Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To za Lukovića ćemo videti još,bilo bi super da Mornar bude jak kao i prosle sezone,Aba će biti tako interesantna ove sezone

    Comment


    • Ovaj Mornarov Mornar djeluje zajebano, lupa rampe, kuca iz svih pozicija, suta trojke. Na cetvorci ce biti on, Micovic i treca opcija Pavic. Uz Lukovica solidno popunjen reket.

      Comment


      • Pa i nije bas dobro popunjen reket.
        Fali im jos jedna centar, ili neki 5/4 igrac koji ce moci da siri igru sa te pozicije.

        Comment


        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
          Ovaj Mornarov Mornar djeluje zajebano, lupa rampe, kuca iz svih pozicija, suta trojke. Na cetvorci ce biti on, Micovic i treca opcija Pavic. Uz Lukovica solidno popunjen reket.
          Mislim da njegov dolazak (Mornar) znaci odlazak nekog iz te unutrasnje linije iz proslogodisnje ekipe. Mozda bas Pavic.

          Comment


          • Originally posted by Guthrie View Post
            Pa i nije bas dobro popunjen reket.
            Fali im jos jedna centar, ili neki 5/4 igrac koji ce moci da siri igru sa te pozicije.
            Nije ni popunjen roster, trenutno stanje. Backup 5/4 vjerovatno.

            Comment


            • Ovoga bih doveo u FMP. Neverovatne fizikalije, strahovito brz prvi korak, odlična visina i za 1 i za 2, pokidao protiv naših na U20 u prvom poluvremenu, igra za Švedsku. Mane, nedovoljno dobar pregled igre ne totalno loš, pa bi asistencije morale da budu na višem nivou i povremena qrcobolja u odbrani. Ništa što ne može da se ispravi.

              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Жганец продужио уговор са Цедевитом

                https://sportando.basketball/en/cups...-cedevita.html

                Укић и Араповић изгледа одлазе

                https://sportando.basketball/en/cups...-arapovic.html

                Comment


                • Originally posted by Borca View Post
                  Жганец продужио уговор са Цедевитом

                  https://sportando.basketball/en/cups...-cedevita.html

                  Укић и Араповић изгледа одлазе

                  https://sportando.basketball/en/cups...-arapovic.html
                  Ima tema KK Cedevita, mogao si i tamo.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Nadam se dobrom Mornaru da bi se zakuvala borba za 4. mesto i plasman u polufinale.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Cedevita potpisala Bosnjaka iz Cibone. Djeluje mi kao da je Sito poceo da sastavlja tim od pozadi. Kad se sjetim, Bosnjak je bio veliki talenat prije 5,6 godina. Bio je bas blizu Buducnosti, znam da su birali izmedju njega i jos nekog, nisam siguran. Nismo izabrali njega, a on je odmah sledece sezone je imao neku zajebanu povredu.
                      Last edited by Nemam_ti_kad; 19-07-18, 09:18.

                      Comment


                      • Ced će po meni biti treća u Aba!

                        Comment


                        • Kako to mozes odrediti kada jos nisu doveli ni jedno pojacanje? Ili sam ja propustio.
                          Ja ni za nas koji imamo 90% igraca ne mogu proceniti snagu ekipe jer zavisi od mnogo parametara. Evo ovaj plej koji se ceka bukvalno moze odrediti snagu ekipe. Da li ce se boriti za vrh tabele ili za ulazak medju 4.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan9 View Post
                            . Evo ovaj plej koji se ceka bukvalno moze odrediti snagu ekipe. Da li ce se boriti za vrh tabele ili za ulazak medju 4.
                            Mi trazimo pleja od 200k koji bukvalno nista ne moze da promeni u ovom mediokritetskom rosteru. Bicemo drugi u regularnom delu ABA ko god bio na pleju

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Mi trazimo pleja od 200k koji bukvalno nista ne moze da promeni u ovom mediokritetskom rosteru. Bicemo drugi u regularnom delu ABA ko god bio na pleju
                              Čovek rodjen nezadovoljan,mrači ,hejtuje. . . Neverovatno

                              Comment


                              • Originally posted by Ica View Post
                                Čovek rodjen nezadovoljan,mrači ,hejtuje. . . Neverovatno
                                Sinovac, umesto sto mene analiziras izvoli napisi nesto optimisticno povodom ovog rostera.. Bas bih voleo tako nesto da procitam, ako si u stanju bilo sta smisleno da napises..Kapiram da se zabavljas, ali malo si smorio sa ovim sitnim, decackim upadicama koje imaju za cilj samo peckanje ostalih forumasa.

                                Comment

                                Working...
                                X