Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ugodan vikend želi vam sindra Gan.

    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Hvala ti, brate, Seoski Terminatore.
      Ziveo George Carlin.
      Tesko, mrtav je vec 9 i po godina

      Comment


      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
        Tesko, mrtav je vec 9 i po godina
        Pa rekoh ziveo.

        Comment


        • Originally posted by Tarantula View Post
          Ugodan vikend želi vam sindra Gan.

          Sin Dragan je prvak Srbije u proizvodnji peleta, snasao se covek...
          "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

          Comment


          • Nije valjda digao ruke od glume?? Bas je dobar glumac... imao je buducnost i u Holivudu sigurno... no muci, jadan... mozda mu je ovako i bolje jer bi ga tamo silovali.

            Comment


            • Originally posted by mr.gold View Post
              Нисам био у земљи неко време, нисам могао да одговорим свима, због тога ћете ми опростити.
              Неки не би ни добили одговор, јер на глупости у принципу не одговарам.

              Зарад истине, прескочићу одговорност према овом принципу, те ћу одговорити на најбездушнији пост који сам прочитао у свом веку.




              Допустићеш ми да ти се, у сврху изношења истине, обратим твојим примитивним малоговором - глуп си "као она ствар".

              Покушај да употребиш оно у чему си дефицитаран па испљуни како си извео такав интелектуално конгломератски закључак да мене интересује хоће ли или неће неко имати децу?

              Истина је да сам у свом одговору покушао да упутим на чињеницу да нико не може да да себи право да може да одлучује у име детета које се није родило.
              Не верујем да си начитан (иако ћеш ти тврдити да јеси, што ти нимало неће помоћи), па ћу те шокирати податком да је плод који је зачет истог момента кад сперматозоид оплоди јајну ћелију жив. Покушај да се оправда убиство нерођеног детета, твог детета, је чист сатанизам.

              Нисам глуп, па да не знам да постоје компликације, када је неопходно за живот мајке да се тако нешто учини. И то на њену одговорност. Таквих случајева нажалост има, али нису ни у проценту статистичке грешке.

              За остале који одобравају чедоуморство, претпоставља се, а сигурно је близу истини, да је легално изведен тек сваки осми абортус.
              Све да је и сваки други. Па и да је на два један сакривен, опет је цифра трагична. Поготово за наш народ који нестаје.

              Такође, Србија је на првом месту по броју чедоуморстава у Европи.
              Да смо највећи несој, да убијамо и силујемо жене на сваком кораку, и сваког дана, како нељуди покушавају да нас представе, не постоји оправдање.

              Дакле, нељуду, несоју, нечовеку, бездушниче, не поставља се једначина да ли неко жели да има дете или не, већ како ће да живи са сазнањем да га је свесно и вољно убио.

              Пошто си неначитан, душевно и морално скроман, објаснићу ти ја.
              Ако неко жели или не жели да има децу, то се не решава чедоморством.
              Већ коришћењем заштитног средства, кој се зове кондом.
              Ако си већ глуп "као она ствар", па га не користиш, зашто онда убијаш дете које јадно није криво и не може да се одбрани?

              Ово је реторичко питање и не изискује одговор.
              Што је срећа по тебе, јер не би умео да објасниш необјашњиво.


              Такође, гледе Митрополита Амфилохија. Изнео је потпуно тачан податак.
              Крив је он који је рекао истину, а не жене које су намерно вршиле побачаје.

              Лицемерје у пуном сјају.
              Načitani Genije, čitajući tvoje pisanije setio sam se jednog Džonijevog stiha;

              Zbog čega primatima nikada
              ne isključuju elektriku
              oni u principu ionako rijetko čitaju
              a i to što čitaju
              krive stvari čitaju
              pa zašto im onda ne isključuju elektriku?


              Moram da napomenem da mi nije bilo lako učiniti ono u čemu sam toliko deficitaran, što u rezonovanju, što čitanju, naravno i iskreno govoreći teškom mukom sam se naterao da pročitam išta nakon ovih bisera ovde;

              Не верујем да си начитан (иако ћеш ти тврдити да јеси, што ти нимало неће помоћи), па ћу те шокирати податком да је плод који је зачет истог момента кад сперматозоид оплоди јајну ћелију жив. Покушај да се оправда убиство нерођеног детета, твог детета, је чист сатанизам.

              Pa ću se zadržati samo na njima.

