Announcement

Collapse
No announcement yet.

НБА Фантазија 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Smorih se, jos jedna minimalna pobeda.Posto se Barton vratio mogao bih protiv Papija da prodjem sa minimalnim porazom.

    Comment


    • Mene su razvalili ovu prethodnu sedmicu, sramota 1-8! Moram marat cu nesto mjenjat nema mi druge


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Smorih se, jos jedna minimalna pobeda.Posto se Barton vratio mogao bih protiv Papija da prodjem sa minimalnim porazom.
        6-3 bi bilo da smo igrali prošle nedelje, ali ne verujem da ću opet imati više skokova od tebe. Verovatno će FG% (gde smo sad podbacili) odlučiti pobednika

        Comment


        • Uspeo sam da sa cetiri igraca vise izgubim dve kategorije(tacnije jedna je egal), a u subotu ujutru sam vodio 5:4.

          Comment


          • Ja se već bio pomirio s porazom

            Comment


            • Colke, pozdravio te Serž Ibaka.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Reise View Post
                Colke, pozdravio te Serž Ibaka.
                Tek si se vratio na 50%, potrudi se da te Aleksa ne baci opet ispod.
                sigpic

                Comment


                • Razbiće mene Aleksa, nemam šanse ja tu. Samo je bitno da je Ibaka počeo da te demantuje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ima Colke veće probleme od toga što ga Ibaka demantuje. Npr. koji igrač iz mog tima je sledeći koji će postaviti rekord karijere ove nedelje

                    Ali opet će biti gusto.

                    Comment


                    • Originally posted by p4p1 View Post
                      Ima Colke veće probleme od toga što ga Ibaka demantuje. Npr. koji igrač iz mog tima je sledeći koji će postaviti rekord karijere ove nedelje

                      Ali opet će biti gusto.
                      2 igraca su ti skroz out, i pitanje je da li cu izvuci 4 kategorije Znaci utorak vece, i vec sam otprilike sigurno pukao procenat suta, trojke, poene i asistencije. Uzecu najverovatnije skokove i procenat bacanja, a TO, STL i BLK ce biti bas klanje. 4 kategorije da uzmem i da se sutiram u dupe. Thompson tu i tamo, zna da sibne ovakve partije, ali Elfrid Payton sa najjacom tekmom zivota i fucking John Wall. Nemam komentar.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja sam morao na dva mesta da proverim je li ovo tačno da Payton ima 8/8 iz igre. Opasne mađije

                        TO očekujem da izgubim, mislim da sam samo jednom dobio tu kategoriju ove sezone. Blokade će verovatno odlučiti Hassan i AD. Ukradene ne može niko da predvidi, trebao bi da imaš prednost jer su ti svi igrači aktivni. Moguće da pokupljanje Nelsona prevagne to na tvoju stranu, 5 ukradenih je imao sinoć valjda

                        Comment


                        • Originally posted by p4p1 View Post
                          Ja sam morao na dva mesta da proverim je li ovo tačno da Payton ima 8/8 iz igre. Opasne mađije

                          TO očekujem da izgubim, mislim da sam samo jednom dobio tu kategoriju ove sezone. Blokade će verovatno odlučiti Hassan i AD. Ukradene ne može niko da predvidi, trebao bi da imaš prednost jer su ti svi igrači aktivni. Moguće da pokupljanje Nelsona prevagne to na tvoju stranu, 5 ukradenih je imao sinoć valjda
                          Imam doduse i ja veceras dobar procenat sutra. Razlika se svodi u sustini na 4%. Jedno tvoje lose i jedno moje dobro vece po tom pitanju i ta kategorija se skroz otvara. Posle 3 uvodna ful kola 6-2-1, 8-1 i 6-3, sledeca 3 zavrsih sa 4-5, 5-4 i 4-4-1, a vrlo moguce da ce i ovo biti slicno. Bas izjednacenih ekipa ima.
                          Last edited by colke995; 07-12-16, 03:37.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jedno 10 igraca mi povredjeno, nema smisla igrati

                            Comment


                            • Orlando je najgora ekipa za fantazi, a ja imam tri njihova igrača. Vratio se Ibaka na svoj prepoznatljivi nivo.
                              sigpic

                              Comment


                              • A jbt, za jednu loptu i izgubljene i ukradene izgubih.. moralo je da mi se vrati za Marića

                                Nije loš ni minimalan poraz sve u svemu. Biće zajebano i s Risom sad.

                                Comment

                                Working...
                                X