Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iako nemam problema sa ovim stvarima - smrt svakoj temperaturi ispod 20 stepeni!
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      inhaliraj bosiljkom
      Pričale smo već o ovome davno sve sam probla i bosiljak, uvek ga imam... ne pomaže, a nekada davno jeste.

      Problem je što sam u 15oj god slomila nos i specijalista mi je tada rekao da ću vremenom, godinama imati sve veće muke...

      Probaću i ja limun..njega bar konzumiram, sa rakijom nisma baš sigurna
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Iako imam problema sa ovim stvarima - smrt svakoj temperaturi iznad 20 stepeni!
        Edit
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Inače ko ima problema sa sinusima, ova sprava za ispiranje je keva... Neti pot

          Spoiler


          I Vitafon je odličan, al on je skup... pa se baba i ja otimamo oko njega ...rekla je da će da mi kupi, penzionerima daju na neke beskonačne rate (mada sa ja njoj kupila)
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Wolfe i Maricu - menjajte naziv teme u "Cekaonica"
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • kronose, je l si ti ovaj fini sedi cikica?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                kronose, je l si ti ovaj fini sedi cikica?
                Zadnji put bio u domu zdravlja pre 10 godina kada sam morao u firmu da odnesem potvrdu o izabranom lekaru.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Zadnji put bio u domu zdravlja pre 10 godina kada sam morao u firmu da odnesem potvrdu o izabranom lekaru.
                  pa dobro, ovde drzis maramicu da te ostali ne zaraze
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ne treba se zvati Čekaonica nego The Strain.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Beograd -- Teško naoružani pripadnici policije blokirali su Beograd na više lokacija i vrše pretrese vozila u potrazi i pretresaju vozila u potrazi za mercedes dzipom nezvanicno saznaje B92
                      Beogradski mediji prenose da su policajci naoružani puškama blokirali Pančevački, Pupinov, Brankov, Stari železnicki most i Gazelu.

                      Osim toga, policija je viđena i u Bulevaru despota Stefana, naselju Zbeg, pa i na Ibarskoj magistrali. Specijalci su blokirali saobraćaj i na Bubanj potoku, prenosi "Blic".

                      "Telegraf" navodi i da helikopter nadleće Bogosloviju.

                      Kako navodi "Telegraf", u toku je policijska potera koja je nastala pošto je vozač mercedesa posle zaustavljanja naglo dao gas i krenuo.



                      Ili su ludi pa naoruzani blokiraju ceo grad zato sto je neko dodao gas, ili lazu debelo(bice da je to, sigurno) o cemu se radi. U svakom slucaju manijaci!!


                      Najbolji deo je ipak ovaj "vrše pretrese vozila u potrazi za mercedes dzipom nezvanicno saznaje B92"

                      Ja se iskreno nadam da je u pitanju novinarska greska u kucanju(99% jeste). Je l' to neko ocekuje mercedes dzip skriven u gepeku nekog automobila? Ostavljam 1% sanse za kamione, ali i to je ludilo
                      Last edited by colchonero; 22-09-17, 23:30.

                      Comment


                      • Današnji novinari
                        Svaki dan se nasmejem bar jednom naslovu...
                        A to za pretrese - jako čudno.Ne radi se takva potera/racija/blokada kada se neko ne zaustavi kada saobraćajci rade redovne kontrole.
                        Ovo je nešto ozbiljnije izgleda...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Meni se bogami ovaj naslov bas dopao LOL




                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ali odjednom filantrop Soroš, ahhaahahahhaha
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Filantrop

                              Comment


                              • Mora se Soroš objasniti zašto je finansirao one proteste nakon izbora
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X