastrašivanjem bli spinovima bili direktni saučesnici u prevari.

                            Istovremeno su tada protivnice te šarade tada nazivani svakojakim imenima, i sada, naravno, nikok ništa. Nije se desilo ništa.
                            Pravimo se blesavi.


                            Apropo Vučića i njegovog obaranja, ja ne znam zašto bi smo obarali nekog kog politički zapad podržava do dakse?

                            Dakle, ako EU i Ameri kažu da je Srbija sa svojim liderom(Da, tako ga zovu, tepaju mu lider) na pravom putu, ja ne znam šta se ovde neki prave pametniji od EU i Amerike.

                            Ili ako već stvarno žele da skrenu sa tog pravog puta i obore Vučića onda moraju da shvate da se zmija bije u glavu a ne juri joj se rep.

                            Vučić je zmije rep.

                            A kao
                            Radikalske zmije Okrenimo se bolje Kini i Rusiji, tamo cvetaju ruze, hocu da bude u Srbiji isto kao u Rusiji..

                            Bas me zvao drug iz Pekinga i kaze kako non-stop spominju vucica i Srbiju...Isto kad sam bio u Sant Petersburgu, zaustavljaju me Ruskinje i cesu po bradi i kazu jaooo Srbin, mi vas volimo...taj dinarski stil nas pali...sve je tu jasno, idemo na istok!!!
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ni meni nije jasno zašto ovi evropljani sa foruma pljuju Vučića kad on ima podršku iste te Evrope.

                              Ili je Vučić je dobar za Srbiju ili Evropa nije, nema trećeg.

                              Comment


                              • Ni meni nije jasno zasto jedan Rusofil prica kako je u Nemackoj

                                Comment

                                Working...
                                X