Announcement

Collapse
No announcement yet.

НБА Фантазија 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igru brisi, pobedu pisi.

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Zajebao si se s njim opasno A posle onog poraza od mene od 8-1 prosle sezone si smeo?
      To sam zaboravio, ipak sam jednu kategoriju uzeo tu. Ovaj krompir više boli.
      sigpic

      Comment


      • Lagano je Giannis SF i PG i SG i PF

        Comment


        • Ne da mi se da pobedim Rajzea.Mashe ce me ove nedelje rasparcati na atome, a od sledece nedelje krece konsolidacija.

          Comment


          • Mogli smo bolje da prođemo da smo druge protivnike imali, ovako mizerno i jedan i drugi.
            sigpic

            Comment


            • Ko mi je maznuo Jruea pred nosom Znači krenem večeras da rizikujem i da ga dodam nakon što mu je paučinu pohvatao na watch listi, kad ono prc

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Ne da mi se da pobedim Rajzea.Mashe ce me ove nedelje rasparcati na atome, a od sledece nedelje krece konsolidacija.
                bilo je gusto. ipak 5-4 za tebe ...

                Comment


                • Hejvord se vratio ranije nego sto sam ocekivao, doveo prevagu u 3 kategorije inace bi bilo 7:2 za tebe.

                  Sada moj post ispada jinx, a nisam uopste racunao na Hejvorda i Bartona.Vec prosle nedelje sam bez njih dvojice igrao protiv Rajzea.

                  Comment


                  • Krenula serija povreda. Doduse light nadam se. Dragic i Crowder ako po jednu tekmu pbudu odigrali ovaj vikend bice dobro, a Davies vec prva tekma out, nadam se da se nece produziti.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ti si dobar, Ljuba je u jednom trenutku imao 10 povreda čini mi se, evo i sad mu se 7 njih crvene

                      Comment


                      • Originally posted by p4p1 View Post
                        Ti si dobar, Ljuba je u jednom trenutku imao 10 povreda čini mi se, evo i sad mu se 7 njih crvene
                        Sve kljucni igraci majku mu. Otkinuce mi to pobedu protiv Marica sigurno, samo da ne puknem sa recimo vise od 6-3
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by p4p1 View Post
                          Ti si dobar, Ljuba je u jednom trenutku imao 10 povreda čini mi se, evo i sad mu se 7 njih crvene
                          Haha, bas nemam sreca. Sve sisice u ekipi

                          Comment


                          • Originally posted by colke995 View Post
                            Sve kljucni igraci majku mu. Otkinuce mi to pobedu protiv Marica sigurno, samo da ne puknem sa recimo vise od 6-3
                            Ne bi vodio vise od 5:4.Ove sezone koliko sam u nekim kategorijama odlican, toliko sam u 2-3 medju najgorima i tu uvek gubim dok u ovima kojima sam na samom vrhu tesko da bi me uzeo.Doduse ove nedelje mi je dosta nizi %FG od proseka u ovoj sezoni.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Ne bi vodio vise od 5:4.Ove sezone koliko sam u nekim kategorijama odlican, toliko sam u 2-3 medju najgorima i tu uvek gubim dok u ovima kojima sam na samom vrhu tesko da bi me uzeo.Doduse ove nedelje mi je dosta nizi %FG od proseka u ovoj sezoni.
                              Dobio bih te na poenima bas glat, ali dobro. 5-4 ili 4-5, ne menja mi mnogo. Samo asistencije da mi izdrze. Ful bi rezultat bio s obzirom da sam bio osakacen dosta. Sad protiv Mashe-a sa full postavom.

                              EDIT: Ubacivanje Lawsona zbog asistencija za to vece je bio iskusan potez. Inace bih izgubio asistencije za 1, ovako dobio 110-106.
                              Last edited by colke995; 21-11-16, 04:54.
                              sigpic

                              Comment


                              • Да ли је реално да сам успео да победим некога
                                И то лагано 6-2-1.

                                Comment

                                Working...
                                X