Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ja ne znam stvarno zasto je ljude tako lako ubijediti da je najbolji nacin da svi zivimo dobro i prosperitetno, mjesanje u tudje nacine zivota i govoriti drugim ljudima kako da idu na posao, sta da rade bla bla bla.
    Isto kao što je mešanje u tuđe živote i ubeđivati ih da je kapitalizam jedina opcija ne shvatajući ili ne želeći da se shvati da treba uzeti po malo iz svih opcija i napraviti neku novu...
    Da ne bi trebalo biti isključiv u bilo čemu...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Isto kao što je mešanje u tuđe živote i ubeđivati ih da je kapitalizam jedina opcija ne shvatajući ili ne želeći da se shvati da treba uzeti po malo iz svih opcija i napraviti neku novu...
      Da ne bi trebalo biti isključiv u bilo čemu...
      Kapitalizam je jedini koji ti dozvoljava da ti budes socijalista ako ti je cejf, ali ne petljaj komsiju u to, sto bi Gangaric rekao
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Isto kao što je mešanje u tuđe živote i ubeđivati ih da je kapitalizam jedina opcija ne shvatajući ili ne želeći da se shvati da treba uzeti po malo iz svih opcija i napraviti neku novu...
        Da ne bi trebalo biti isključiv u bilo čemu...
        Капитализам ти даје слободу да будеш шта год пожелиш, не ограничава те. Као ова твоја опција да идемо бициклом на посао.

        Comment


        • Idemo sada svi zajedno: Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš ...
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Капитализам ти даје слободу да будеш шта год пожелиш, не ограничава те. Као ова твоја опција да идемо бициклом на посао.
            Nisam ja to navela kao nešto što bi trebalo biti obavezno. Ne mešajte babe i žabe...
            Navela sam to kao primer odgovornog ponašanja pojedinca...

            Ves šta ti želiš?
            Ja bih da budem, mis Univerzum, ali to što nemam 60-90-60 nije važno...
            Ili astronaut?
            Kapetan lađe?

            Last edited by Marija81; 11-09-17, 17:00.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Nisam ja to navela kao nešto što bi trebalo biti obavezno. Ne mešajte babe i žabe...
              Navela sam to kao primer odgovornog ponašanja pojedinca...
              У праву си, моја грешка, али опет не волим то наметање другим људима шта треба да раде.

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Nisam ja to navela kao nešto što bi trebalo biti obavezno. Ne mešajte babe i žabe...
                Navela sam to kao primer odgovornog ponašanja pojedinca...

                Ves šta ti želiš?
                Ja bih da budem, mis Univerzum, ali to što nema 60-90-60 nije važno...
                Ili astronaut?
                Kapetan lađe?
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Капитализам ти даје слободу да будеш шта год пожелиш, не ограничава те. Као ова твоја опција да идемо бициклом на посао.
                  A ko ti trenutno brani da budes ono sto zelis? Ko rusi tvoju slobodu izbora?

                  Comment


                  • Originally posted by Ves View Post
                    Idemo sada svi zajedno: Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš Kapitalizam ti daje slobodu da budeš šta god poželiš ...
                    Понављај ово више пута на дан. Потруди се и можда ћеш схватити да је истина.

                    Originally posted by Princoni View Post
                    A ko ti trenutno brani da budes ono sto zelis? Ko rusi tvoju slobodu izbora?
                    Ово је констанација јер да смо у социјализму, не бих смео да будем капиталиста.
                    Last edited by Победа; 11-09-17, 17:04.

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Понављај ово више пута на дан. Потруди се и можда ћеш схватити да је истина.



                      Ово је констанација јер да смо у социјализму, не бих смео да будем капиталиста.
                      A u kapitalizmu bi bio kapitalista ? Na ovom forumu taj termin prakticno dodje kao neko zanimanje

                      Comment


                      • Maro uragan Dulence je trenutno u Šapcu, da ga šaljemo na Obrenovac ?
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Jedini i iskljucivo jedini nacin da se smanje emisije CO2 jeste, ne bi ste vjerovali, kapitalizam.
                          Imate problem sa potencijom? Jedini nacin da se to resi, ne biste verovali, kapitalizam.

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                            Maro uragan Dulence je trenutno u Šapcu, da ga šaljemo na Obrenovac ?
                            Hvala...odoh da se spremim za uragan...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Duva neki vetar nenormalan kad me nisu vrata ubila
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                                Duva neki vetar nenormalan kad me nisu vrata ubila
                                Znači kod mene je za sat - sat ipo...doduše ceo dan duva- tačno će neka salauka
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X