Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    To i dalje ne objašnjava ovu tvoju rečenicu
    Nemoguce je da ti u jednom postu objasnim smisao toga.
    Mogu ukratko, ali ce biti potpuno nekorisno i nerazumno. Ali ajde.
    Ja nisam razmisljanje. Ja posedujem sposobnost razmisljanja.
    Ja nisam mozak, ja imam mozak.
    Ja nisam telo, ja imam telo.
    Ja nisam vid, sluh ili osecaj, ja vidim, cujem i osecam.
    Ovo su za tebe samo gluposti, beznacajne fraze, ali za mene u potpunosti imaju smisla.

    Comment


    • Originally posted by limun View Post

      ne poistovecujem sebe sa svojim razmisljanjem
      Ovo sam shvatio da je tako kada razmišljaš iz dubine svoga bića, ispravi me ako grešim?
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ovo sam shvatio da je tako kada razmišljaš iz dubine svoga bića, ispravi me ako grešim?
        Nije to ono iz moje dubine, to je bilo za Vladana samo.

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Nemoguce je da ti u jednom postu objasnim smisao toga.
          Mogu ukratko, ali ce biti potpuno nekorisno i nerazumno. Ali ajde.
          Ja nisam razmisljanje. Ja posedujem sposobnost razmisljanja.
          Ja nisam mozak, ja imam mozak.
          Ja nisam telo, ja imam telo.
          Ja nisam vid, sluh ili osecaj, ja vidim, cujem i osecam.
          Ovo su za tebe samo gluposti, beznacajne fraze, ali za mene u potpunosti imaju smisla.
          Aha,sada je sve jasno...Izvini,ali ja ću se ipak držati toga da se sa svojim razmišljanjem poistovećujem-da ne misli niko umesto mene...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Limuntuse brate pucao bih ti u nogu. To nisi ti to je tvoja noga. I ako krvari ti uzmi odseci je i reši problem. Evo sad jedan savet. Probaj da se otrezniš malo. Retki su slučajevi da ja nekome to kažem. Znam da ti misliš da sam ja budala površna koja ne sluša i da to tebe vozi super, ti tvoji principi totalno obezvredjuju bilo šta u životu i toliko su jak odbrambeni mehanizam da tebe siluju 2 crnca ti bi rekao pa mogla je armija, bar ću moći i dalje da kakim normalno, nisam puno smršao, a i apstrahujem bol moga tela jer to nisam ja, ja nisam telo ja imam telo.

            Mislim da bi te na prostom primeru drugarskog ranjavanja u noge tipa Rutović Peconi razuverio zbilja u tu priču. Jer ma koliko ti teorijski znao i živeo to, kad bi primio malo po nogicama metak i jaukao od bolova, proemnio bi ti ploču. Pa nisi ti Bog da se uzdižeš, pravi si kao oni od Luize Hej...

            Ali ja ne bih imao srca da naštetim mom Limuntusu <3 ovo su samo hipotetički primeri

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Aha,sada je sve jasno...Izvini,ali ja ću se ipak držati toga da se sa svojim razmišljanjem poistovećujem-da ne misli niko umesto mene...
              Na tebi je da radis sta god zelis. Ja sam samo dao savet, potpuno je razumljivo sto si ga odbila.

              Originally posted by Uroš View Post
              Limuntuse brate pucao bih ti u nogu. To nisi ti to je tvoja noga. I ako krvari ti uzmi odseci je i reši problem. Evo sad jedan savet. Probaj da se otrezniš malo. Retki su slučajevi da ja nekome to kažem. Znam da ti misliš da sam ja budala površna koja ne sluša i da to tebe vozi super, ti tvoji principi totalno obezvredjuju bilo šta u životu i toliko su jak odbrambeni mehanizam da tebe siluju 2 crnca ti bi rekao pa mogla je armija, bar ću moći i dalje da kakim normalno, nisam puno smršao, a i apstrahujem bol moga tela jer to nisam ja, ja nisam telo ja imam telo.

              Mislim da bi te na prostom primeru drugarskog ranjavanja u noge tipa Rutović Peconi razuverio zbilja u tu priču. Jer ma koliko ti teorijski znao i živeo to, kad bi primio malo po nogicama metak i jaukao od bolova, proemnio bi ti ploču. Pa nisi ti Bog da se uzdižeš, pravi si kao oni od Luize Hej...

              Ali ja ne bih imao srca da naštetim mom Limuntusu <3 ovo su samo hipotetički primeri
              Zanimljiv post.
              Pa nisam ja rekao da ne bih jaukao. Moguce je odvojiti bol od uma, ali potrebno je vezbati, odvojiti dosta vremena. Ali ja to ne mogu.

              Sto bi to promenilo moju "plocu"? Bol je fizicki osecaj, za mene i dalje neprijatan, sigurno je da bi izazvao nekakve reakcije. Ali ne vidim zbog cega bi me odvojio ili razuverio od bilo cega.

              Ovi moji principi obezvredjuju jedino umne iluzije, nista drugo. Nisu odbrambeni mehanizam, vec me oslobadjaju odbrambenog mehanizma. Ja ga nemam. Nemam sta da branim, u tome je poenta.

              Comment


              • Inače si kod Marije usrao sve šanse. Svaka čast. Ali nisi ti nego tvoj mozak

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Inače si kod Marije usrao sve šanse. Svaka čast. Ali nisi ti nego tvoj mozak
                  K'o da ih je ikada i bilo
                  Zna se ko je meni najdraži forumaš,no ne smem da otkrijem,ljutiće se
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Ne ljutim se
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Samo se vi sprdajte, neće se on javiti...
                      Mada Vuče i ti si ok
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Limuntuse moj ovo se ne dešava. Ovo je sve privid. Nego ti Mariju poljubi na keca, šta zna njen mozak šta njeno biće želi - a želi samo tebe.

                        100% sam ubedjen u to.

                        Opa Vukela i ti si ok. Kako ti udara kontru, sad je imaš Limi.

                        Comment


                        • A u stvari je ovo na snazi

                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Zna li neko dje mogu nabavit aderal,treba mi za ucenje.Vele da je strasan.

                            Comment


                            • Bolji su ti modafinili.

                              Marija, je l ti radiš na SK?

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                K'o da ih je ikada i bilo
                                Zna se ko je meni najdraži forumaš,no ne smem da otkrijem,ljutiće se
                                Pa neka se javi taj ako sme

                                Comment

                                Working...
                                X