Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Ne znam sto zbog njega, ali nije, razlog je celokupna atmosfera na forumu koja ce sigurno biti bolja kad ne mozete da se gadjate negativnim.
    A i Wolf je lepo rekao, kad smo imali like, dislike je ukinut iz istog razloga.
    Па он је делио негативне и због тога био упозорен, па сам мислио да је делом и због њега. Ок, није проблем, шта да се ради..

    Comment


    • Nemojte samo da se posvadjete, pa da jedan deo stare ekipe, iz revolta zbog samo pozitivne reputacije, predje na neki drugi 4-um.
      Tocak tka kako tocak zeli.

      Comment


      • Kako sada izgleda, preslo bi ih dvoje samo
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Ako se ne vrati negativna reputacija, prelazimo svi na b92 forum
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Najgora stvar koja se mogla desiti diskusionim forumima su ti lajkovi, fejsbuk navika koja je neprimerena za diskusione platforme, ali kapiram da je ta bitka vec izgubljena i da ne vredi baviti se time.
            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

            Comment


            • Jedno pitanje kako se postavlja da bude veca slika, postavim ali izadje mala. Unapred hvala
              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

              Comment


              • Sa neta ili racunara?

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Racunara
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • Da ti ne bi bila mala fotka, najbolje neki program za upload. Nista ne skidas nego samo kucaj upload slike i sta ti iskoci odatle upload...link ubaci u url slike...obavezno otcekiraj.... Retrieve remote file and reference locally ...i to bi bilo to. Javi ako imas problem i dalje.

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    Last edited by miloolja; 07-08-17, 13:32.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Moras upload-ovati na neki image hosting npr imgur i odatle izaberes BBcode, paste na forum i eto vece slike. Kad postavljas kao attachment onda je mala slika, ali velika kada se klikne na nju.

                      Comment


                      • aha ok onda je najbolje da kada nesto hocu sa racunara prvo prebacim na fb pa da kopiram url
                        to je sekund vise posla ali nista strasno. Hvala u svakom slucaju na pomoci.
                        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                        Comment


                        • Da mozes i tako, samo otcekiraj Retrieve remote file and reference locally.

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Uradio sam to i prikazala se kao velika slika super, hvala zaista ste divni i ekspeditivni
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • Originally posted by Daba View Post
                              Uradio sam to i prikazala se kao velika slika super, hvala zaista ste divni i ekspeditivni
                              Udjiguzu nijedan.
                              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                              Comment


                              • Originally posted by taliesin View Post
                                Udjiguzu nijedan.
                                eto sada ja te poslusah da bidnemo fini a ti meni sada tako
                                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                                Comment

                                Working...
                                X