Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    Ne, ja navijam za Zvezdu, dakle mene izumi iz tih prica, mi ili vi, Kuper i slicni su navijali za svakog ko igra protiv Zvezde iz ciste mrznje to je jasno, a Stefan navija za Partizan ali je iz Titograda pa kao Buducnost, bilo je slatko ovo veceras likovanje i guranje na svom pravom topiku. Mene ne zanima ko ce u finale u ovom drugom paru, ja imam svoj klub cinjenica je da Zvezda i Cedevita se bore protiv dva tima koji iza sebe imaju ogromnu logistiku cini ovu borbu neravnopravnom ali nije nam prvi put.
    Bolje da si Stojancetu replicirao. "Tvoj" je a isto smo pisali....

    Comment


    • Samo da mene ispostuju moje ekipe do finala pa cemo lako

      Comment


      • Bas te briga ako ispadnu i Partizani Buducnost, ostaje ti jis Cedevita..

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Ljudima smeta sto neko simpatise neki drugi tim [emoji23]
          Rasplakaće Valtera.

          Comment


          • Jos ih stavljam sjutra na tiket da uzimaju aba ligu, bitnoe da coek bude srecan [emoji16]

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post
              Navijali su i oni za neki drugi klub 5 celih sezona, pa ništa

              Realno, ko god voli sport prirodno tokom utakmice izabere jedan tim da navija.

              Meni je drago što je gro neutralnih izabralo Trinkijevu četu.
              Za koji to drugi klub?
              Nadam se da će bar da obrišu ovu baljezgariju.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Zna li se Reglandovo stanje povrede? Kakve su sanse da igra u majtorici? Mozda i kljucna inormacija od koje zavisi finalista.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Ne zna se još uvek ništa. Kao što videsmo i bez njega smo itekako konkurentni, prvu smo dobili sa 5 razlike, drugu izgubili sa 3.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Istina, nema dileme da ste favoriti, ovo je vam je tek drugi poraz u takmicenju, sto je impresivno. Medjutim, ako ne igra Regland, onda ste mnogo manji favoriti, i rekao bih da ce Trinki to iskoristiti.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Šta da ti kažem, ja ne bih rekao. Čak bih rekao da bez Džoa dobijamo na dva, tri poseda razlike, a sa njim ide 10+.
                      Da dopunim, dobili bi i sinoć da Stratos nije isključen 7 minuta pre kraja utakmice.
                      Last edited by dekkard; 31-03-19, 09:08.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Mislim da ćemo u majstorici već u trećoj četvrtini rešiti pitanje pobednika. Očekujem torpedovanje Berona i Riversa, kao i egzibicije Filipa Čovića koje će do ludila dovesti igrače Partizana.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Šta da ti kažem, ja ne bih rekao. Čak bih rekao da bez Džoa dobijamo na dva, tri poseda razlike, a sa njim ide 10+.
                          Da dopunim, dobili bi i sinoć da Stratos nije isključen 7 minuta pre kraja utakmice.
                          Originally posted by Stojanče View Post
                          Mislim da ćemo u majstorici već u trećoj četvrtini rešiti pitanje pobednika. Očekujem torpedovanje Berona i Riversa, kao i egzibicije Filipa Čovića koje će do ludila dovesti igrače Partizana.
                          Obozavam "proroke" - obicno nista ne pogode.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Ne igra Dzo, sjutra se valjda operise.

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by hallucinogen12 View Post
                              navijaj i ti za cedevitu, ko ti brani
                              Koga boli kurac za Cedevitu. Ako ne znaš da daš odgovor na prosto pitanje, nemoj ni da odgovaraš.

                              Comment


                              • Hoce li ko navijati veceras za sirotu Buducnost, ili su se istrosili sinoc?.

                                Comment

                                Working...
                                X