              Evo, da te neljud™ i nesoj™ malo obrazuje. Znam da će te ovo pogoditi, ali i spermatozod i jajna ćelija su takođe živi. Pa ako si ga bacio koji put u nesvest van rodnice (a koja jedina važi kao bogougodno mesto za izlivanje semena, jelte), moram te upozoriti da si počinio genocid. Ne bih bio u tvojoj koži, ne znam kako ćeš živeti sam sa sobom do kraja života nakon tog saznanja.

              Što se tiču sukusa (kako si ti zamislio (da, znam da je taj pojam u ovom slučaju teško upotrebljiv, ali biću shishodljiv pa ću ga ipak upotrebiti)) pitanja na koje si se ostrvio, tj. tkz začeća, ubistva zametka/deteta, moram te upoznati sa još par n-a-u-č-n-i-h činjenica (to su one koje ne izgovara pop, da shvatiš distinkciju).

              Dakle, život je kontinuum. Ne počinje začećem. Oplođena jajna stanica ne posudeje karakteristike koje karakterišu individuu, tj. osobu.

              Potrebno je vreme za razvoj. Jedan dan za spajenje hromozoma. Prvi začeci krvnog sistema tri nedelje. Pluća postaju funkcionalna oko šestog meseca. Nervni sistem i mozak se razvijaju najsporije, a mozak se uključuje takođe u tom periodu. Mozak je do trećeg meseca u potunosti gladak i nenaboran, sinapse se razvijaju kasnije, stoga ne postoje NIKAKVE kognitivne funkcije. Baš kao ni bilo kakva vrsta ličnosti.

              Usput proveri sa Amfilohijem kada je crkva utvrdila da život počinje začećem, nema tome ni dva veka. Pre toga se smatralo da Bog udahnjuje dušu fetusu negde oko petog meseca.

              I da ne bude zabune, ne navijam ja za abortuse. Smatram ih zadnjom i iznuđenom merom. Već navijam za pravo dece da rastu u ljudskim uslovima. Voljena i željena.

              PS

              Daj malo proguglaj šta znači satanizam ako već nisi imao prilike da naučiš, tragično je da se neko punoletan toliko frlja s pojmovima, ono, baš sramotno.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by mr.gold View Post
                Допустићеш ми да ти се, у сврху изношења истине, обратим твојим примитивним малоговором - глуп си "као она ствар".

                Покушај да употребиш оно у чему си дефицитаран па испљуни како си извео такав интелектуално конгломератски закључак да мене интересује хоће ли или неће неко имати децу?


                Лицемерје у пуном сјају.
                Originally posted by mr.gold View Post
                Као и две трећине форума којима је битније да овде лупају банове и "остварују" се у имагинарном животу кроз его, уместо да имају децу, да воле и да живе нормалан живот.
                Zao mi je sto odgovaram na postove clana koji je banovan. Postove sam citirao zato sto mi je bilo jako zanimljivo kako "borci protiv nemorala u svetu" (na internetu) cesto ni ne citaju sta druga strana pise, a nekad u svom zanosu i protivrece samima sebi.
                Nije ni meni abortus u redu i ne mislim da treba teziti udovoljavanju svojih zelja i prohteva bez ikakve odgovornosti. To je do svakog coveka da nadje sta mu je ispravno, a sta ne, nekome je ispravno da sam sebi namesta pare iz budzeta, drugome da radi na mestu koje nije zasluzio, trecem nesto trece. Sad ce ljudi da skoce da su to primeri krivicnih dela, da to spada u korupciju i kriminal i to je tacno, ali kazem da time treba da se bave ti ljudi i policija, sudovi i tuzilastvo. Ne dokone babe i internet ratnici.

                Ja bih se slozio kada bi neko kritikovao abortus i propagirao odgovornije ponasanje, pritom se i sam trudeci da bude neki primer. Jedna krajnost svega je stav da ja mogu da radim sta pozelim. Svet se razvija i drustva postoje upravo zato sto ne moze svako da radi sve sto pozeli.

                Meni je glavni problem kod stavova mr.golda, ivana, raznih interner warriora, zvanicnika crkve u tome sto se ispod borbe protiv nemorala krije zelja da se covek ili grupa osudi, popljuje, satanizuje. Jos ti sto to rade sami uzmu ulogu sudija i bogova - njima odlicno, najlaksi nacin da se zadovolji ego.
                Ima tu i svega, muskaraca koji govore da zene moraju da paze na ponasanje, dok musko moze da svrlja, majki i oceva (cesto buducih) kojima je zao ili preziru ljude bez dece jer "su sigurno ocajni", a inace ima i komentara da samo "trose vazduh". Eto, dosli smo do apsurda da forumas na forumu pise da 2/3 foruma gubi vreme na forumu.

