Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    A kako nazivaš Zvezdu
    EL timom, u svakom smislu. Nijedan iz ABA nije ni blizu, samo još da se poslože neke stvari u timu.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Lazić ima u proseku 4 lične po meču, ne vidim da je zaštićen, naprotiv.

      Comment


      • Taj podatak ja vidim kao nedostatak individualne i timske odbrane ovogodisnjih saigraca, za razliku od proslogodisnjih saigraca koji su to radili na visem nivou. Svakako taj podatak nesto pokazuje ali nista ne otkriva ( mihajlovski)...ja sam navedeno zapazio gledajuci kosarku, ne ulazeci u statistiku.

        Comment


        • Rudez trenira sa Cibonnom, moguć otvoren ugovor, ako se realizuje još jedno ozbiljno ime za ovaj nivo, sjajan šuter sa nba iskustvom.

          Comment


          • raduje taj podatak.... neka svi budu sto jaci da bude zanimljivia Aba ove godine ...Mornar ,Igokea,Partizan ,Buducnost ...svi su jaci nego prosle godine

            Comment


            • Originally posted by Ica View Post
              raduje taj podatak.... neka svi budu sto jaci da bude zanimljivia Aba ove godine ...Mornar ,Igokea,Partizan ,Buducnost ...svi su jaci nego prosle godine
              Slazem se i to poprilično, samo Zvezda slabija

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                Slazem se i to poprilično, samo Zvezda slabija
                Sve bratija od koje treba da nas podidje tiha jeza
                Ukljucujuci i uvek neugodne komsije koji imaju prosek primljenih poena oko 100....ma sve same velicine...daj ljudi ne bulaznite, Zvezda i kad gubi od EL ekipa bude egal skoro celu utakmicu,malo jos vremena da se stvari posloze uz eventualno jedno pojacanje i na Jadranu ce nam opet svi tradicionalno gledati u potiljak

                Comment


                • Druga ABA liga, 3. kolo:

                  Ohrid - Vršac 61:111
                  Teodo - Primorska 62:61
                  Krka - Zrinjski 75:65
                  Split - Dinamik 99:94, posle produžetka
                  Bosna - Rogaška 87:61

                  Vrsac gazi ka prvoj ligi, sve tri pobede.

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Rudez trenira sa Cibonnom, moguć otvoren ugovor, ako se realizuje još jedno ozbiljno ime za ovaj nivo, sjajan šuter sa nba iskustvom.
                    Ide u Valensiju valjda.

                    Comment


                    • Originally posted by 011 View Post
                      Ide u Valensiju valjda.
                      Izgleda da će ipak tamo, trenirao je sa Cibosima..

                      Comment


                      • Comment


                        • Partizan danas igrao i odbranu i napadm nestvaran napadacki potencijal i bez Milera ima ovaj tim, kao što sam pričao Muta je iskusan i dobar trener i teško da sa ovakvim napadom neko u ligi moze da im parira.

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Partizan danas igrao i odbranu i napadm nestvaran napadacki potencijal i bez Milera ima ovaj tim, kao što sam pričao Muta je iskusan i dobar trener i teško da sa ovakvim napadom neko u ligi moze da im parira.
                            Mislim da bi trebali zvati Djordija da ih vanredno ubace u El ligu umesto nas jer je steta da ovakav tim igra tamo neku Aba ligu.
                            Da li si ti gledao kakvu je odbranu igrala Cibona ovu utakmicu. Ja u ovim godinama i sa sve diskus hernijom bi izgledao kao Denis Rodman u odnosu na onu bol u preponama sto je Cibona odigrala danas. Da ne pricam o 6 ispaljenih trojki zaredom i dva promasena bacanja na -10.

                            Cestitke komsijama sto sa nikada manjim budzetom u istoriji svog postojanja su napravili ovako mlad i potentam tim koji ce sve osvojiti ove godine jer svi ostali timovi imaju svoje mane a oni su bezgresni. Napred Muto ti si najbolji trener univerzuma.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Mislim da bi trebali zvati Djordija da ih vanredno ubace u El ligu umesto nas jer je steta da ovakav tim igra tamo neku Aba ligu.
                              Da li si ti gledao kakvu je odbranu igrala Cibona ovu utakmicu. Ja u ovim godinama i sa sve diskus hernijom bi izgledao kao Denis Rodman u odnosu na onu bol u preponama sto je Cibona odigrala danas. Da ne pricam o 6 ispaljenih trojki zaredom i dva promasena bacanja na -10.

                              Cestitke komsijama sto sa nikada manjim budzetom u istoriji svog postojanja su napravili ovako mlad i potentam tim koji ce sve osvojiti ove godine jer svi ostali timovi imaju svoje mane a oni su bezgresni. Napred Muto ti si najbolji trener univerzuma.
                              Druze , posle Igokee je bilo jesi gledao kakvu odbranu oni igraju, posle zadra isto, sad me ti isto pitas, kakvu god da igraju odbranu Partizanov novi centar ubacuje 2 trojke, igrali su bez Milera. Jesi ti gledao Gosa kako igra pre 2 dana 37 min u Bilbaou i danas ubaci 20 poena, kad se samo setim da su neki nasi bili protiv njega ali sad je gotovo. A tek prica za Samarda, on u kakvim god klubovima igrao zadnje 2 sezone za ovu ligu je Lebron.. Za budzet se ne slazem uopste nije mali, cal naprotiv nakon nove uprave.

                              Comment


                              • Ti imas teske traume od komsija nam...ali bas teske...ne izlaze ti iz glave...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X