Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samuraj View Post
    Meso je dobro jesti jer sadrzi korisne proteine. Ugljikohidrati su ono sto je potrebno izbaciti iz prehrane.
    Не треба никако. Сложени УХ су битни за исхрану. Просте треба избацити.

    Comment


    • Originally posted by Ves View Post
      Ja sam isključiv. Uzmem samo ponekad one haribo medvjediće da me ljudi ne mogu nazivati vegetarijancem. Kao što rekoh ranije, prezirem identitete.

      A ako ikada ponovo počnem jesti meso, to će biti jedino cijela životinja sa ražnja! Ništa prerade, ništa konzervansi, plastika i ostala sranja. Mada, ne vidim potrebu za tim. Mnogo je bolje i ukusnije ovako.

      edit: Sarma je uvijek izazov, priznajem. Al imaš varijante bez mesa, znaju biti jako ukusne, da ne kažem iste.
      Dobro nisam toliko isključiva pa je možda ispravnije da se nazovem polu-vegeterijankom( iako prezirem etikete). Probala sam varijante sarme sa sojom i orasima, ali nije to ono pravo...
      Ostalo potpisujem...

      Originally posted by Samuraj View Post
      Mariji je Novak poslao recepte. U tome je tajna.
      E, to je to.Šta vam je informisanost drugovi...Evo sad' baš čekam goluba da donese još koji ( ne zagađujemo okolinu)...

      Originally posted by Победа View Post
      Шалим се наравно, немам проблем с људима који не једу месо из моралних разлога, али имам проблем када такви људи смарају околину да пођу њиховим путем. То баш иде на нерве
      Naravno, skontala sam...I ja to ne volim, neka jede ko šta hoće/voli i td...
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        Cini je ovo grafikon? Nekog merodavnog nadam se.

        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Od U.S. Energy Information Administration
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Опет, не знам какве везе има САД с тим када они смањују угљен-диоксид који емитују? Погледај Кина колико емитује истог.
            Opet? Gde sam pomenula Amere osim u onom pitanju oko Protokola?

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Cini je ovo grafikon? Nekog merodavnog nadam se.

              tt sa A5 u inat Mi6
              https://www.eia.gov/todayinenergy/detail.php?id=26152

              Comment


              • Jedini i iskljucivo jedini nacin da se smanje emisije CO2 jeste, ne bi ste vjerovali, kapitalizam.

                Inovacija proizvodnje i povecavanje produktivnosti ce uvijek dovoditi do usavrsavanja procesa i proizvoda. Nikakav protokol, nikakva regulacija, vec slobodno trziste. I vidi se iz prilozenih grafika.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Haribo medvjedici sadrze zelatin.Želatin je žućkasta, bezmirisna i bezukusna supstanca koja se dobija dugotrajnim kuvanjem kože, hrskavice i kostiju životinja, najčešće goveda i svinja. Najčešće se pravi od ostataka iz mesne industrije - kože, rogova, te sitnih kostiju
                  Pa znam. Zato i kažem. Šta si ti mislio, da je akcenat na medvjedićima?
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Originally posted by Ves View Post
                    Pa znam. Zato i kažem. Šta si ti mislio, da je akcenat na medvjedićima?
                    Ja za svaki slucaj,ima ih dosta koji se tako zalete na odredjene proizvode.

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Jedini i iskljucivo jedini nacin da se smanje emisije CO2 jeste, ne bi ste vjerovali, kapitalizam.

                      Inovacija proizvodnje i povecavanje produktivnosti ce uvijek dovoditi do usavrsavanja procesa i proizvoda. Nikakav protokol, nikakva regulacija, vec slobodno trziste. I vidi se iz prilozenih grafika.
                      A ja mislila da treba da se poradi na ekologiji, sadi drveće, firme koje emituju puno CO2 obavežu na korišćenje filtera, da umesto autom na posao idem gradskim prevozom ili biciklom, ili ako već idemo autom povezemo drugih troje...i sl.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        A ja mislila da treba da se poradi na ekologiji, sadi drveće, firme koje emituju puno CO2 obavežu na korišćenje filtera, da umesto autom na posao idem gradskim prevozom ili biciklom, ili ako već idemo autom povezemo drugih troje...i sl.
                        Ja ne znam stvarno zasto je ljude tako lako ubijediti da je najbolji nacin da svi zivimo dobro i prosperitetno, mjesanje u tudje nacine zivota i govoriti drugim ljudima kako da idu na posao, sta da rade bla bla bla.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Jax Teller View Post
                          Hljeb je najvece zlo, to samo golubovi treba da jedu [emoji3]
                          Tacno..pogotovu belo brasno i kvasac...ali secer je jos vece zlo. Zlo nad zlima.

                          Ivane najzdraviji zelatin, vegetarijanski naravno, dobija se od agar agar alge..bez ikakvog miris i ukusa...mada sumnjam da Haribo koristi taj

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Ja ne znam stvarno zasto je ljude tako lako ubijediti da je najbolji nacin da svi zivimo dobro i prosperitetno, mjesanje u tudje nacine zivota i govoriti drugim ljudima kako da idu na posao, sta da rade bla bla bla.
                            Što bi rekao Duci Simonović uzmi prvo pokosi tvoje dvorište pa razmišljaj o komšijinom
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Tacno..pogotovu belo brasno i kvasac...ali secer je jos vece zlo. Zlo nad zlima.

                              Ivane najzdraviji zelatin, vegetarijanski naravno, dobija se od agar agar alge..bez ikakvog miris i ukusa...mada sumnjam da Haribo koristi taj

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              Ja se bojim da ni ovaj zivotinjski ne koriste,bolje da ne znamo sto mute tamo.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Ja za svaki slucaj,ima ih dosta koji se tako zalete na odredjene proizvode.
                                Ma ja to ponekad, znam dobro od čega su. Baš iz prkosa zbog ovih vegetarijanaca i vegana koji nešto morališu i od toga prave life style. Kad pomisle da su u meni našli istomišljenika samo zato što ne jedem meso, a ja isfuram haribo medu iz rukava i sameljem ga u sekundi.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X