Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Jel to Čorba?
    Jeste, ali juce
    To je dasak trenutne inspiracije .... Zezamo se malo.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Hahahah, a nešto ga je I Bora u novoj zbirci pomenuo, pa rek'o da nije to to.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by mr.gold View Post
        Иако папир/форум трпи све, мене је срамота од глупости којима се глуп дичи.
        Ако ви можете то да читате свака вам част.

        Тежак облик је у питању.

        Уопште те квалификације, ова она, оваква онаква, таман ми је ово, ако нема оно ... је све попишао Балашевић са најтачнијом истином - то не бира памет, него срце.

        Кад прочитам да неко тачно зна каква му треба, јадна та која њему допадне.
        Наш народ је такве одавно окарактерисао - од бирача, нема ...
        Eto čim sam malo pojasnio nisi me ni citirao. Pa prijatelju moj dragi za jebanje ne biram toliko, da budem prost kao što sam i bio i kao što volim da budem, ali za devojku /ženu biram. A pošto sebe smatram normalnim i racionalnim čovekom ne može to tek tako da se desi i da srce izabere. Kakvo srce, glava bira.

        Ja sam te smatrao za ozbiljnog čoveka, ti tu pričaš o srcu. Kakvo zaljubljivanje, kakve budalaštine. Ja bih mogao da se zaljubim eventualno kad bih bio intenzivno u kontaktu sa nekom ženom pa da mi se toliko svidi, a ovako na prvu, lepa, ružna, šarena, zelena, sve je to isto. Nema tu šta da me pogodi.

        Znam tačno kakva bi me devojka privukla da želim da budem sa njom ali takvu sreo nisam. Nema tu dilema.
        Eto daj Bože da se nekad i ja zaljubim da vidim taj osećaj mada cenim da sam zbog lošeg društva kao što Marija kaže i iskrivljenih vrednosti totalno suzbio taj neki osećaj negde u zapećak da i ako postoji najmanja šansa ja je ubijem. Zato su pomenute linija manjeg otpora znam da prema njima neću osećati ništa.

        Smeta mi život u dvoje kvari mi planove i vuče ka dole. Bežim glavom bez obzira.

        A tebe nadam se da sam naučio da imaš malo takta i da budeš malo manje bezobrazan, nema na čemu.

        Comment


        • @Uros

          Ovaka nekakva ti treba. Emancipovana i stvorena za biznis.

          Last edited by colke995; 16-01-18, 22:45.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Eto čim sam malo pojasnio nisi me ni citirao. Pa prijatelju moj dragi za jebanje ne biram toliko, da budem prost kao što sam i bio i kao što volim da budem, ali za devojku /ženu biram. A pošto sebe smatram normalnim i racionalnim čovekom ne može to tek tako da se desi i da srce izabere. Kakvo srce, glava bira.

            Ja sam te smatrao za ozbiljnog čoveka, ti tu pričaš o srcu. Kakvo zaljubljivanje, kakve budalaštine. Ja bih mogao da se zaljubim eventualno kad bih bio intenzivno u kontaktu sa nekom ženom pa da mi se toliko svidi, a ovako na prvu, lepa, ružna, šarena, zelena, sve je to isto. Nema tu šta da me pogodi.

            Znam tačno kakva bi me devojka privukla da želim da budem sa njom ali takvu sreo nisam. Nema tu dilema.
            Eto daj Bože da se nekad i ja zaljubim da vidim taj osećaj mada cenim da sam zbog lošeg društva kao što Marija kaže i iskrivljenih vrednosti totalno suzbio taj neki osećaj negde u zapećak da i ako postoji najmanja šansa ja je ubijem. Zato su pomenute linija manjeg otpora znam da prema njima neću osećati ništa.

            Smeta mi život u dvoje kvari mi planove i vuče ka dole. Bežim glavom bez obzira.

            A tebe nadam se da sam naučio da imaš malo takta i da budeš malo manje bezobrazan, nema na čemu.
            Je l' si ti beše rekao da ti je Sersei najprivlačnija iz GOTa?

            Takvu bih ja ženio.

            Comment


            • Uuu da, kakav stav ona ima haos mnogo je zla i simpatična.

              Comment


              • Nesto sto zelis sada, verovatno neces zeleti za 10 god.
                Menja se covek konstantno.
                Zato, ko trazi zenu kakvu je zamislio, nece dobro proci. Moje misljenje.

                Nadji prakticnu zenu, koja ume da radi, kuva, vaspita decu, koja nece da prevari.
                A sad koju muziku voli, sta oblaci, kakav joj je naglasak, dal ima pegavo lice, to je nebitno.

                Pa i da je ruznjikava, sta ima veze..

                Comment


                • Vi još o bitcoin diggerkama?
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Pobeda bi oženio pure evil da mu zagorča život
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Ja volim kad je zena temperamenta, bogami i luda i kad znas da ce svako malo da ta ceka neka haos svadja... Ali to sto posle toga ide ne moze niko drugi da ti uradi Obozavam kad je zena sto bi se reklo manita... kad malo grize, a malo se mazi

                      Ja nikad nisam bio sa nekom djevojkom duze od 2 mjeseca. Sta cu, takva mi priroda volim zene i zbog toga me i svaka najuri posle 2 mjeseca najkasnije Ali tih dva mjeseca se vidjamo svakog dana i onda bude neki show pri kraju i odma me sutnu sta cu, mlad sam.. volim da uzivam i da me zene spopadaju a ja da se ne branim mnogo ako mi se svidi

