Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pre kvotovanog tj pre one dve zagrade Qvote , posle ili unutar toga
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Originally posted by Daba View Post
      pre kvotovanog tj pre one dve zagrade Qvote , posle ili unutar toga
      Ispod..iznad..nebitno...ali ne unutra onda to ide pod quote

      tt sa A5 u inat Mi6
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
        Dravot mode on:

        Dabo, jebem mu misa, hvaliti nije isto sto i faliti.
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment


        • A mozes recimo..ono sto mnogi rade, ako zelis da bude bas i iskljucivo citat...da stavis 4 tacke i da ih prevuces i obojis u belo..u postu se to ne vidi naravno.

          tt sa A5 u inat Mi6
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Hvala najlepse
            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

            Comment




            • tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • E stvarno fale plusici ili lajkovi, ima li ikakvih tehnickih mogućnosti da se to ubaci.. Mislim, na tapatalk-u gde sam ja uglavnom se i ne vide te stvari ali ima dosta postova koji ti se svidjaju pa onda je lakse da udaris neki plusic nego da svaki kvotujes ili da na svaki odgovaras.

                Comment


                • Originally posted by Krvavo koleno View Post
                  E stvarno fale plusici ili lajkovi, ima li ikakvih tehnickih mogućnosti da se to ubaci.. Mislim, na tapatalk-u gde sam ja uglavnom se i ne vide te stvari ali ima dosta postova koji ti se svidjaju pa onda je lakse da udaris neki plusic nego da svaki kvotujes ili da na svaki odgovaras.
                  Lajk opcija nam je sjebala forum pre nekoliko meseci i pravi nam tehničke greške,ako vam se sviđa neki post imate opciju reputacije to je ova zvezdica u donjem levom uglu ispod profila.

                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ima li nade da se na tapatalku nastavi gde sam stao sa citanjem, nakon ponovnog ulaska u aplikaciju?

                    Comment


                    • To je rak rana ovog foruma, admin nikad to nije uspeo da resi.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Admine pomazi, sunce ti kalaisano!

                        Comment


                        • Pisano je vec mnogo puta, ali treba pricati sa tapatalk podrskom. E sad mozda admin ne zna engleski, jer to sa njima treba da se resi. Na svim ostalim forumima to radi.

                          Comment


                          • Bolje da admin nista ne dira. I sami znate koliko dugo smo bili bez tt-a.

                            Bolje da radi i na ovaj nacin, nego nikako.

                            Comment


                            • Onda live teme i mogu da se ugase.


                              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                              Comment


                              • Ja ulazim preko browsera kada su tekme
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X