Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aki, prvo grafika od 1998 nije bas tacna (nikada nismo otisli toliko ispod proseka) u odnosu na ono sto smo otisli iznad proseka, ali mozda je pogresno citam. Nebitno.

    Ali kako oni znaju da ce strelica krenuti na dole i to bas znaju kad?

    Comment


    • Ves, molim te pazi na recnik od sada.
      Ovo je takodje opomena i ostalima, da dzabe ne dobijate kazne. Moze sve to i na prihvatljiv nacin da se kaze.
      Last edited by Mr. Wolf; 11-09-17, 15:47.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • @Aki, ti si ignorant par excellence! Gomila primjera pojedinaca koji se bave fizički zahtjevnim poslovima, profesionalnih sportista ili čak kultura koje ne upražnjavaju meso u ishrani, jer, gle čuda, svi potrebni proteini koje ti spominješ se mogu dobiti kroz druge namirnice. Dakle, ljudi koji svakodnevno koriste maksimum svojih fizičkih potencijala ne jedu meso, a da tebi koji sjediš za računarom po čitav dan lupetajuć gluposti na forumu sad su nešto prijeko potrebni...
        Last edited by Ves; 11-09-17, 15:48.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Aki, prvo grafika od 1998 nije bas tacna (nikada nismo otisli toliko ispod proseka) u odnosu na ono sto smo otisli iznad proseka, ali mozda je pogresno citam. Nebitno.

          Ali kako oni znaju da ce strelica krenuti na dole i to bas znaju kad?
          Kako ovi drugi isto znaju za ova svoja predvidjanja?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Ves View Post
            @Aki, ti si ignorant par excellence! Gomila primjera pojedinaca koji se bave fizički zahtjevnim poslovima, profesionalnih sportista ili čak kultura koje ne upražnjavaju meso u ishrani, jer, gle čuda, svi potrebni proteini koje ti spominješ se mogu dobiti kroz druge namirnice. Dakle, ljudi koji svakodnevno koriste maksimum svojih fizičkih potencijala ne jedu meso, a da tebi koji sjediš za računarom po čitav dan lupetajuć gluposti na forumu sad nešto su nešto prijeko potrebni...
            Novak Djokovic i Maja Volk strasan posao uradili..
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Ves View Post
              @Aki, ti si ignorant par excellence! Gomila primjera pojedinaca koji se bave fizički zahtjevnim poslovima, profesionalnih sportista ili čak kultura koje ne upražnjavaju meso u ishrani, jer, gle čuda, svi potrebni proteini koje ti spominješ se mogu dobiti kroz druge namirnice. Dakle, ljudi koji svakodnevno koriste maksimum svojih fizičkih potencijala ne jedu meso, a da tebi koji sjediš za računarom po čitav dan lupetajuć gluposti na forumu sad su nešto prijeko potrebni...
              Је л' си ти вегетаријанац?

              Comment


              • Gledao sam nedavno neku emisiju,u buducnosti ce meso da se proizvodi u laboratorijama,necemo morati da koljemo zivotinje,makar tako kazu.Eto prilike da svi jedemo socne krvave bifteke bez grize savjesti.

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Је л' си ти вегетаријанац?
                  Ja sam...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Ja sam...
                    Знам за тебе. Колико сам схватио, због здравствених разлога?

                    Comment


                    • Evo jednog citata:
                      Meso iz laboratorija nastaje razmnožavanjem ćelija životinja bez potrebe za masovnim uzgajanjem stoke. Tako u idealnim uslovima jedna ćelija ćurke može da proizvede dovoljno mesa za bilion nageta. Proces je zapravo pozajmljen iz medicine, gde se godinama koristi za razmnožavanje životinjskog tkiva. Različita tekstura, ukus i izgled se postižu kroz poseban proces kultivacije ćelija, a moguće je proizvoditi samo one delove životinje koje se koriste za ljudsku ishranu.

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Ja sam...
                        E imao sam brigu da ćeš se ti javiti

                        Šalim se Maro znam priču pričala si već jednom zašto i kako, probao sam i ja dok sam igrao fudbal veganski režim ishrane dobar je koliko je i loš
                        Last edited by Lord Gangarić; 11-09-17, 16:06.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Је л' си ти вегетаријанац?
                          Ne jedem meso. Ako je to termin kojim se upire prstom u one koji se tako hrane, odgovaram opisu.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by Ves View Post
                            Ne jedem meso. Ako je to termin kojim se upire prstom u one koji se tako hrane, odgovaram opisu.
                            То је реч која описује људе који не једу месо. Немам ја ништа против тога, твој избор. Као што је и мој да једем исто

                            Comment


                            • Nemojte samo cvarke da jedete i krvavice,pihtije to je zlo od hrane.To su mogli da jedu ljudi prije 100 godina koji su kopali po citavi dan i mogli da potrose to,trebala im je takva hrana.Jesti to danas je jako lose.

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Знам за тебе. Колико сам схватио, због здравствених разлога?
                                Da, kada pređeš 30 a izdešavaju se neke stvari zapitaš se

                                Originally posted by Lord Gangarić View Post
                                E imao sam brigu da ćeš se ti javiti
                                Mani to, je l' šalješ uragan?

                                Znam da se zezaš...

                                Originally posted by Ves View Post
                                Ne jedem meso. Ako je to termin kojim se upire prstom u one koji se tako hrane, odgovaram opisu.
                                Tako nekako je i kod mene...naravno prekršim jednom do dva puta godišnje /sarma/ nanu li joj...
                                Last edited by Marija81; 11-09-17, 16:08.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X