Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pazi Colke, u NS su me samo iz Merkatora zvali na razgovor. Drugde gde god da sam konkurisao nisam ni dobijao poziv. U Bg-u stagod da mi je bilo povezano sa strukom sam dogurao skoro do poslednjih faza selekcije i tu ispadao od boljih. Idem tamo gde ima posla, a NS je daleko od sjajne sredine za ekonomiste. Mada iz sadasnje perspektive ne bih ni upisao ekonomiju nego saobracaj. I recimo ne bih se ni trudio da ucim nemacki jer je to bilo na silu i dojadilo mi je sto kada menjam skolu ucim neke stvari ponovo, sada bih ucio francuski/ruski i krenuo lepo od nule.

    Comment


    • Grad je lep, al nema dusu.

      Jbg buraz. Da je samo problem sa ekonomijom, nego I sa 100 drugih zanimanja.
      Last edited by colke995; 09-11-17, 22:08.
      sigpic

      Comment


      • NS je grad bez identiteta i po sastavu stanovnistva veoma blizak Republici Srpskoj.

        Comment


        • Ne bih se slozio da je bez identiteta. Ja sam se apsolutno pronasao. Nista vece, nista manje, a najbitnije je da je spor grad, spor zivot, sto mi odgovara milion posto. Sa drugom konstatacijom da. Buseva do Bijeljine isto koliko I za Beograd. Cetvrtina smera iz RS. Ali sve su ok ljudi.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Grad je lep, al nema dusu.

            Jbg buraz. Da je samo problem sa ekonomijom, nego I sa 100 drugih zanimanja.


            Beograd ima dusu, samo ti nisi upoznao prave ljude iz BGa
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Salim se ja Boko. Sprdam Marica malo. Prodao se prelagano.

              Kad dodjem do BGa, javljam se da me upoznas sa pravim ljudima
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Salim se ja Boko. Sprdam Marica malo. Prodao se prelagano.

                Kad dodjem do BGa, javljam se da me upoznas sa pravim ljudima
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Svaki veci perspektivan grad gubi identitet zbog dosta ljudi koji dolaze sa strane.Na to sam mislio moj Colke, ti si se samo privikao na novonastalu situaciju.

                  Subjektivno Nis se jos kako-tako po tom pitanju dobro drzi, Bosanci i Crnogorci ih zaobilaze u sirokom luku.

                  P.S.Ja i Uros ne zaboravljamo sto si nas ispalio pocetkom oktobra.

                  Comment


                  • Elem kad vec pomenuh ove gradove. U Kragujevcu sam skoro bio, a u Nisu nisam bas bas dugo. Mogao bih neku Nislijku da nadjem, ne bi lose bilo.

                    EDIT: Nisam bio u situaciji jbg. Bice neki sledeci put nadam se.
                    Last edited by colke995; 09-11-17, 22:27.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      NS je grad bez identiteta i po sastavu stanovnistva veoma blizak Republici Srpskoj.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Begrad je najlepsi grad
                        Jeste lep, samo šteta što je zabačen, preko 230 km od Niša....
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Svaki veci perspektivan grad gubi identitet zbog dosta ljudi koji dolaze sa strane.Na to sam mislio moj Colke, ti si se samo privikao na novonastalu situaciju.

                          Subjektivno Nis se jos kako-tako po tom pitanju dobro drzi, Bosanci i Crnogorci ih zaobilaze u sirokom luku.

                          P.S.Ja i Uros ne zaboravljamo sto si nas ispalio pocetkom oktobra.
                          Ti stvarno odavno nisi bio u Nišu
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Nisam znao Paricu da svoje roditelje smatras ljudima koji ne zasluzuju vise tvoju paznju i vreme. Trebao si da pises ovde pa da to prijavimo socijalnoj, mozda bi te odveli u neku hraniteljsku burzujsku porodici gde bi imao svu koju zasluzuje takav dasa.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              Ti stvarno odavno nisi bio u Nišu
                              Prodana dusa. Kazem ja.

                              Ja sam u Svilajncu letos bio 2 I po meseca. On u Nisu nije toliko skrpio za celo skolovanje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by colke995 View Post
                                Prodana dusa. Kazem ja.

                                Ja sa u Svilajncu letos bio 2 I po meseca. On u Nisu nije toliko skrpio za celo skolovanje.
                                Kad pomenu...jel živ Bidža a ovo za "prodaju"...ne znam, ali liči
                                Last edited by Constantin; 09-11-17, 22:37.
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X