Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
    Ma cuti, na'vatala me na foru, ostala trudna namerno, sad nece da mi kuva nista u ekspres loncu nego bi stalno dostavu kineske hrane ili burgera. Ne bih se istusirao to popodne da sam znao sta me ceka.
    A tek sto mi fali kevina tepsija kolaca u frizideru. Živote kurvo.
    Ps. vrhunac koliko je proracunata cu sad da ti kazem. Ostala trudna, htela da jede sve i svasta u veeelikim kolicinama, a ja sta cu, solidarisao se i jeo sto i ona. Dva meseca nakon porođaja ona ima kilogram manje nego pre trudnoce, a ja 18 vise i strije. Zene su zlo.
    Nisi se bunio dok si pravio - zato cuti i trpi.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Haha... A jbg brate, strije i meni se pojave koji vežbam. Takva koža, iako nije bilo mnogo oscilacija masa/def. Jak sam ko Kronos, lud kao Rajo Božović, a pevam kao Amidži Ognjen frulaš.

      I ona je pokvarena, ostade trudna na foru.

      Comment


      • A on nije znao kako se prave deca, pa je pao na foru [emoji14]

        z3 compact using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Jadničak

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Hahahhaahahha neka, lepi smo obojica samo malo drugačijeg pristupa i naravi. Sad vidim da je i Bane okačio ustvari Jean Paul gaultier ultra male.. Taj mi je sigurno sledeći.

            Princarin i Bicijev predlog mi onako najblaži, ovo ostalo bih ja većinu koristio.

            A Gobline je l to iz iskustva? pokazao si se prvi put pa ste zajedno
            Ako ne kupiš ovaj Jean Paul, vidi koliko košta. Sjećam se da je bio poprilično skup.

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • Pa to vam kazem, ja nisam znao znanje, a ona je to iskoristila krajnje podlo.
              Salimo se malo, naravno, volim ja nju. (nisam siguran da li moze da vidi ovo sa susednog mesta na ugaonoj, pa da se osiguram za slucaj da moze)

              Comment


              • Razocarao me Bane. Cenio sam da on kao prekaljeni igrac fura samo beli Kuros

                Comment


                • Originally posted by PRINCIP View Post
                  Razocarao me Bane. Cenio sam da on kao prekaljeni igrac fura samo beli Kuros
                  A beli Kuros je?... Nikad čuo..

                  "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment


                  • Originally posted by Bane je View Post
                    A beli Kuros je?... Nikad čuo..
                    http://www.jasmin.rs/proizvod.asp?id...5440003842&k=1

                    Comment


                    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                      Pa to vam kazem, ja nisam znao znanje, a ona je to iskoristila krajnje podlo.
                      Salimo se malo, naravno, volim ja nju. (nisam siguran da li moze da vidi ovo sa susednog mesta na ugaonoj, pa da se osiguram za slucaj da moze)


                      Ipak, Dubiozni je shvatio istinu, nije bitno kada...bitno je da shvatite da niste vi lovci već lovina, vas biraju i lukavo, kako samo one znaju, nameste da izgleda kao da vi njih birate.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • My 2 cents

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post


                          Ipak, Dubiozni je shvatio istinu, nije bitno kada...bitno je da shvatite da niste vi lovci već lovina, vas biraju i lukavo, kako samo one znaju, nameste da izgleda kao da vi njih birate.
                          Komso, u tvoje vreme se znao red: prvo pred maticara, pa tek onda da se omrsis - ovo danas sve Sodoma i Gomora.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Kakve tuzne price i sudbine vas zadesile...srce da coveku prepukne...cak i zeni

                            Ovo je ljubav.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment



                            • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post


                                Ipak, Dubiozni je shvatio istinu, nije bitno kada...bitno je da shvatite da niste vi lovci već lovina, vas biraju i lukavo, kako samo one znaju, nameste da izgleda kao da vi njih birate.
                                U zenskim rukama je vazda bila moc odlucivanja da li ce dvoje biti u vezi ili ne.

                                Comment

                                Working...
                                X