Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa dobro mi imamo ok klimu, ali daleko od toga da smo mi jedino podrucje na zemlji sa takvom klimom ili da je to nesto specijalno. Inace vrlo je verovatno zahladjenje sledece nedelje, da li ce ono doneti i sneg ili padavine uopste, makar i kisu, ostaje da se vidi. Za sada vece sanse imaju juzni delovi zemlje, iako snezna granica ne bi stigla do samih nizija. Ne znam da li ima nesto gore od celodnevne sitne kise natapace na 2-4 stepena. Kada si vec spomenuo minus u Sibiru ostaje da vidimo, da li ce severna polovina zemlje ove zime konacno dobiti ozbiljan snezni pokrivac posle 5 godina ostaje da se vidi. Prosle godine nesto malo snega i skoro pa suvomrazica(pricam za BG i severno) za vreme onog jakog ledenog talasa, a pre toga par vrlo toplih zima u nizu.
    Last edited by colchonero; 08-11-17, 23:36.

    Comment


    • Proslu zimu snijeg padao svudje osim u PG,kad smo baksuzi a i kad padne bude ona bljuzgavica gadna.Bane na more dobije snijeg i uziva a mi ovamo nemamo pa mislim idi snijegu(snijeze) u ku.ac.
      Last edited by E1_PG; 08-11-17, 23:40.

      Comment


      • Ovamo kod mene je trenutno 0... ide veceras do -7

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Ovamo kod mene je trenutno 0... ide veceras do -7
          Jesi li to na Zabljak?

          Comment


          • Spanija,Las Palmas a moze i Sevilja...

            Comment


            • Bolje bi bilo da sam na Zabljak... Sjever drzave NY. Ide zimi -20, -30 redovno.

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Spanija,Las Palmas a moze i Sevilja...
                Moze ne bih se zalio,mozda nam Madridos moze nesto sredit povoljno,neku nekretninicu poznaje on tamo situaciju.

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Bolje bi bilo da sam na Zabljak... Sjever drzave NY. Ide zimi -20, -30 redovno.
                  A sto jes jes bolje je na Zabljak nego u NY

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Spanija,Las Palmas a moze i Sevilja...
                    Oduvek mastam o Nici, Lisabonu, Kanarima a uvek zavrsim u Talinu, Rigi, St Petereburgu, Tampereu...
                    I onda vremenom ta kisa postane nesto najnormalnije, bez kabanice ne ides ni u kafic.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • I Nica se meni strasno svidjela,bas lijep grad.Nikad nisam bio u St Peterburgu ali kazu da je jedan od najljepsih gradova na svijetu,tako mi i djeluje na slikama.
                      Last edited by E1_PG; 09-11-17, 00:09.

                      Comment


                      • Ja cekam da mi jave u vezi posla... ako bude, idem na Floridu. Nisam neki veliki fan njihove klime ali bolje i da se izgori nego -30

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Ja cekam da mi jave u vezi posla... ako bude, idem na Floridu. Nisam neki veliki fan njihove klime ali bolje i da se izgori nego -30
                          U Minesotu bi ja tebe , Zali se na Floridu,uz Kaliforniju ima li bolje klime u USA,jos se pomesas sa Latinosima,pa iskoci neka kombinacija...

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            Ja cekam da mi jave u vezi posla... ako bude, idem na Floridu. Nisam neki veliki fan njihove klime ali bolje i da se izgori nego -30
                            Ja sam prosle godine imao priliku da odem za Solt Lake City, nisam otisao i za sada se ne kajem. Ne mora da znaci da se nece promeniti ali bojim se da bi me Utah dokusurila.
                            Last edited by Indigo; 09-11-17, 00:21.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Ja cekam da mi jave u vezi posla... ako bude, idem na Floridu. Nisam neki veliki fan njihove klime ali bolje i da se izgori nego -30
                              Fin neki posao imas brate,razmisljam da odem tamo da se ozenim za papire.Koliko kosta to da se sredi?Nasla bi se neka valjda.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Fin neki posao imas brate,razmisljam da odem tamo da se ozenim za papire.Koliko kosta to da se sredi?Nasla bi se neka valjda.
                                Zavisi koju zenis
                                Last edited by 61563; 09-11-17, 00:24.

                                Comment

                                Working...
                                X