Announcement

Collapse
No announcement yet.

НБА Фантазија 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A okle, ima da me nabiješ 7-2.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      A jbt, za jednu loptu i izgubljene i ukradene izgubih.. moralo je da mi se vrati za Marića

      Nije loš ni minimalan poraz sve u svemu. Biće zajebano i s Risom sad.
      Ispizdeo sam kad sam video da je Davies DTD, odnosno rest za onu tekmu. Na kraju je ispalo dobro. Izgubio bih TO, ali ne bih dobio poene. Napravili ovi moji lep comeback na FG%, bilo je ispod 1% pred nedelju, asistencije isto su bile spustene dosta, ali dobro, moze i ovako.

      Onim cim sam fasciniran su 309 skokova.

      Sad sledi opet tezak duel pritv Dale-a. Tek posle toga niz malo laksih meceva.
      Last edited by colke995; 12-12-16, 16:34.
      sigpic

      Comment


      • Winslow su prije 30-ak dana napisali da se očekuje povratak sledeće sedmice, evo ga i danas out, i nema nekih naznaka da će se vratiti.

        Inače ne pušim ove sezone, a-a

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Ispizdeo sam kad sam video da je Davies DTD, odnosno rest za onu tekmu. Na kraju je ispalo dobro. Izgubio bih TO, ali ne bih dobio poene. Napravili ovi moji lep comeback na FG%, bilo je ispod 1% pred nedelju, asistencije isto su bile spustene dosta, ali dobro, moze i ovako.

          Onim cim sam fasciniran su 309 skokova.

          Sad sledi opet tezak duel pritv Dale-a. Tek posle toga niz malo laksih meceva.
          Baš po principu "ko zna zašto je to dobro". U jednom trenutku sinoć nam je FG% bio na .02, ali morala je jedna 50% 50% da prevagne kod mene. Ja počinjem da gledam Lakerse i znam da smo trenutno izjednačeni u izgubljenim, a ostali mi Clarkson i Nance, a tebi je Davis kao zadnji već igrao zadnje minute i rekoh nema ništa od te kategorije. I dugo vremena su igrali obojica bez izgubljene, počeo da se nadam da imam bar nerešeno i onda mrtvi Lou Williams namesti Nance-a da je izgubi dečko ni kriv ni dužan. Više me to iznerviralo nego što su Lakersi gubili. I naravno ostala su obojica na toj jednoj izgubljenoj

          @Reise: Ja cenim opet nekih 5:4 tu, samo ne znam za koga.

          Comment


          • Moguće. Evo Mark ne igra protiv Kavsa danas, a Harden igra četiri utakmice ove nedelje. Ipak će biti borbe.

            A i vratio se Aranđelo.
            Last edited by Reise; 13-12-16, 12:47.
            sigpic

            Comment


            • Jesi li izvalio Papi da je na kraju skor bio 4-4-1? Dodali ti ukradenu negde.
              sigpic

              Comment


              • Hahahah, nisam. Još veća fora bi bila da je ta ukradena bila posledica izgubljene lopte nekog tvog igrača

                Comment


                • Ali koliko je cele nedelje izjednacen mec izmedju tebe i Riese-a. To nisam skoro video.
                  sigpic

                  Comment


                  • Rekoh ja da očekujem tako nešto, ali baš ovoliko je stvarno neverovatno. U skoro svim kategorijama smo tu negde. Ipak ne verujem da ću sutra moći da stignem razliku koju očekujem da napravi večeras, biće dobro ako uzmem 3 na kraju.. ili najjače 9:0 da bude

                    Comment


                    • Ali imao sam bio u jednom trenutku 9-0 i obrnuo je Papi na 8-1 na kraju dana. Nestvarno koliko je izjednačeno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne vredi, ne mogu nikog pobediti pa to ti je. Sad me vec sramota

                        Comment


                        • Ne može ni Vestbruk sam brate.

                          A pogledaj Ljubu... Sad si počeo da mijenjaš tim, je li?
                          sigpic

                          Comment


                          • Treba mi C, budite realni sa potencijalnim trejdovima.

                            Comment


                            • Adams ili Len. Sta nudis?
                              sigpic

                              Comment


                              • Gde ima opcija da se odbije trejd? Ponudjen mi je jedan trejd koji necu da prihvatim, ali nema nigde opcije da odbijem pa me sad strah da ne prodje to

                                Comment

                                Working...
                                X