Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Limenke zajebane...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Odlično sprovedena taktika, FMP je širinom rostera dobio ovu utakmicu, imali su igru i spolja i unutra, vrlo disciplinovano u odbrani zbog čega su naterali Partizan na veliki broj izgubljenih lopti u vidu nepreciznih pasova i koraka. Više nego zaslužena pobeda u vrlo nervoznoj utakmici u kojoj je suđeno ogroman broj faulova.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Filip Čović šampion glupih faulova. Većinu pravi na sredini terena. Konačno se Tomić setio Davidovca.

        Comment


        • Morao je da uvede DD kad je Filip napravio tri lične.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Čim ušo Deki prednost smo stekli. Gledaj Tomiću i dobro razmisli.

            Comment


            • Sta zna Fmp sta je trener od milion, bravo klinci !.

              Comment


              • Bursac je MVP utakmice za 11 minuta
                Znao je Gagic sta radi

                Comment


                • Još bez Pota ih dobili. Bravo!
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Vukovi s Tuškanca ko Dubsi, 13/19 trojke za 23 minuta igre![emoji41]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Olimpija Krka, ko dobije igra baraz?

                      Comment


                      • Ne, ko izgubi zauzima poslednje mesto i ispada u ABA2. Zadar igra baraž.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Udario junak na junaka. Žestok obračun za sada.

                          Comment


                          • Ode Olimpija jebote, sem ako ih opet ne vrate prosirenjem. Bas bezveze, al jbg.

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Kad se setim da se pričalo krajem prošle sezone kako je Olimpija obezbedila budžet od 7 miliona €, da se angažuje Vujošević i da se napada titula u ABA i povratak u EL. E to se zove trolovanje. [emoji23]
                              Krka i jeste zaslužila da ostane u ABA, s obzirom da je pobedila sve učesnike plejofa osim Zvezde.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • A zao mi Olimpije, al kad se Lisac umjesao odmah ispadose u nizi rang, kakav kloc od covjeka. Igokea mi je bila pritajeni favorit al na kraju ipak seoski klub, steta.
                                Zvezda realno odigrala najpametnije, sa dozom autoriteta i bez zajebancije. Zao mi zbog Radanova i Nenadica, ostali dobili sansu, prikazali dovoljno, Simanic ogroman napredak, zadovoljan sam. Iskreno vise sam ocekivao od Cirbesa al ajd, znanje ima, kad sredi formu i vugla bice to ok. Umjereni sam optimista jer trenutno izgledamo daleko bolje od konkirenata ali PO nosi svoj izazov pa ce vidimo.

                                Comment

                                Working...
                                X