Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post

    Izaberi neki drugi porok. Drogiraj se kao i svi drugi ljudi.
    Tako je!

    Comment


    • 200 grama indijskog oraha je oko 400 dinara. 200 grama badema je oko 250. Semneke su 120 dinara 200 grama. Orasi i lešnici ne znam, jer ih imam kući.

      Izdvojte 1000 dinara za ove grickalice i trajaće vam dugo.

      Kad se sabere sva gramaža, ne izgleda da dobijete puno u odnosu na pare. Ali pomešajte od svake vrste u jednu posudu i dobićete mnogo. Ovo nisu prazne grickalice koje možete odjednom sve da pojedete. Dovoljno je po malo od svake vrste i zasitiće vas.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by skeptik View Post
        Postani breatharian. To je sada IN.
        To neka nova sekta?
        sigpic
        "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

        Comment


        • Pa šta što dolazi iz Indije i sa Bliskog istoka nije sekta?

          Što se mene tiče ja samo pratim USA i ljude tamo, ovo ostalo nije vredno pomena. Pogotovo što prave identitetske pokrete da provlače spiritualizam kroz njih a to mom oku ne može promaći.

          Čim vam pored toga šta i kada treba da jedete krenu sa ubacivanjem ostalih proseravanja slobodno menjajte klip. Tražite nešto bazirano na realnim istraživanjima i empirijski proverljivo, a ne te istočnjačke mantre.
          Last edited by Cassius Clay; 22-01-19, 12:20.

          Comment


          • I kineski oni restorani mene nerviraju, ono je baš zlo koje ne znaš ni šta si pojeo. Ja ne jedem tamo ali svestan sam da će moje dete verovatno kada krene u školu uz ostalu decu to zavoleti, a primećujem da ljudi koji ulaze tamo baš imaju problema sa kilažom.
            sigpic
            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

            Comment


            • To ti je sve do neumerenosti. Ne mora nijedna hrana nužno da goji, problem je što čovek prečesto jede i onda uglavnom kada tako jede više mu se hrana traži i više kalorija unese.

              Znao sam pre jednog tipa hvali se on mršav kao a jede sve, jede kao koni, ja kažem hajde nabroj mi šta si danas pojeo, on nabroji, i to mu dodje manje od potrebnog unosa, koji smo izračunali preko težine i br godina i visine.

              Imaš ti takve ljude što su ubedjeni da ne mogu da se ugoje i jedu mnogo, a ustvari ispunjavaju tu neku normu i održavaju težinu. Ili čak idu u deficit nesvesno a ubedjeni su da pojedu mnogo jer im organizam ne traži puno pa su siti.

              Ti ako prebaciš potreban unos - gojiš se ne znam kakvu genetiku imao, i obrnuto.

              A mnogo je lakše kontrolisati unos kada jedeš u prozoru od 8h,6h,4h ili ovo one meal a day. A još lakše kada izbaciš UH. Jer ti ne bude apetit.

              Iza svega je prosta računica, ne postoji niti čaroban štapić niti genetika. Neko će možda malo brže, neko sporije, neko je drugačije gradjen pa će se menje videti, ali ako si u deficitu 300-400 kalorija dnevno, a jedeš pravu hranu, pa ti moraš gubiti kile.

              Malo je komplikovano pratiti koliko šta ima kalorija i te odnose izmedju hidrata masti i proteina, ali to možeš da pitaš nekoga uvek.

              Comment


              • Da ne smaram više ljude sa sastavima, problem je što ljudi nemaju volju i karakter da izdrže i oni bi čarobni štapić, herbalife i ostala govna.

                Oni bi supstituciju za hleb. Zaboga ne može bez leba da se živi. Traže neke niskokalorične kolače, ovo ono.

                Prijatelju ili jesi ili nisi. To nije dijeta to je način života. Sve to privremeno i na krate staze ništa ne znači.

                I još nešto, još jedna zabluda podla koju sam primetio, a to je da poznati modeli i javne ličnosti često kače kada jednom u mesec dana imaju junk cheat day, pa kao oni jedu picu, prežderavaju se a savršeno su fit.

                To je laž i veliko odricanje stoji iza toga, ili malo manje odricanje a sagorevači jaki, ali to je onda loše po zdravlje, tako da bez istrajnosti i napora, bar dok se organizam ne navikne, nema ništa.

                Uvek je bilo lažova i lokalnih, kao jedu šta stignu a izvajani neverovatno, to je laž. Oni su se mukom izvajali i onda mogu sebi da dozvole luksuz da pojedu nekada nešto i onda sledeća tri-četiri dana u deficitu to iznivelišu i ne primeti se.

