Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto ste ga banovali, nisam ga dovoljno je*** u mozak
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ima li nekih informacija kada će ovo da se popravi?
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Sto ste ga banovali, nisam ga dovoljno je*** u mozak
        Pa kasniš dosta, još kada si rekao da ćeš ga mindfuckati i samo mu napisao jednu rečenicu

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangara View Post
          Ima li nekih informacija kada će ovo da se popravi?
          Kada se admin sjeti da forum postoji.

          Comment


          • Pa moramo da motivišemo čoveka,da mu se pošalje po koja flaša pića boje karamele itd
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangara View Post
              Ima li nekih informacija kada će ovo da se popravi?
              Kad mu uruče poziv, bježi ko da je poziv na sud.

              Comment


              • Gang kad vec saljes,posalji jednu i do Doboja haha
                Last edited by ACM Dejan; 18-05-17, 19:30.
                >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                Comment


                • Ne znam da li je bilo reci o ovome, jer me mrzi da kopam po stranama unazad, ali poslednjih nekoliko dana svaki put kada zatvorim tab u pretrazivacu koji se odnosi na forum, automatski budem izlogovan prilikom sledece posete. Kada unesem korisnicko ime i sifru u Chromeu, u adress baru, se pojavi upozorenje "Not secure". Takodje, u topicima ne vidim ikonice vezane za odredjene opcije, ne mogu da prosirim prostor za kucanje kada je u pitanju brzi odgovor a nema ni ostalih opcija za postavljanje slika, video klipova, linkova itd itd...


                  Comment


                  • Vrati se par stranica unazad i na sve ces dobiti odgovore.

                    Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

                    Comment


                    • BB kodove i smajliće unosiš peške, reputacije desni klik na zamišljeno mesto ispod poruke , citiranje desni klik pa novi tab ili dva puta levi...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        reputacije desni klik na zamišljeno mesto ispod poruke
                        Ovo je genijalno

                        Comment


                        • Meni nije problem da sve unosim rucno, jer mi kodovi nisu strani, ali trebalo bi to dovesti u red.

                          Comment


                          • cim se admin seti da postojimo
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by torpedo View Post
                              Ovo je genijalno
                              Aleksa provalio
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Admin bio popodne, al mu nešto nismo simpatični

                                Kakvo to zamišljeno mesto, zar vam ne stoje ikonice dole za rep, prijavu posta i ostalo, ne znam šta sve imate?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X