Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Op trt, vraća brejk Zadar. Za sedam majstorica.

    Comment


    • Ništa specijalno nije odigrao Zadar bolje, tako da ja ovde vidim negde oko 50:50 šanse u Zadru. Mogao je i MZT na kraju da ih dobije.

      Videćemo šta donosi utakmica broj 3.
      Сутра брзо долази - треба човек постати
      Нестали су кодекси, остали су комплекси
      Победе су порази, а исходи су потресни!

      Comment


      • Zahtev iz Podgorice: Poništite finale, obavestićemo Evroligu. Ne znam koju vrstu smajlija da stavim posle ovakvog naslova i novog saopstenja KK Buducnost.

        Comment


        • Originally posted by suptil View Post
          Zahtev iz Podgorice: Poništite finale, obavestićemo Evroligu. Ne znam koju vrstu smajlija da stavim posle ovakvog naslova i novog saopstenja KK Buducnost.
          pa isto kao vi prosle godine, na dan utakmice saopstenje da necete da izlazite na teren, dan posle utakmice covic kaze da buducnost nema uslove za evroligu..sta se cudis

          Comment


          • Plus sto je cijela Evropa cula za ovo sinoc. Gazeta, As, Marka pisale

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • Vece sanse da Partizan igra EL.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by suptil View Post
                Zahtev iz Podgorice: Poništite finale, obavestićemo Evroligu. Ne znam koju vrstu smajlija da stavim posle ovakvog naslova i novog saopstenja KK Buducnost.
                Ja gluposti, ja kapiram da je bilo gusto, na koš ili par koševa, ljudi u deficitu iz pet mečeva ukupno 100 razlike i traže poništaj, da ne pominjemo razliku iz majstorice.

                Ne može se bez cirkusa otprilike, takav region.

                Comment


                • Originally posted by StefanPG View Post
                  Plus sto je cijela Evropa cula za ovo sinoc. Gazeta, As, Marka pisale

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                  Rođo derbi grčkog prvenstva prekidan sedamdeset i sedam hiljada puta i niko nikada nije poništio nijednu utakmicu, verujem da si to nekada gledao na šta to liči. Kakva ponavljanja i ostala čuda, u ostalom ništa se nije desilo sada drugačije od onog što se desilo u Podgorici u trećoj utakmici, jedina razlika je što su to igrači Zvezde malo kulturnije podnosili, msm niko nikoga nije gađao loptama i slično.

                  Comment


                  • Svi su culi i da neformalne strukture rezima u Crnoj Gori pljuju igrace Zvezde a deca db-ovaca prebijaju navijace Zvezde u hali. Svi bruje o svemu i svacemu. Ko gubi ima pravo da se ljuti. KK Buducnost lepo zapaza da moraju da se menjaju propozicije vezano za incidente. Mada nije problem u propozicijama vec u necinjenju struktura Aba lige.

                    Comment


                    • Ma naravno da nece biti ponisteno nista, daleko bilo, nisu objektivno zasluzili. Nadam se u ocuvavanje ABA lige, u buducnosti ostrih kazni. Fino jedne i druge po 5 meceva pred praznim tribinama, 50 iljada kazna, navijace u haps, pa da vidis kad ce sledeci put da se ovo desi

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Naravno, dogodine da bude još jača liga i ako može bez Olimpijakosa.

                        Comment


                        • Odgovor EL će biti kao i N.Č-u prošle godine, da nemaju nameru da se mešaju u unutrašnje stvari i da je šampion predstavnik....
                          I dodao bih, kako si posejao tako si i požnjeo. Primi muški udarac, ustani i nastavi dalje.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by StefanPG View Post
                            Ma naravno da nece biti ponisteno nista, daleko bilo, nisu objektivno zasluzili. Nadam se u ocuvavanje ABA lige, u buducnosti ostrih kazni. Fino jedne i druge po 5 meceva pred praznim tribinama, 50 iljada kazna, navijace u haps, pa da vidis kad ce sledeci put da se ovo desi

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                            Ja bih ovome dodao i Bokanu i Covicu kazne zabrane bavljenja kosarkom zato sto su ipak njih dvojica najveci ako ne i jedini krivci za ovaj svinjac koji se desio i ove i prosle sezone.. Organizatori svih sranja
                            Last edited by Antona; 24-04-19, 08:57.

                            Comment


                            • Da bi se ocuvala liga sem kazni moraju i dodatna pravila za organizaciju meca da se uvedu. Nema navijaca oko terena. Na sta lici ono boravljenje na stepenicama....sta da izbije pozar ili neka guzva? Ne ispostujes....prekid meca i 20 nula za goste.

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                Ja bih ovome dodao i Bokanu i Covicu kazne zabrane bavljenja kosarkom zato sto su ipak njih dvojica najveci ako ne i jedini krivci za ovaj svinjac koji se desio i ove i prosle sezone.. Organizatori svih sranja
                                Nema šanse, Čović je košarkaški poslenik prve klase.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X