Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Menja stvari, ali za protivnicki tim..veliki je to deficit u odbrani,sa tim da njemu sa 165cm je najgori sut...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Počeo i Trinkijeri da nas poprckava zbog Fiće. Oće pred utakmicu da ohrabri Tomića kako bi mu ovaj dao što veću minutažu.

      Comment


      • Koliko god da Trinkijeri poprckuje, deset puta je bolji čovek i veći gospodin od pacova Tomića.

        Comment


        • Ne poznajem ni jednog ni drugog privatno tako da ne znam ko je bolji čovek. Tomić često deluje nadmeno, prći se i daje sebi na važnosti ko da je svu mudrost sveta ugradio u svojoj tintari. Trinkijevi javni nastupi su bolji, al i on često svojim medeno šlihtoguzujućim govorima iritira.

          Comment


          • Trinkijeri je izuzetno simpatičan lik. To što je trener najvećeg rivala, nije razlog da ga mrzim. Što se mene tiče, i ako osvoji ABA, Tomić nek se tera u tri pizde lepe materine i neka povede svog miljenika FC-a sa sobom.

            Comment


            • Nisam ja ni napisao da ga treba mrzeti zbog toga što je trener Partizana. Taman posla, mržnju treba odstraniti i zabraniti, a naše odnose ljubavlju hraniti. Ja samo iznosim svoja zapažanja.

              Comment


              • Meni je Tomić kul lik, ima onaj beogradski šlif, ali opet, razumljivo je zašto ljudi to ne prepoznaju, Beograđani su manjina u sopstvenom gradu.
                Trinkijeri je klasičan italo pajac.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Meni je Tomić kul lik, ima onaj beogradski šlif, ali opet, razumljivo je zašto ljudi to ne prepoznaju, Beograđani su manjina u sopstvenom gradu.
                  Trinkijeri je klasičan italo pajac.
                  Obrazlozi.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                    Koliko god da Trinkijeri poprckuje, deset puta je bolji čovek i veći gospodin od pacova Tomića.
                    Znas obojicu licno? Boze me sacuvaj ovakvih navijaca...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Bezveze je etiketirati ljude. Narocito sto ne djeluje da je na kosarkaskoj osnovi nego vise na licnoj. Donekle razumijem kada kaze neko za svog (trenera,igraca) ali ne razumijem za tudje.
                      Last edited by Nemam_ti_kad; 22-03-19, 21:27.

                      Comment


                      • Kakvo je raspolozenje pred sjutrasnji derbi? Tek je prva utakmica. Bas ne znam sto da ocekujem. Realno, Zvijezda ima vise i talenta i iskustva ali dosadasnji mecevi su pokazali da Partizan nekako moze da igra sa Zvijezdom.

                        Comment


                        • Nekako mislim da je nama sutra kljucna utakmica ako mislimo u finale. Ne verujem da mozemo da okrenemo ako sutra izgubimo.

                          Zvezda ima iskusniji i kvalitetniji tim, na momcima je da pokidaju kao nikad ove sezone, pa sta bude.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Ja recimo ne razumem da neko stalno ima uvredljiv repertoar usmeren ka igračima ili trenerima kluba za koji navodno navija a za protivničke samo najlepše pričaju a potpuno neutemeljeno. Takav mazohizam i podaništvo još nije zabeležen i poništava navijačko opredeljenje, takve osobe su jednostavno navijački apatridi.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Ja recimo ne razumem da neko stalno ima uvredljiv repertoar usmeren ka igračima ili trenerima kluba za koji navodno navija a za protivničke samo najlepše pričaju a potpuno neutemeljeno. Takav mazohizam i podaništvo još nije zabeležen i poništava navijačko opredeljenje, takve osobe su jednostavno navijački apatridi.
                              Ili pak su totalni idioti ako veruju coveku iz sluzbe ako im da ifiota od trenera ili idiota od svog sina..Ima nas svakakih..Uglavnom, ovi drugi mi deluju kao da bi prodali bulju za neke sitne pare ili uverenje...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                                Znas obojicu licno? Boze me sacuvaj ovakvih navijaca...
                                Ne citiraj moje postove ubuduće i zaobidji me. Komentare zadrži za sebe.

                                Comment

                                Working...
                                X