Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Olja

    Bio je Bidza na proslim izborima, sa SNSom naravno, ali popasali su od Pere onako opasno. Mislim I ovaj je muvara, pricaju kupio stan u centru Pariza, ali grad je bas bas skockan. Sredjeni putevi po selima, u centru grada, renovirane sve seoske skole, gradska osnovna, tu cuvenu gimnaziju doterao, poljoprivrednu koja je medju jacim u Srbiji. Nedavno renovirao dom zdravlja, pa centar za kulturu, biblioteku, izgradjeni lovacki domovi po svim selima, cuveni prirodnjacki centar, panasonik u kom radi jako puno ljudi itd.

    Najbolje je sto svim studentima preko 9.0 daje svake godine po 50 000 u kesu, a 30 najboljih maturanata (15 iz gimnazije, 15 iz poljo) besplatno putovanje 6 dana Bec, Prag, Budimpesta.

    Slajfer je opasan, ali u odnosu na Bidzu je bogotac. Zato je I dobio izbore u najjacem naletu sendvicara I propaliteta.
    Last edited by colke995; 10-11-17, 12:01.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Svilajnac
      tt
      Divan gradic,lijepe i dobre zene.Imao sam jednu druzbenicu iz Svilajnca.Jesi li ti odatle,to bi objasnilo tvoju divnu prirodu?

      Comment


      • Hahaha Ivane, Ivane
        Iz Beograda sam, ali u Svilajncu imam rodbinu i divne prijatelje..i neraskidive veze, a mnogo sam vremena tamo provodila i kao dete i kasnije, nazalost sve manje ga provodim i redje idem
        I gde nadje druzbenici bas odatle..sto ti je svet mali

        Colke, sve znam..pogotovu za onu polupismenu protuvu.
        Svi smo svesni da politicari i imaju i uzimaju...al kad i narod ima koristi ...e to je ono pravo, a takvih je jako malo, tako da nije ni cudo sto Pera ima uspeha tolike godine u sred sns jazbine.
        Koliko uopste opstina nije pod njihovom vlascu? Neki mizeran broj sigurno.

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment




        • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ja mislim ispod 10. Mozda gresim, ali znam da ih je bilo jako malo. Bio je bas neki tekst na blicu nedugo nakon izbora. Najcuveniji je ipak Stamatovic iz Cajetine. Tamo je perverzija koliko se covek dobro kotira, a I s razlogom. Tipa studenti sa prosekom od svega 8.0 su dobijali mesecno 7 hiljada, sto je prilicno jace nego kod mene (tako neka racunica). Kada mi je drug iz Uzica pricao, ja nisam verovao. Svaki covek koji je opstao u ovom ruglu pored naleta bagre ima od mene veliko postovanje.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              I gde nadje druzbenici bas odatle..
              tt
              Ona je mene nasla,na primorje je nesto radila i tako...A i ona je iz Bg bila kao i ti samo je rodjena tamo pa smo svracali na nekim proputovanjima.Ipak to je sve iza mene .....
              Last edited by E1_PG; 10-11-17, 14:02.

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Ja mislim ispod 10. Mozda gresim, ali znam da ih je bilo jako malo. Bio je bas neki tekst na blicu nedugo nakon izbora. Najcuveniji je ipak Stamatovic iz Cajetine. Tamo je perverzija koliko se covek dobro kotira, a I s razlogom. Tipa studenti sa prosekom od svega 8.0 su dobijali mesecno 7 hiljada, sto je prilicno jace nego kod mene (tako neka racunica). Kada mi je drug iz Uzica pricao, ja nisam verovao. Svaki covek koji je opstao u ovom ruglu pored naleta bagre ima od mene veliko postovanje.
                Ma naravno. Samo sto to ljudi ne kapiraju, traze neku postenjacinu..u politici
                Evo sada mnogi Beogradjani i tzv.opozicija nikako da shvate da je Djilas radio velike stvari i za grad i za narod, kakav god da je i da neki anonimni cistunac na ovim izborima nece uraditi nista, niti u borbi sa ovim hohstaplerima, niti eventualno kasnije za grad. Jedan dobar primer je i Kostunica. Nista taj nije uradio, jer prosto nije sposoban...al je posten. Mada je i to diskutabilno, ispostavice se kasnije.

                A da je u pitanju neki jednocifren broj gde ovi nemaju prevagu, u to sam sigurna...ali kako li ovaj psiho to prezivljava, to mi nikako nije jasno -.-

                Nisam razumela Ivane..imao si cak dve iz Svilajnca? Pa sto je/ih ispusti?

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Nisam razumela Ivane..imao si cak dve iz Svilajnca? Pa sto je/ih ispusti?

                  tt
                  Pogresno si me razumjela,samo jedna je bila odatle ali je zivjela u Bg.

                  Comment


                  • Pa nisam te razumela
                    A i ova...mislio si zapravo na mene, da je i ona iz Bg kao i ja..
                    Nisi to trebao ispustiti

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Sta ces daljina je to ipak,mladost,ludost.A ovo oko politike grijesis za Kostunicu on vam je spas bio,ko voli zivotinje taj voli i ljude a vazda je neke macke mazio.Bas mi je bio pozitivan lik u odnosu na Tadica recimo koji je horor od covjeka.

                      Comment


                      • Ma kakav Tadic. Pricam o "neobavestenom" koji je dobio izbore, jer je posten. To postenje mnogo nesto cacaka Srbe
                        I volim vise pse

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Salim se ja Oljice kakav crni Kostunica,njega jos samo Bora Corba brani.

                          Comment


                          • Pa kad su drugari

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ma kakav Tadic. Pricam o "neobavestenom" koji je dobio izbore, jer je posten. To postenje mnogo nesto cacaka Srbe
                              I volim vise pse

                              tt
                              Opcija ?

                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Od mene je dobio glas na proslim izborima. Bas me zanima kako se on koritra sad po Bgu pred izbore? Ima li kakvih sansi? Ili ce psiho opet lagano uzeti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X