Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    cim se admin seti da postojimo
    Mozda ga prizovemo.

    www.youtube.com/watch?v=v0PZxzAsExU

    Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk
    Last edited by Rossonero; 18-05-17, 21:02.

    Comment


    • Neki ne vide onu zvezdu koja sluzi za dodavanje repke. Pa kliknu tu gde stoji.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Da, to sam i pretpostavljala, nemate ikonicu dole (zvezdicu).. posto meni stoji..ok
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Da, to sam i pretpostavljala, nemate ikonicu dole (zvezdicu).. posto meni stoji..ok
          Kod mene to ima, naravno na računaru i u chromu. Sve ostalo je bljak, nisam toliko dugo na forumu pa ne želim biti previše oštar komentarima na uštrb rada admina.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Admin bio popodne, al mu nešto nismo simpatični
            Mozda svi moramo da kleknemo i molimo ga da dodje. Bolje da vise nista ne dodajem, a imao bih svasta da kazem.


            Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

            Comment


            • E vidi, uspela sam nekako da ti postavim Il Capitano ispod nicka, jos nekako da uspem da obojim u crveno
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                E vidi, uspela sam nekako da ti postavim Il Capitano ispod nicka, jos nekako da uspem da obojim u crveno
                Ne vidim, preko telefona sam. Jos da ga ofarbas u crveno.

                Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

                Comment


                • Da li si to izdao vinjak tim -.-
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ma sve mi se samo izbrisalo. Vidis da je forum u raspadu. Admin nas cita, ali nista ne radi da se ovi problemi rijese. Jos tapatalk da se sjebe i moze forum komotno da se ugasi. Znam da Olja mrzi ovu rijec "ugasi" ali ja ne znam na koji nacin da opisem ovo sto se desava sa forumom i sto admina zaboli neka stvar za sve ovo.


                    Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk
                    Last edited by Rossonero; 19-05-17, 01:48.

                    Comment


                    • Pa nemoj tako Rosso. Cemu taj fatatalizam opet nisi ti takav osim kad je nas admin u pitanju
                      Kako mozes da znas da je citao...ono drugo da ne pominjem...a da nije nista radio? Mozda nije uspeo, mozda nije zavrsio, ali nije u redu ta retorika. A ovo nije obavezno, sve dobrovoljno i po volji, tako to ide sa svakim pocetkom i krajem.
                      Strpite se malo pobogu, nije da bas ne radi, a mozete sigurno da prezivite bez smajlica, fotki i reputacija neko vreme.

                      tapatalk
                      Last edited by miloolja; 19-05-17, 01:58.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Sada sve radi . Bravo admine popij jedan na moj račun
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • I taman ga pohvalih opet se sve vratilo na staro, nema BB kodova, smajlića , ikonica
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • opravice ovo admin, verujemo mi u njega
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Da lajk ne beše nepravedno optužen do svega ovog ne bi došlo. srk
                              Last edited by pecaros; 19-05-17, 11:58.
                              sigpic

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X