Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valtere svaka cast, ovakav pesimizam nisam jos video. Nisam optimista ali ti ga pretera brate
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Auu Valtere bas si ga ucrnjacio. Evo ako Zvijezdi bude frka za F4 Abe, evo pusticemo vas mi u Titogradu.

      Comment


      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
        Nazalost po Zvezdu ako se izgubi od Cedevite pada se ispod 4-tog mesta uz put u Titograd, derbi koji sledi, gostovanja Ciboni, Zadru,Igokei ako Vrajt ostane sve teški mečevi i nikakva dominacija i rano obezbedjivanje plej of a je gotovo nemoguce. Mislim da ce bar 7 timova ravnoprano juriti ta 4 mesta i da na kraju Zvezda moze i da izvisi ako se ne zakrpi rupa pod košem. Ali dobro hteli smo jaču i uzbudljivu Aba ligu i to imamo svakako ove sezone.
        očigledno trolovanje. svaka čast, majstore!

        Comment


        • Originally posted by blek hils View Post
          očigledno trolovanje. svaka čast, majstore!
          Naravno da ne trolujem, mrtav sam ozbiljan i oprezan posto me dugogodisnje iskustvo naucilo da nista nije sigurno i nista ti ne garantuje trofej. Mlad si da ti pominjem ranije vec vidjene trofeje ali pamtis valjda Cibonu u Beogradu i prosle godine sigurno ucesce u cetvrtfinaly evrolige nakon Milana. Da li je trolovanje biti oprezan u nikad jacoj Aba ligi.

          Comment


          • Nikad slabijoj Aba ligi!

            Comment


            • Originally posted by Dule Krtola View Post
              Nikad slabijoj Aba ligi!
              Ne slazem se, mnogo dobrih igraca je u ligi i ni jedan tim nije dominantan kao proslih sezona, plus manje klubova.

              Comment


              • to se kaze ujednacenija liga a ne jaca.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  to se kaze ujednacenija liga a ne jaca.
                  Samujels, Rocesti, Antic, Vrajt, uz Morgana Feldina, Lorbeka i gomilu jos sjajnih mladih i iskusnih igraca , mislim da ozbiljnija imena odavno nisu ovde igrala.

                  Comment


                  • Jovic, Dzenkins, Simonovic, Kuzmic, Mitrovic, Guduric, Zizic, Bilan, Vilijams, Hacer... ahh, zasto si me isprovocirao da napisem ovo, pogotovu pocetak? Ajd da ne komentarisemo vise ovo - vazi?

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Jovic, Dzenkins, Simonovic, Kuzmic, Mitrovic, Guduric, Zizic, Bilan, Vilijams, Hacer... ahh, zasto si me isprovocirao da napisem ovo, pogotovu pocetak? Ajd da ne komentarisemo vise ovo - vazi?
                      Boutrajt, Pjer Dzekson itd
                      Ove sezone je liga ujednacenija tesko da je kvalitetnija.

                      Comment


                      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        Nazalost po Zvezdu ako se izgubi od Cedevite pada se ispod 4-tog mesta uz put u Titograd, derbi koji sledi, gostovanja Ciboni, Zadru,Igokei ako Vrajt ostane sve teški mečevi i nikakva dominacija i rano obezbedjivanje plej of a je gotovo nemoguce. Mislim da ce bar 7 timova ravnoprano juriti ta 4 mesta i da na kraju Zvezda moze i da izvisi ako se ne zakrpi rupa pod košem. Ali dobro hteli smo jaču i uzbudljivu Aba ligu i to imamo svakako ove sezone.
                        Da, pada se ispod cetvrtog mesta.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Nikad jača ABA liga. Kako? Pa zato što se Zvezda takmiči u njoj.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Aba je kvalijet jednak Italijanskog ligi . . .

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Jovic, Dzenkins, Simonovic, Kuzmic, Mitrovic, Guduric, Zizic, Bilan, Vilijams, Hacer... ahh, zasto si me isprovocirao da napisem ovo, pogotovu pocetak? Ajd da ne komentarisemo vise ovo - vazi?
                              90 posto tih igraca koje si nabrojao doalzili su iz jednog kluba pa je Zvezda imala i po 20 pobeda u nizu, sad to nece biti vec se nazire. Po tvojoj logici Izraelska liga je jaka kad bi sad nabrojali sve koji su igrali za Makabi a dok nisu izbacili plej of niko ih nije mogao maltene dobiti.

                              Comment


                              • ocekujem ovakav poredak na kraju lige:
                                1. kkp
                                2. cedevita
                                3. kkcz
                                4. futura

                                pa da tresnemo sokice opet u bg
                                a u finalu david proitiv golijata, mladost protiv iskustva, siromasni protiv bogatih...

                                Comment

                                Working...
                                X