Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Pa sta bi ti da radis mesec dana i odmah na porodiljsko i da dobijes 100%.
    Zamisli kako bi zaposljavali mlade zene tek tada...mislim ni ovako ih ne zaposljavaju, ali tek tada ne bi.
    Pa ne mogu ja da budem vidovita kada ću da zatrudnim. I nije porodiljsko nego trudničko. Porodiljsko se otvara kada se uđe u 9i mesec i traje godinu dana...
    Ili zbog posla treba da odlažem rađanje...Vi muškarci to ne kontate,čast izuzecima.
    Dok je u vreme Đilasa,Tadića i ostalih bolovanje bilo 100% bez obzira na staž.
    Ovi samo pričaju o natalitetu ali ne rade ništa da podstaknu rađanje
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Ma kontam ja sve to, ali niko te nece zaposliti. Ja bih dao 200%, ali nije do mene.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Pa ne mogu ja da budem vidovita kada ću da zatrudnim.
        Možeš-možeš
        Šala mala

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Ma kontam ja sve to, ali niko te nece zaposliti. Ja bih dao 200%, ali nije do mene.
          Znam,po tome je ova admistracija loša. I na žalost to je prvo pitanje na intervjuu za posao "da li planirate porodicu" ili onako izokola kada vide burmu " vi sigurnosa suprugom i decom..." pa kada se kaže "ne,samo suprug i ja " odmah na faci vidiš da nema ništa od posla.
          Ahahaha Torpedo...
          Da, ja mogu ;)))))
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by torpedo View Post
            Možeš-možeš
            Šala mala
            A i može se uraditi dosta da se podstakne rađanje
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • A ukidanje povraćaja na PDV za bebi opremu i hranu? Doduše taj zakon je donešen, pa odložena primena, pa malo važi, pa ipak ne...a sada će da stupi na snagu valjada 1. jula... i tako.
              Koliko je sve u ovoj državi dovedeno do apsurda.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                A ukidanje povraćaja na PDV za bebi opremu? Doduše taj zakon je donešen, pa odložena primena, pa malo važi, pa ipak ne...a sada će da stupi na snagu valjada 1. jula... i tako.
                Koliko je sve u ovoj državi dovedeno do apsurda.
                Sve više me podseća na doba Miloša Obrenovića koji je vedrio,oblačio i donosio zakone...pa tako i ovaj naš Knjaz...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Sve više me podseća na doba Miloša Obrenovića koji je vedrio,oblačio i donosio zakone...pa tako i ovaj naš Knjaz...
                  Nemoj njih u istu rečenicu, Miloš je stvorio državu.

                  Comment


                  • Originally posted by Урош94 View Post
                    Први комшија квизоман, ретко интелигентан баја, два пута узимао награде у слагалици. Играо и то пре годину две, каже да им шапућу одговоре или нешто у том фазону.
                    Nemoj da te laže, ja sam bio, izgubio od čuvenog Srđana Lončarevića, čovek enciklopedija, tamo je sve čisto.
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Sve više me podseća na doba Miloša Obrenovića koji je vedrio,oblačio i donosio zakone...pa tako i ovaj naš Knjaz...
                      Mene na crtić podseti

                      Comment


                      • Originally posted by Победа View Post
                        Nemoj njih u istu rečenicu, Miloš je stvorio državu.
                        Jeste,ali ovaj umislio da je Miloš.
                        Torpedo,bolje je tvoje poređenje
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Maro, kakav narod takva i vlast.

                          Tako da kada se mi promenimo, promeniće se i vlast. Ne može narod gde 2-3 miliona ljudi gleda Zadrugu i rijaliti programe da ima dobru vlast.

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Maro, kakav narod takva i vlast.

                            Tako da kada se mi promenimo, promeniće se i vlast. Ne može narod gde 2-3 miliona ljudi gleda Zadrugu i rijaliti programe da ima dobru vlast.
                            Sve to stoji oko rijalitija ,ali nije istina da nas 75% je loše zbog onih 25%...samo se stiče takav utisak.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Sve to stoji oko rijalitija ,ali nije istina da nas 75% je loše zbog onih 25%...samo se stiče takav utisak.
                              Pa znam ja ljude koji ne glasaju za Vučića, ali gledaju rijalitije i nemaju svest o nekim društvenim problemima. Meni su oni veoma slični. Tako da bih pre rekao da je većina loša u nekom tom smislu.

                              Comment


                              • Eto , za sve kriv narod - nikad vlast.
                                Poznata mi ta priča, podseća na forumsku priču

                                Comment

                                Working...
                                X