Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Da, da, toliko si iskusan i mator da ti ove od 19 izgledaju premlado.
    Sto se tice ovih od "blizu 40": nemaju falinku, naprotiv, vrlo su komunikativne jer su, uglavnom, u pitanju zene koje su zelele da se prvo ostvare na polju karijere, pa im sad, kad bioloski sat vec otkucava, pitanje porodice sve vise dolazi u fokus.
    Radim vec 25 godina u firmi gde su 60 % zaposlenih u administraciji zene, tako da mi je "reprezentativni uzorak" poprilican.
    Ako su se one blizu 40 sjetile da zele porodicu onda su zakasnile.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      .....

      Kronose svratiću ti na posao da ti donesem ručak(neće Limuntus praviti) da me upoznaš sa nekom koleginicom od 28-29-30 god. Nahvali me unapred.

      ....
      Izele bi te one moje azdaje za meze
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by Lord Samuraj View Post
        Ako su se one blizu 40 sjetile da zele porodicu onda su zakasnile.
        Zašto? Žena treba da rađa, ako i kada ona želi...a ne pod pritiskom okoline da to mora sa xy godina...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Zašto? Žena treba da rađa, ako i kada ona želi...a ne pod pritiskom okoline da to mora sa xy godina...
          Normalno, jezim se kad cujem "imas toliko i toliko godina moras ovo-ono".

          Comment


          • Originally posted by Lord Samuraj View Post
            Ako su se one blizu 40 sjetile da zele porodicu onda su zakasnile.
            Cim pocne da se raspituje kako se obracunava i isplacuje duze bolovanje - odma` pitas "a da ti objasnim i za porodiljsko i negu deteta do tri godine"? (radio sam program za plate, a i danas saradjujem sa istom sluzbom)
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Zašto? Žena treba da rađa, ako i kada ona želi...a ne pod pritiskom okoline da to mora sa xy godina...
              Jer sto je zena starija to su manje sanse da ce moci da rodi i vece sanse da ce roditi bolesno dijete. A nije ni pametno da ti dijete ide u srednju skolu dok ti imas 60 godina.

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Polako, promenićeš razmišljanje kada dođeš u 30e...E tada ti ove "matore koke" neće biti zanimljive...osim povremeno.
                Ne kažem da neću, po meni bi bilo nenormalno da me ne privlače 7-8 god starije(do 10). U prajmu su, nikada bolje neće izgledati. Mada ima i žena koje u 40tim polude i prolepšaju se i prokurvaju sve u naletu društvenih mreža.

                Fešta sa ženama danas. Sve vas volim i sve ste super

                Inače Samuraj moj striko je dobio dete u 50oj god. Zajebavao sam ga da će mu dete zezati na 18om rodj da mu je to deda umesto oca.

                Sve u svoje vreme, ja da imam500k - milion evra na računu sad bih decu pravio. Ovako moram prvo da zategnem rukave, jer ko dobije decu posle nema napretka moraš da ih izdržavaš.
                Last edited by Cassius Clay; 17-01-18, 20:55.

                Comment


                • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                  Jer sto je zena starija to su manje sanse da ce moci da rodi i vece sanse da ce roditi bolesno dijete. A nije ni pametno da ti dijete ide u srednju skolu dok ti imas 60 godina.
                  Aha, a za muškarca nema veze?
                  I ko je rekao da nije normalno? Društvo?
                  Pravila nema,najbitnije je da bude dobra majka,ako odluči da želi dete.Da li će to biti sa 20 ili 40 nema nikakve veze...Mada su žene sa 40 mnogo zrelije,odgovornije,ozbiljnije i td. Sa 20 je sve laganica...što meni baš nije ok,ali to je opet stvar ličnog izbora....
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Aha, a za muškarca nema veze?
                    I ko je rekao da nije normalno? Društvo?
                    Pravila nema,najbitnije je da bude dobra majka,ako odluči da želi dete.Da li će to biti sa 20 ili 40 nema nikakve veze...Mada su žene sa 40 mnogo zrelije,odgovornije,ozbiljnije i td. Sa 20 je sve laganica...što meni baš nije ok,ali to je opet stvar ličnog izbora....
                    Pa i muskarci ne trebaju predugo cekati. Samo kod njih to malo sporije ide.
                    Normalno da je stvar licnog izbor. Samo kazem da nije najpametnije. A svako bira sta i kako ce.