                      Meni su govorili da mi djavo iz ociju viri Jesam probirljiv kad je izgled u pitanju, ali volim i plavuse i crnke i brinete(ridje i bledunjave nikako). Probirljiv u smislu sto mora da bude lijepa(prije svega lice... sad dal ima velike grudi ili guzu, to je manje bitno).. Zena kojoj djavo iz ociju viri kao i meni Da je mazna i slatka ali da si svjestan da u svakom momentu moze oci da ti iskopa Nema nista ljepse nego kad odete na rucak ili izadjete na pice i sva je slatka dok ja nesto ne prokomentarisem ili ne daj boze pogledam nedje drugu ili popricam sa nekog durgaricom. Pa te odvuce kuc, onako nadrkana i priredi ti takav spektakl da ne mozes da ustanes do sjutra

                      Bila je tu jedna curica 21-22 godine. Najlejspe stovrenje koje sam u zivotu vidio.. e ona je ispunjavala sve moje kriterijume Znala je da mi pukne samarcinu pred svima pa kad vidi da je meni osmijeh od uva do uva onda se i ona istopi i oce da me pojede Nema tu dopisivanja i udvaranja... nista, samo poziv iznenada i kaze dodji tu i tu ako oces da popijemo pice i ja doletim odma.

                      Znao sam i da vidja nekog drugoga ali me bas nije sjekiralo uopste.. Onda je ta djavolica pokusavala da me pravi ljubomornim kad nedje izadjemo, pa onda totalno poludi kad joj kazem da me ne uznemirava sa njenim glupostima jer me to ne dotice... cak sam i volio kad ode i flertuje sa nekim i kad joj momci plate pice i na kraju dodje onako sva nervozna kod mene i kaze mi ako taj momak jos jednom pokusa da mi uhvati guzu moraces nesto da mu kazes itd... samo joj kazem da je to njen problem, a ne moj jer mi nismo zajedno tako je iznerviram tim stavom da moram da se izmaknem jer znam da dolazi samarcina Sve to vrijedi, kad ostanete sami

                      Na kraju me je ostavila i nisam je vidio jedno mjesec dana mozda i jace niti cuo od nje u medjuvremenu. Posle, kad je ssvratila kod mene u lokal dje radim samo je dotrcala i bacila se na mene. Sad naletim sucajnu tu i tamo na nju svakih mjesec-dva i uvijek se zavrsi seksom i vidimi se kad se vidimo

                      Sa svima njima koje su jos tu u istoj oblasti sam u istim takvim odnosima. Ne pricamo i ne gledamo se ali kad se sretnemo znamo oboje sta de ce da se desi pa nije bitno imaju li momka ili nemaju Tako mi je i najljepse i ne bi nista promijenio.

                      Ova gore sto sam je izdvojio je specijalna. Sjutra bi je ozenio, pa makar nam brak trajao pola godine


                      Sad koje su zene najljepse, ne bi znao za sigurno. Crnogorke(primorke nase pogotovo) i Hrvatice(isto primorke pogotovo) to su zene... obozavam ih isto zbog toga sto su manite Slovakinje isto tako.. lijepe, hirovite Cehinje takodje ali ipak slabije od Slovaknija. Svedjanke su stvarno lijepe zene ali previse tihe i smirene za moj ukus. Ruskinje.. e tu sve zavisi na kakvu naidjes ali nisu neke ljepotice. Poljakinja i Madjarica ima stvarno finih i one su po malo lude i njih volim isto Ukrajinke, Njemice, Letonke, Britanke... sto dalje od mene Amerikanke su raznolike.. ima ih stvarno raznih ali ja sam slab na njih koje imaju gena od Indijanaca. Tamniji ten, crna kosa i djavo u ocima Volim lude zene, ali sa latino djevojkama sam se bas opekao i njihovo ludilo je druge vrste... nema nista privlacno u njihovom ponasanju. Mada bi se uvijek njima vratio samo iz jednog razloga

                      Vole me zene, a volim i ja njih. U takvim sam godinama a i svudje me put nosi tako da imam kad da se skrasim

                      Comment


                      • Bravo Snago. Iste imamo i kriterijume, to luda ja volim. Mani me tih okvira veza ovo ono, čak mi i ne smeta da se vidja sa drugim pa da se mamimo i jurimo. Nema ništa jače od ludače.

                        Probao sam jednu Jevrejku iz Srbije, mislim nema ništa tu sem crta lica i bledog tena, ali to je takva bludnica a u isto vreme vernica. Neopisivo.

                        Mnogo je zanimljivije kada se mladi ljudi oslobode okova veze i ustaljenih pravila. Malo ludosti mnogo radosti.

                        To je možda i problem jer šta god bi mi potencijalna devojka uradila ne bih joj zamerio sem nekog javnog blamiranja išla bi pod mač. Sve je za ljude. Ja i kad budem u pokušaju veze dam im toliko slobode i prostora da i nemamo osećaj veze

                        Veze su bezveze.

                        Dajte jednu Crnogorku odje na forum.
                        Last edited by Cassius Clay; 17-01-18, 01:53.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Dajte jednu Crnogorku odje na forum.
                          Ti bas prizivas djavola

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Ti bas prizivas djavola
                            Haha, brate kakvog si ti iskustva to lošeg imao pa se tako gadiš?

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Haha, brate kakvog si ti iskustva to lošeg imao pa se tako gadiš?
                              A ne gadim se taman posla recimo da sam malo razocaran u zadnje vrijeme ali proc ce me valjda.

                              Comment


                              • Marija mudro prelistava temu dok svi spavaju, ovako ne može da pohvata sve.

                                Ne treba da se razočaraš ni u jednu ženu šta god uradila.

                                Jedan srpski pisac je to ovako rekao...

                                Ćud je ženska smiješna rabota! Ne zna žena ko je kakve vjere, stotinu će promijenit vjera da učini što joj srce žudi.

                                Niko ti ne može slomiti srce niti te zajebati kao žena dobri moj prijatelju.

                                Comment

                                Working...
                                X