                Poenta je - gledati sebe a ne druge.
                Last edited by Cassius Clay; 22-01-19, 12:40.

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Tako je!
                  Najbolji odgovor
                  Samo jako i po raznovrsnim narkoticima
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Ja poznajem samo jednog bildera i on kuka kako ne jede ništa, ono baš vodi računa i stalno kuka na to i milion puta sam mu rekao što mučiš sebe ali on ima neki svoj trip u glavi i to je to, uživa valjda u tome da izgleda dobro i pored sve te žrtve.

                    Dok njegov rođak koji isto ne izbija iz teretane se hvali kako on sve jede, naručuje pizzu u ponoć a čovek ne primećuje da je debeo, vidi se neka definicija ali preko nje je bukvalno salo, ima preko 30 kilograma viška minimum.

                    Ja mislim da će njega srce samo da opali jer 120 kilograma imati na visinu koju i ja imam nije baš ni zdravo ni normalno, ja kada sam prebacivao 100 bukvalno nisam mogao da ustanem normalno sa stolice jer me žigne kičma, on dečko em je predebeo em jede sve, ne spava po celu noć igrajući igrice i misli da će sa ta dva sata u teretani sve to da nestane a vodi baš nezdrav život, on čak i da se hrani zdravo njegov način života jednostavno mu neće dozvoliti da bude zdrav.
                    sigpic
                    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                    Comment


                    • Sto da ne poslusas sektasa ako ce ti mozda njegovi saveti poboljsati zivot u svakom pogledu? Od straha da ti ne unisti zivot, da te ne hipnotise? Onda si slab i svejedno ce te neko drugi namamiti da mu verujes. Sve se treba probati, svuda treba tragati, jer svako iskustvo pomaze, cak iako je uzasno. Svoj sud trebas doneti na osnovu svog iskustva a ne na osnovu verovanja tudjim recima, propagandama itd. Ako imas ispred sebe coveka koji tvrdi da ima veliko znanje i svest koja je iznad tvoje, poslusaj ga, pokusaj da razumes, obradi informacije i donesi sud. A ne da cujes prvih par reci i onda ako se to ne poklapa sa tvojim postojecim verovanjima odbacis odmah u startu i ne stignes do sustine.

                      Comment


                      • Ej stručnjaci....ima li koja dijeta sa ćevapima i pivom ? Pitam za komšiju
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Dosta vise sa hranom i ishranom, nismo dugo o..............................

                          ravnoj Zemlji diskutovali.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Zemlja je u obliku broja 8, to se zna.
                            sigpic
                            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Sto da ne poslusas sektasa ako ce ti mozda njegovi saveti poboljsati zivot u svakom pogledu? Od straha da ti ne unisti zivot, da te ne hipnotise? Onda si slab i svejedno ce te neko drugi namamiti da mu verujes. Sve se treba probati, svuda treba tragati, jer svako iskustvo pomaze, cak iako je uzasno. Svoj sud trebas doneti na osnovu svog iskustva a ne na osnovu verovanja tudjim recima, propagandama itd. Ako imas ispred sebe coveka koji tvrdi da ima veliko znanje i svest koja je iznad tvoje, poslusaj ga, pokusaj da razumes, obradi informacije i donesi sud. A ne da cujes prvih par reci i onda ako se to ne poklapa sa tvojim postojecim verovanjima odbacis odmah u startu i ne stignes do sustine.
                              Pomozi nam Limune da dostignemo tvoju svest. Kako se zove ta organizacija i koliko novca treba da se uplati da se dodje do te vise svesti?
                              Moze PayPal?
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Ja se sa jeseni nagrdim,kad pocne kiseli kupus,karfiol,paprike.Otvori mi se apetit mogu da zderem 24 sata bez prestanka.
                                Ljeti kad su one vrucine ne mogu nista da jedem,ljetos sam se bio spustio na 90 kg izgledao sam kao zivi kostur.
                                Ali sam se hvala bogu oporavio evo me na 103 kg,vrijeme mi je da stanem malo.
                                Nisam inace neki mesozder,ali kad malo vise popijem mogu janje da izjedem ko nista.Volim dobar giros,picu i to je to sto jedem od te stetnije hrane.
                                Pasulj,grasak,rastan,brokule,prokelj...Sve derem od tih kuvanih jela.
                                Pijem vodu,pivo(dobar izvor B vitamina) i cijedjenu pomorandzu.
                                Eto i ja da ispricam svoju pricu kad su svi vec navalili.

                                Comment

                                Working...
                                X