                Ti isti internet warriori ne bi nikad stali izmedju nasilnika i zrtve, jer ko zna mozda nasilnik ima noz (!), a prvi su kada se treba boriti sa zlom i neodgornoscu kod drugih ljudi. Cekajte, osim ako niste poslati ovde specijalno sa neba da suzbijate nemoral i zlo kod ljudi, zar nije lakse pustiti ljude da zive onako kako hoce? Cak i u vezi sa abortusom, to je pitanje sa pravosudje, zakone i policiju i tu treba resavati problem. Sta imas od poredjenja ljudi sa Hitlerom i Musolinijem?
                Last edited by blond; 21-10-17, 01:17.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Nije valjda digao ruke od glume?? Bas je dobar glumac... imao je buducnost i u Holivudu sigurno... no muci, jadan... mozda mu je ovako i bolje jer bi ga tamo silovali.
                  Jes i to sto kazes, zaripio bi ga neki Vajstajn tamo Ovako pravi pelet i bole ga usi. On u stvari u onoj seriji nije nikoga drugog glumio docim sebe. Avantura kad sa Petrojkom rezu jasiku i kultna recenica "Tataaaa, vidi kolko mnogo drvaaaa", dokaz su tvrdnje da je u sinu Draganu uvek cucao neki drvar, matrapaz itd.
                  "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                  Comment


                  • Gold stari dobri troll.

                    Comment


                    • Slika levo: stimovanje sa pocetnim A = 432hz tonom
                      Slika desno: stimovanje sa pocetnim A = 440hz tonom



                      1953. godine Medjunarodna organizacija za standardizaciju je prihvatila stimovanje na 440hz zbog preciznijih poklapanja frekvencija izmedju oktava i bolje harmonije medju akordima, medjutim, pojedinacne frekvencije koje proizvode tonovi u tom stimu su neprijatniji za ljudsko uho iz razloga sto odstupaju od prirodnih vibracija koje proizvode kosmos, zemlja, ziva bica. Stimovanje na 432 hz je daleko prijatnije i ima umirujuc uticaj na coveka i prirodu, popravlja raspolozenje i leci neizblansiranu energiju u telu, dok 440 hz stvara nemir, otezava fokus i koncentraciju.

                      Evo i jednog eksperimenta u kome se jasno vidi uticaj frekvencija povezanih sa 432 hz koji stvaraju prirodne oblike, nasuprot 440 hz koji stvara neprepoznatljive oblike.



                      Istrazite, proverite, probajte i uverite se sami sta vam vise prija.

                      “If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration.”
                      ― Nikola Tesla
                      Last edited by limun; 21-10-17, 19:38.

                      Comment


                      • Meni i dalje nije jasno dali se ovde likovi zajebavaju ili ozbiljno misle ovo oko satanizma?
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • toga sam se i ja igrala sa Pakom on nije bas ovako reagovao, on je punim trkom jurio na mesto gde me je zadnji put video
                          jedna od igrica da kuce nauci da uvek drzi gazdu u vidu

                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Superkul video, meni i pesma, ali akcenat na klip. Dobro odradjeno.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              toga sam se i ja igrala sa Pakom on nije bas ovako reagovao, on je punim trkom jurio na mesto gde me je zadnji put video
                              jedna od igrica da kuce nauci da uvek drzi gazdu u vidu

                              Koje boje biješe Pako?

                              Naravno, šalim se..

                              "I love to speak with Leonard
                              He’s a sportsman and a shepherd
                              He’s a lazy bastard
                              Living in a suit ."
                              Leonard Cohen

                              Comment


                              • Postovani korisnici foruma,

                                Molim vas da odvojite malo vremena i pomognete nam u sprovodjenju istrazivanja za fakultet tehnickih nauka.

                                30-60 sekundi je potrebdno da bi se popunila anketa i zaista bismo Vam bili zahvalni kada biste nam pomogli u sprovodjenju naseg istrazivanja.
                                Hvala puno

                                Link ankete: https://docs.google.com/forms/d/e/1F...rm?usp=sf_link


                                Posebnu zahvalnost dugujemo urednicima foruma koji su nam omogucili da sprovedemo ovo anketiranje.


                                S postovanjem,
                                Studenti fakulteta tehnickih nauka
                                Last edited by Student; 24-10-17, 01:27.

                                Comment

                                Working...
                                X