Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Juce bio miting u Kragujevcu, zatvorili pola grada, brdo autobusa i ljudi, dosta ovih penzosa doslo, cak iz KG-a bilo mnogo ljudi, nose neke balone neke kesu, ludilo...Ja bio po gradu, ulazim u bus, u tom trenutku ulaze jedno 20 ljudi(mahom penzionera) u bus sa sve majica i kesama SNS-a i ostalo, i krecu redom da ti disu za vratom da bi im ustao, naravno ustao sam, ali sam se zapitao, da li je moguce da su mogli da stoje na mitingu 2 sata, i da se ne pozale a kako su usli u autobus tako su krenuli da skautiraju mesta u busu i naravno da pricaju o svojim bolestima...
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Samo mu jos on fali.

      Nije AV AV dostigao jos taj nivo da pita clana velike trojke da glasa za njega. Vidis da se i ja ustrucavam za intervju. To mozes samo ako postanes vladar celog sveta ili uzmes GS ili NO.1 u suicidu.

      Comment


      • Pa i dalje ima kupovanje glasova na dan izbora. Mislim da su za prošle izbore davali 2000 za glas...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Taman htedoh da kažem da nsiam ni znala da imamo ovakvog člana https://www.sportklub.info/forum/mem...12141-Lisa-Ann kao ono Dule
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ima zanimljiv nick

            Comment


            • A koga bi vi za predsjednika ili je poenta svega samo da to ne bude Vucic?

              Comment


              • Spoiler
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Bojana ako je to meni upuceno odmah da ti kazem da nema potrebe da se prosipas sa tim forama, nije ti to u redu.

                  Jer ja isto tako mogu krenuti da izmisljam.

                  Ja sam samo pitao onako opusteno, jer je ocigledno iz postova da niko ne bi Vucica.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post

                    A inače... Vladane možda možeš i ti da glasaš. Pazi koliko stranaca na istoj adresi, ali ovo je već viđeno

                    Spoiler
                    A na ovoj adresi Gavrila Principa 53, na Savskom Vencu inače je...

                    Spoiler


                    A živa istina... https://www.google.rs/maps/@44.81088...8i6656!6m1!1e1

                    Insajder inače kaže da je ovo 6 god staro, ovaj fantomski spisak. Kažem vam da je ovo već bilo, i ko zna koliko je sličnih.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Zna se dobro koga bi clanovi foruma za predsednika, samo se taj neko nije kandidovao , ali bice prilike

                      Ne treba zamerati Ognjenu, ne zivi u Srbiji, pa je zato laka zrtva manipulativnih mehanizama kojima se sluzi aktuelni rezim u cilju ocuvanja apsolutne vlasti
                      Last edited by Lion; 30-03-17, 13:55.

                      Comment


                      • Originally posted by Ognjen View Post
                        Bojana ako je to meni upuceno odmah da ti kazem da nema potrebe da se prosipas sa tim forama, nije ti to u redu.

                        Jer ja isto tako mogu krenuti da izmisljam.

                        Ja sam samo pitao onako opusteno, jer je ocigledno iz postova da niko ne bi Vucica.
                        Pa zasto onda pitas?
                        Ocigledno je da ne zelimo Vucica...
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Pincaro ti si gospodin i svaka ti cast. Ranije si vec rekao da si za Vuka i to je ok. Nigdje ja tebe nisam ubjedjivao da ne glasas za Vuka pa da onda neko skonta da ja favorizujem Vucica kao sto je Bojana sebi uzela za pravo da odmah spusti neku glupu foru koja je pomalo uvrjedljiva iako mene nije lako uvrijediti jer sam ja samo pitao koga bi za predsjednika.

                          Ne brini nisam izmanipulisan uopste, vec sam samo jednom pomenuo da i ovi koji kao kritikuju Vucica takodje manipulisu jer to rade kako bi podrzali nekog drugog a ne zato sto im je do morala ili ne znam ni ja cega vec.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Pa zasto onda pitas?
                            Ocigledno je da ne zelimo Vucica...
                            Pa pita decko interesuje ga.
                            Stvarno si bezobrazna.

                            Sta i da je i za Vucica - njegovo pravo da bude za koga god hoce.
                            Jel mozda zato losiji covek ako podrzava Vucica Aleksandra?
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Pa pita decko interesuje ga.
                              Stvarno si bezobrazna.

                              Sta i da je i za Vucica - njegovo pravo da bude za koga god hoce.
                              Jel mozda zato losiji covek ako podrzava Vucica Aleksandra?
                              Pa losiji nije, ali ako napisem sta jeste, ponovo cu ispasti bezobrazna.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Bezobrazna ne mozes da ispadnes ili ne ispadnes. Bezobrazna mozes da budes ili ne budes.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X