Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    studirala
    a nije bio ovaj forum, nego stari gde je bio totalni raspad sistema i trolovanje do maksimuma
    2009 i 10 bio forum vrhunski na tenisu i NBA,mada ostale teme nisam ni citao tad,koliko se secam,za 2008 ne znam

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      2009 i 10 bio forum vrhunski na tenisu i NBA,mada ostale teme nisam ni citao tad,koliko se secam,za 2008 ne znam
      Ne secam se kad smo se tacno prebacili na ovaj forum, Vladan se mozda bolje seca, ali se veoma dobro secam da smo trolovali do maksimuma.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Ne znam zasto me to pitas, ali ajde da kazemo da svi postanu od sutra vegani, ja bih sve te zivotinje uspavao, kremirao i poslao u svemir. Velika radna akcija. Od tih para koje zaradjuje mesna industrija, lagano bismo to izveli.

        Glavni uzrok je industrija proizvoda zivotinjskog porekla sa 18% ukupnih stetnih emisija.
        Odmah ispod je transport (u koji je takodje dosta ukljucena ista industrija) sa 13%.
        Znaci svi automobili, kamioni, avioni, brodovi itd manje stete omotacu od navedene industrije.
        Ne znam, čiji stav ima dobru poentu verovatno nikada necemo saznati. Sve je to u teoriji moguce, tj. bilo moguce, dok je i ljudi bilo mnogo manje. Zemlja trenutno jos uvek nije dovoljno dobro iskoriscena da bi se nestasica hrane iskorenila, a ti bi u toj situaciji morao da nađeš dovoljno velike izvore hrane za ceo ljudski svet, uz stare biljojede. Mnogo bi tu teritorije moralo da se "vrati nazad prirodi".

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Ne secam se kad smo se tacno prebacili na ovaj forum, Vladan se mozda bolje seca, ali se veoma dobro secam da smo trolovali do maksimuma.
          24.-25. marta 2011.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            @torpedo,
            Postujem svaciji izbor.

            Na pocetku mi nije prijalo, ranije tokom zivota sam slabo jeo povrce i voce, pa sam se tesko navikao.
            Ali danas kada sam gladan, po glavi mi se mota pasulj, krompir, socivo, brokoli, kupus.. milion razlicitih ukusa.
            Meso kad zvacem osecam kao gumu neku da jedem, jeo sam sad na proslavi NG, nisam imao izbora.
            Kako to?
            Koliko dugo se pridrzavas veganske ishrane?
            -To define is to limit.

            Comment


            • hahah...jao zivote,Teaaaaaa

              Comment


              • Nema otisao nam Limun,znate zdrav zivot ,a vidite koliko je sati...

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  hahah...jao zivote,Teaaaaaa
                  Ti k'o da sam postavila ko zna kakvo pitanje.

                  Odgovorice meni limun u 06:00 kad ustane za jutarnju meditaciju.
                  Last edited by icetea; 25-01-18, 23:48.
                  -To define is to limit.

                  Comment


                  • Originally posted by tea View Post
                    Ti k'o da sam postavila ko zna kakvo pitanje.

                    Odgovorice meni limun u 06:00 kad ustane za jutarnju meditaciju.
                    Nadam da hoce,mislim da stvarno ne bi imalo smisla da samo tebe ostavi bez odgovora ,jeste pitanje prosto ali odgovor ne verujem da ce biti...

                    Ali budi sigurna da ce ti zameriti toliko ispijanje kafe,te nezdrave tekucine,koja ti vrv ne bi ni bila potrebna samo treba da budes otvorenog uma...

                    Comment


                    • Što je lepo videti ženske na forumu

                      Comment


                      • Eh da nam ih je vise pogotovo ovakvih kao sto je Teaaaa

                        Comment


                        • Tea, bez tebe bi ovaj forum bio tako isprazan...

                          Comment


                          • Pustite devojku manijaci Šalim se, da čika Uroš bonu i sve bude u redu.

                            Novi nadimak za Limuna - Zlimoon.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Pustite devojku manijaci Šalim se, da čika Uroš bonu i sve bude u redu.

                              Novi nadimak za Limuna - Zlimoon.
                              Moramo da je opustimo malo pred Zlimoonov,tretman

                              A i da iskoristimo period dok ne dodje Bane...

                              Comment



                              • Sta je ovo hahaha.

                                Zatrpacete komentarima moja pitanja za limuna.
                                Last edited by icetea; 26-01-18, 00:34.
                                -To define is to limit.

                                Comment

                                Working...
                                X