                    Comment


                    • Nemoj to Lorde. Puna Srbija roditelja koji su tako razmišljali. Daj da napravimo jedno ili dva dok smo mladi. I onda onako nezreli, bez odgovornosti podižu dete. Žive od babine i dedine penzije/plate. Plan nikakav, zaglavljeni bukvalno.

                      Naravno da žena(i muškarac) ne treba da čekaju period kad je prirodno loše da prave dete, ali nametanje tog nekog perioda kad je "pravo vreme" je glupost.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Aha, a za muškarca nema veze?
                        I ko je rekao da nije normalno? Društvo?
                        Pravila nema,najbitnije je da bude dobra majka,ako odluči da želi dete.Da li će to biti sa 20 ili 40 nema nikakve veze...Mada su žene sa 40 mnogo zrelije,odgovornije,ozbiljnije i td. Sa 20 je sve laganica...što meni baš nije ok,ali to je opet stvar ličnog izbora....
                        Najlakse je decu praviti i radjati - treba ih odgojiti i obrazovati.
                        Deca nisu problem do predskolskog: nahranis, prepovijes i to je to. Treba imati snage kad deca dodju u 15-18 godinaodlozni svim uticajima, sve bi da probaju - a ti nemas vise snage ni zivaca kao u ranim tridesetim, eventualno cetrdesetim. To sa 60+ godina ne biva.
                        Ovo ti govorim kao otac studenta 2 godine fakulteta u roku i i bez ijednog ekscesa kroz ceo zivot. Ja dobro znam kakva sam bitanga bio u njegovim godinama.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Najlakse je decu praviti i radjati - treba ih odgojiti i obrazovati.
                          Deca nisu problem do predskolskog: nahranis, prepovijes i to je to. Treba imati snage kad deca dodju u 15-18 godinaodlozni svim uticajima, sve bi da probaju - a ti nemas vise snage ni zivaca kao u ranim tridesetim, eventualno cetrdesetim. To sa 60+ godina ne biva.
                          Ovo ti govorim kao otac studenta 2 godine fakulteta u roku i i bez ijednog ekscesa kroz ceo zivot. Ja dobro znam kakva sam bitanga bio u njegovim godinama.
                          Da prostis Kronose, ali 'ebo takav zivot. Nije ni to resenje
                          Last edited by mark !t zer0; 17-01-18, 21:14.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Najlakse je decu praviti i radjati - treba ih odgojiti i obrazovati.
                            Deca nisu problem do predskolskog: nahranis, prepovijes i to je to. Treba imati snage kad deca dodju u 15-18 godinaodlozni svim uticajima, sve bi da probaju - a ti nemas vise snage ni zivaca kao u ranim tridesetim, eventualno cetrdesetim. To sa 60+ godina ne biva.
                            Ovo ti govorim kao otac studenta 2 godine fakulteta u roku i i bez ijednog ekscesa kroz ceo zivot. Ja dobro znam kakva sam bitanga bio u njegovim godinama.
                            Da prostiš Kronose u današnje vreme nije ni to lako...mislim na ovaj prvi deo
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Ne kažem da neću, po meni bi bilo nenormalno da me ne privlače 7-8 god starije(do 10). U prajmu su, nikada bolje neće izgledati. Mada ima i žena koje u 40tim polude i prolepšaju se i prokurvaju sve u naletu društvenih mreža.

                              Fešta sa ženama danas. Sve vas volim i sve ste super

                              Inače Samuraj moj striko je dobio dete u 50oj god. Zajebavao sam ga da će mu dete zezati na 18om rodj da mu je to deda umesto oca.

                              Sve u svoje vreme, ja da imam500k - milion evra na računu sad bih decu pravio. Ovako moram prvo da zategnem rukave, jer ko dobije decu posle nema napretka moraš da ih izdržavaš.
                              Šta bi radio da ti devojka sada zatrudni, abortus ili ceo zivot bez napretka?

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Šta bi radio da ti devojka sada zatrudni, abortus ili ceo zivot bez napretka?
                                Dobro bre, dečko ima 22 godine, naučiće.[emoji16]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X