Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kod nas baš bio lep dan i sad taj neki vetar bog te psi mi se uplašili evo ih pobegli u garažu
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Kod mene ceo dan duva jako, sad se smirilo. Negde na netu pise da ce biti kise, negde da nece.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Tacno..pogotovu belo brasno i kvasac...ali secer je jos vece zlo. Zlo nad zlima.

        tt sa A5 u inat Mi6
        Zar ti nisi pričala o nekoj poslastičarnici? Pretpostavljam da ne bi trovala narod, već bi koristila steviju?

        Maro, daj neki dobar, pre svega ukusan, recept sa avokadom
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
          Kod mene ceo dan duva jako, sad se smirilo. Negde na netu pise da ce biti kise, negde da nece.
          Biće sigurno...meni ne treba prognoza - radi ožiljak dva dana...
          Jbt. k'o neka baba sam...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Meni obicno kad je oblacno i treba kisa da padne, padne mi donji pritisak, al sam vec preumoran i najeo sam se, pa ne funkcionise.

            Nadam se da ce pasti, spavacu kao mala beba.

            Comment


            • Sarma bez mesa - kakvo svetogrđeAj sarma bez kupusa pa još i nekako, letnja varijanta sa listom vinove loze, pa malo pavlake u nju, njami,njami.

              Comment


              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                Imate problem sa potencijom? Jedini nacin da se to resi, ne biste verovali, kapitalizam.
                Него како

                Comment


                • Originally posted by Nerealan View Post
                  Zar ti nisi pričala o nekoj poslastičarnici? Pretpostavljam da ne bi trovala narod, već bi koristila steviju?

                  Maro, daj neki dobar, pre svega ukusan, recept sa avokadom
                  Izvadiš košticu iz avokada, još malo izdubiš sredinu, staviš manje jaje u svaku rupu, pa u rernu na 200 C, jedno 15-tak minuta - ovo je najjednostavniji, i može svako da pripremi...
                  Imaš i npr. salatu sa avokadom i raznim povrćem ( mladi luk, paprika,paradajz).Sve se isecka na kockice, doda malo maslinovog ulja, soli i bibera...I ,da ,lepša je kada se ubace i žute, crvene i zelene paprike...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Što kaže Torpedo, pa to je svetogrđe, Maja Volk i ostali vegani ništa vam nije sveto

                    Comment


                    • Kod nas vjetar naka drveca iscupao
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • 4508f21b8b362d184fa8473b19352ed5--diaz-brothers-triathalon.jpg



                        Profesionalni borci, vegani.

                        Comment


                        • Originally posted by Nerealan View Post
                          Zar ti nisi pričala o nekoj poslastičarnici? Pretpostavljam da ne bi trovala narod, već bi koristila steviju?

                          Maro, daj neki dobar, pre svega ukusan, recept sa avokadom
                          Pazi i ovaj sto podmece neko trovanje
                          A kakve veze ima nezdrav beli secer (mada je i onaj smedji prodavanje sarene laze) i moja ljubav prema poslasticarstvu, m?

                          Kakva crna stevija...to kvari ukus boze sacuvaj....pogotovu onaj slatki na koji su svi navikli.


                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Izvadiš košticu iz avokada, još malo izdubiš sredinu, staviš manje jaje u svaku rupu, pa u rernu na 200 C, jedno 15-tak minuta - ovo je najjednostavniji, i može svako da pripremi...
                            Imaš i npr. salatu sa avokadom i raznim povrćem ( mladi luk, paprika,paradajz).Sve se isecka na kockice, doda malo maslinovog ulja, soli i bibera...I ,da ,lepša je kada se ubace i žute, crvene i zelene paprike...
                            Ili guacamole napraviš. Izvadiš sadržaj avokada u neku činiju, dodaš malo bijelog luka, limunovog soka, paradajiza i začina po želji. Dobro posoliš, naravno. Isječeš tanke kriške hljeba, zapečeš ih malo u rerni i imaš savršene grickalice uz pivo.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Pazi i ovaj sto podmece neko trovanje
                              A kakve veze ima nezdrav beli secer (mada je i onaj smedji prodavanje sarene laze) i moja ljubav prema poslasticarstvu, m?

                              Kakva crna stevija...to kvari ukus boze sacuvaj....pogotovu onaj slatki na koji su svi navikli.


                              tt sa A5 u inat Mi6
                              I Oljica i Mara znaju da spremaju razna jela,samo se Bokica ne javlja.

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Izvadiš košticu iz avokada, još malo izdubiš sredinu, staviš manje jaje u svaku rupu, pa u rernu na 200 C, jedno 15-tak minuta - ovo je najjednostavniji, i može svako da pripremi...
                                Imaš i npr. salatu sa avokadom i raznim povrćem ( mladi luk, paprika,paradajz).Sve se isecka na kockice, doda malo maslinovog ulja, soli i bibera...I ,da ,lepša je kada se ubace i žute, crvene i zelene paprike...
                                Jaje prvo razbijem, ili? I da li se peče sa korom?

                                @Olja - znači ipak bi pravila od nas Amerikance, i tovila nas monosaharidima? Slažem se da stevija i nema neki ukus, ali je ponekad bolje sa njom
                                Last edited by Nerealan; 11-09-17, 17:44.
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X