Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Kakvi su mizerables ovi sa Eurosporta, cim nema megacarice Sare Erani ovi samo znaju za Kvitovu.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • #92
      Originally posted by Heartbreak View Post
      Podesio sam, ali ne mogu na ESPN trazi da se plati
      Nadam se da si restartovao Mozillu

      Vladane moze preko Google C. samo ja mislim da se addons ne zove identicno ali sve drugo je isto.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • #93
        Да ли је још неком тражило да изабере провајдера кад је покушао да се укачи на стримове преко сајта?

        Last edited by poacher; 29-08-16, 16:23.

        Comment


        • #94
          Originally posted by AIRBORNE View Post
          Nadam se da si restartovao Mozillu
          jesam, jesam, ali naravno gde meni iz prve nesto da uspe sad sve ok
          sigpic

          Comment


          • #95
            Kakva bre ovo bacacica kugle igra protiv Woznjacki???
            sigpic

            Comment


            • #96
              Otvorena je tema za uzivo komentarisanje meceva http://www.sportklub.info/forum/show...71#post1545371 i molim vas pridrzavajte se toga da ne zakljucavamo teme bzvz. Hvala.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #97
                Originally posted by poacher View Post
                Да ли је још неком тражило да изабере провајдера кад је покушао да се укачи на стримове преко сајта?

                Meni traži ali ne preko ovog što je @miloljapostavila već preko browsec za chrome. Od ovog što olja stavia otvori mi brazilski ESPN i ne mere.
                Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                Comment


                • #98
                  Originally posted by AIRBORNE View Post
                  Nadam se da si restartovao Mozillu

                  Vladane moze preko Google C. samo ja mislim da se addons ne zove identicno ali sve drugo je isto.
                  Ima i za Chrome Modify Headers i sve radi odlicno. Dobro je, ne mogu Mozilu nikako
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Meni neće ni na Mozili, ni na Hromu, isto mi izlazi kao i poacheru. Brisao i cookies i cache, restartovao više puta, sve uključeno, podešeno, ali neće. Mada sam se i onako žešće smorio kad sam video da ide preko ESPN-a, a ne kao prošlih godina kad su imali najbolji streaming, slika u slici i tako to.

                    Comment


                    • Jesi li s ovim probao?

                      https://chrome.google.com/webstore/d...ehdnbkglpmogdi

                      S njim mi nije scelo, s ovim oce

                      https://chrome.google.com/webstore/d...pgkljpfnnfcklj
                      sigpic

                      Comment


                      • Isto.

                        Mada mi je i s ovim drugim tražilo provajdera preko USO sajta, ali evo sad radi fino preko watch ESPN. Zahvaljujem

                        Comment


                        • Trazilo je i meni, iksovao i izbacio mi drugi prozor, tu sve lagano ima i opcija vise stremova, samo kad prebacim stream da mi samo dvije crtice, posle minut mozda mi popuni sve sto se kvaliteta tice

                          http://www.espn.com/watchespn/player/_/id/2858006/
                          sigpic

                          Comment


                          • ја већ промашио Гаске, Клижан и Белући...
                            sigpic

                            Comment


                            • Sto Ameri klempave iz godine u godinu, pre 7 godina groung karta za manje terene (ulaz u kompleks) je bila 10$ danas je 60$ !

                              Comment


                              • Nisam gledao Novaka zbog obaveza jer je poceo prilicno kasno. Vidim samo da je bio zadovoljan po zavrsetku meca. To je meni dovoljno - za sada.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X