Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam ni ja gledao. Svidja mi se kad je Novak raspoložen onda je nepobediv.
    Last edited by Dekson; 30-08-16, 07:32.
    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

    Comment


    • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Dekson View Post
        Nisam ni ja gledao. Svidja mi se kad je Novak raspoložen onda je nepobediv.
        Bio je daleko od dobrog raspoloženja tokom meča
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Koliko se ovi favoriti nude u skoro svakom duelu, a otrešće ih ko zrele šljive ovi drugi.

          I taman se registrujem prvi put pod drugim nikom, da ne znate ko sam u grupi, kao ono ništa od grupe...
          колико поена за погодак пара у првом колу? не могу да се нађем тамо на ком сам месту има их 9500 прогнозера, морам да израчунам колико поена имам и тамо да се тражим? раније су нам избацивали број на ком се налазимо...
          sigpic

          Comment


          • Imaš posebne tzv. lige, mušku i žensku i piše ti koliko si bodova osvojio u svakoj..a kada odeš pod leagues izabereš jednu ili drugu i koliko trenutno bodova imaš listaš strane do (dole pritisneš next..) .. pa sad naprimer imaš 23 poena u muškoj tražiš slične sebi i naći ćeš se ... Ali to ti je sizifovski posao, recimo ja imam 25 i milion njih ima 25 bodova u muškoj, pa ne pada mi na pamet da se tražim
            Last edited by miloolja; 30-08-16, 11:06.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment




            • да лепо пише, ја гледао на другом налогу где нема ништа јер сам сигурно нешто лоше урадио и није ништа признато? ок хвала!



              ма да имам табелу и видим да имам погодке?
              Last edited by Žika; 30-08-16, 11:28.
              sigpic

              Comment


              • Eto Žiko kao da sam znala da imaš 23 poena

                EDIT: Oooo Žiko što se razbacuješ sa tim nikovima i alijasima... ko neki tajni agent
                Last edited by miloolja; 30-08-16, 11:36.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kako stojite za sada? Ja 25 muski i 19 zenski, skroz me pokopao onaj deo sa Rumunkama...
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • 25-18... sa jedne strane Baroni i Šelbi Rodžers su me fino obradovale, a sa druge Rumunke kao i tebe... uništile. Zamisli naslove njihovih novina danas
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ja sam ocajna, ATP 22, a WTA 16
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Sreća pa su Kristea i Bogdan igrale jedna protiv druge
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Pa stavili su 3 Rumunke u isti deo zreba, stvarno neverovatno
                          Isto me pokopala Lisicki, ja nisam ni znao da je ona u ocaj formi i stavio je do R4 cak, ona ispade odmah
                          Trenutno ovaj prvi sto je u muskoj konkurenciji imao 31/32 pogodaka, samo Gaske-a promasio
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Samo da pozdravim Vladana izdajicu, koji je naručio noćas zvanje (bolje reći dranje) kada Novak izađe na teren, jer on navodno igra neku igricu i nestao, niko ga video čuo više nije umesto da deli sa nama istu patnju i sudbinu.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • хе, хе, ја са 23- 20 у просеку екипе са СК....

                              што се Нолета тиче, ја сам још у априлу видео шта нас чека и више се не патим.... шта се ту стварно дешава са њим, не знам, али није баш пријатно гледати ... могу да замислим шта сада мисле ти светски критичари?......

                              није ми баш јасно како тако млади, а сити игре? матори рекреативци се убише од плаћања да зајапуре на терен и зноје се по пар сати и то сваки дан, боли не боли ко те пита, само да се изађе на терен и видиш да се радују игри, ови профи се вуку ко црева и још за то добијају лову.... е, животе!!!
                              Last edited by Žika; 30-08-16, 13:49.
                              sigpic

                              Comment


                              • Zašto li gledam ovu Anu samo se nerviram
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X